Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zivis un latviešu valoda, jeb-savējie sapratīs! :O)

Mammas Lempis

Elza

Atpakal pie zivīm. Rimi zivju stendā nopērkami "slašu vēderiņi". Trīs reizes lasīju, līdz pārliecinājos, ka nešilierējas.

Да, маленький брат, ты можешь достать любого...

grieze

Da labi, Rimi kulinārijā ir arī saļanka un boršš

12345

Googles tulkojumu šedevri jau laikam nav labais tonis- tādu ir bezgalīgi daudz. Bet šo te tomēr nevaru noturēties, neielikusi:

Viņš ir pārklāta ar haki krāsas bikses un pārgājienu zābaki, un viņa nesatricināmu skatienu un rock ciets žoklis viņam izskatu urbt seržants.

.

Tāpat kā citur, arī Cālī bieži tauta paziņo par savu vēdera izeju ("pa lielam" ), un tagad parādījies kas līdzīgs:

"pa manam telefons ir ok"

Laikam no po mojemu. Nez, kas vainas latviskajiem "manuprāt," "man liekas," "es domāju".

Mans uzrakstītais ir tikai mans viedoklis, manas domas, manas ģimenes un draugu pieredzes rezultātā radušies secinājumi, mans dzīves modelis, kuram cenšos sekot, un citiem diskusijas dalībniekiem ir tiesības to pieņemt, ignorēt vai nelasīt. Visiem manā tekstā minētajiem personāžiem nav nekāda sakara ar reāliem cāļa lietotājiem, kuri varētu tikt atpazīti vai kā citādi identificēti no rakstītā.

Peciņa

Zuziii
no darba dokumentiem- apakšuzņēmējs atsūta tāmi.. Augšēju kolektoru un starpekrānu apmūrējuma remonts (apjobs būs precizēts)..... nu par visu skaidrs- vismaz nojausma, bet tas apjobs....
Tas pat otkats vien jau būs laikam?

Papildināts 10.01.2012 16:54:

Divi trijstūri pārklāj draugs draugu. (no kāda skolēna risinājuma matemātikas olimpiādē)
Tas būs valsts valodas upuris no krievu skolas - perekrivajut drug druga. Beigās bērns ne latviski pratīs, ne ģeometriju zinās.

Sludinājums ss.lv: "Man ir liela pieredze korektora darbā gan izdevniecībā Zvaigzne, gan avīzē Rītdiena, gan bankā kā prezidenta konfidencionālā korektore, gan dažādās firmās. Varu veikt korektūras arī ĀRPUS Rīgas. Varu dot telefona numuru atsauksmēm."

«Ir grūti, bet es esmu stiprs!» © Kalvīšu Aigars

Vismaz cenšas latviski (no ss.lv):

"Jaunas bernu kreslinjas, ir dazhadi izmeri...stipras un viglas, no kvalitativas finieras, ir gaishas un tumshas, lakotas, tadas ka bilde... . Runaju gan krieviski gan latviski. "

Astoņmizu zobgrauzis

No http://www.travel.lt/index.php/klaipda/21128 :

Klaipēda – arī atpūtais piemērota pilsēta. Šeit, tāpat kā citās Lietuvas Baltijas piejūras vietās, ir lieliskas balto smilšu pludmales; netālu no pilsētas uz ziemeļiem atrodas skaistu ainavu un savdabīgas dabas bagāts Piejūras reģionālais parks. Pilsētā ir attīstīti apmetināšanas un brīvā laika pavadīšanas pakalpojumi.

Laikam nebraukšu.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

ss.lv sludinājumiem - Pārdodu velosipēdu, NEKAS NEKUSTAS, kāp virsū un brauc. (Diez kā, ka nekas nekustas var braukt, a pedāļi????)

Dejo ar lietu, skumjām nav vietas....

*Gaismiņa*

Nezinu, kur lai ielieku, bet nevaru nepadalīties:

Lūk, kā jāmeklē darbu! Šādas lapiņas čalis sametis visā rajonā (un varbūt pat plašāk) pastkastītēs! Nu riktīgs ideālais vīrietis!

Katram savi putni bēniņos  (mani putni tuvplānā apskatāmi -  sirdschukstiklusumaa . wordpress . com )

PS Pingvīns - tā ir nobarojusies bezdelīga

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13212624