Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zivis un latviešu valoda, jeb-savējie sapratīs! :O)

Mammas Lempis

Zaķa

smiltis iesūkā drēgnumu

Manas kolēģes bērna raudzībās uzdāvināja mantiņu. Tās apraksts: Grabuļu un garbuļu - zobgraužņu (tas ir nosaukums). Canpol babies grabuļu un garbuļu - zobgraužņu attīstošā sērija paredzēta vecākiem bērniem...

tak tu zini, ka tā nevar - ko tu nemāk, to tu nedar, nekur neej, trako mājās: īsts ir viss, ko iedomājas. (U. Bērziņš)

nopirku foršu tējiņu, visiem iesaku!

te būs apraksts:

Zaļā tēja ar Aloja Veru. Šīs piedevas tējai piedod neaizvietojamu NOMIRINĀŠANAS un aizsargājošu organismu efektu. Iegūta: izmeklētās plantācijās.

Mainīja Memekija, 24.09.2009 10:20:50

Memekija

Tējiņa priekšniekam un vīramātei

Ļaunas domas ir kā putni: mēs nevaram aizliegt tiem lidināties virs mūsu galvām, bet mēs varam neļaut tiem vīt ligzdas matos...

Man liekas, ka tā tēja paredzēta Verai no Alojas.

Memekija

Gan jau tā Vera arī kādam kaut ko ieriebusi, ja reiz viņai domātā tēja ir ar TĀDU efektu

Ļaunas domas ir kā putni: mēs nevaram aizliegt tiem lidināties virs mūsu galvām, bet mēs varam neļaut tiem vīt ligzdas matos...

Vakar Valdemaarenes Rimchikaa vareeja iegaadaaties preci ar nosaukumu "Asaris ķidāds", par akcijas cenu. Tas taa, atgriezhoties pie teemas sakneem :)

Izklausās tomēr pēc google tulkotāja

Mieru, tikai mieru, es esmu labākais forumotājs pasaulē :P

Nevarēju neiekopēt šo sludinājumu no www.ss.lv

Saulāins mājigs dzīvoklis, gazes āpkure, klūsā rajonā, 5 min līdz Vecrīgai, jūtos kā prīvatmajā, kōka grīdās, logi un durvis. Dīvas sanmiezgls, sīltas grīdas, duša un vanna. Jaunā projektā Apšu 5. Liels pagalms, autostavvieta, varti ar pultu. Ideala vieta. Blakus Rīga Plaza. Jūrmala - 10 min. Pardot saimnijeks. Var pardot ar ispirkuma tiesibam uz 2-3 gadiem.

minni
kōka grīdās, logi un durvis.

tātad, ieeja caur pagrabu???

Atcerējos vienu sludinājumu

( kautkāda tur māja)............... tualete ārā, ceļa malā, skaistā vietā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13212624