Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zivis un latviešu valoda, jeb-savējie sapratīs! :O)

Mammas Lempis

12345

.

SS.lv piedāvā'burvīgu pakalpojumu:

Dzīvokļu pārcelšanās pakalpojumi. Jūsu dzīvokļa pārvadājumam ir jāasociējas tikai ar atzinīgām emocijām. Protams, ja nepieciešams tikai pārvadāt dažas kastītes ar lietām, tad var tikt galā patstāvīgi, bet ja runa iet par "pilnvērtīgu" dzīvokļa pārcelšanās, tad ir labāks izmantot atbilstošās kompānijas pakalpojumus. Visi darbi tiks izpildīti ne tikai operatīvi, bet arī kvalitatīvi, mūsēji speciālisti atradīs iziešanu no jebkāda stāvokļa. Griežaties pie mums, Jūs pārvērtīsiet pārcelšanās vieglā un bezrūpīgā procesā.
2). Mūsēju krāvēju pakalpojumi- tā ir pieredze, profesionalitāte, akurātība, drošums un pats galvenais Spēks. Mūsēji krāvēji brīnišķīgi apzina savējo atbildību darba procesā. Tādēļ jūs varat neuztraukties par savējo īpašumu.
Pārvadāsim jebkādu kravu: mēbeli, būvmateriāli un konstrukcijas, lietas, sadzīvju tehniku, klaviere, seifus, atšķirīgas preces un cits. Īstenosim kvalificētu ofisu pārvietošanu, dzīvokļu, vasarnīcu, privātmāju, noliktavu, zāļu, veikalu pa Rīgu, Latviju, Baltiju, Eiropu, Skandināviju, Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu. Sekmīgas pārbrauktuves ķīla ir kvalitatīvs iesaiņojums, uzlasīsim nepieciešamu iesaiņo materiālu atkarībā no trausluma, vērtības un līmeņa kvalitātes. Vecu lietu izvešana uz izgāztuvi. Piešķiram takelāžu darbus(smagu priekšmetu pārvietošana).

Pēdējās izmaiņas: cate, 23.06.2012 11:54.

Spārnus man atņēma...pārvietošos ar slotu!!!

Bērniem bija nopirktas želejveida gumijas konfektes tārpiņu veidā, apskatot iepakojumu izlasīju kātad īsti tās saucās - Slieki

„OK Serviss Jums” pakalpojumu cenrādis:Pedikīrs ar prasto laku 12,50 LVL, Gēla lakas „Franču” uzkāšana 10,00 LVL

Tikko skatos Delfu tēmu pieteikumus "Andrijevskis oficiāli apstiprināts par Minkas 'Dinamo' galveno
treneri " Kas ir Minka????

Apollo šorīt traģiska ziņa, arī no gramatikas viedokļa: Rīgā vilciena sabrauc jaunu vīrieti http://www.apollo.lv/zinas/riga-vilciena-sabrauc-jaunu-virieti/558668

Tulkojumi no latviešu uz angļu valodu nav mazāk komiski. Jau entos gadus šur tur restorānu ēdienkartēs nākas sastapties ar "Chicken chest Chinese way" (vistas krūtiņa ķīniešu gaumē).

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

Ms.fengshui

TantuksMantuks
Vairāk Saules restorānu ēdienkartē gadiem ilgi ir šerī tomāti (cherry)- ķirštomātu vietā

ask more to learn more

Reiz es pirku "spēka" pīrādziņus, kas pēc dažām dienām kļuva par "spēķa", taču par "speķa" gan nekad.

Pavasaris, putniņi, bitītes un puķītes

http://www.jekabpilslaiks.lv/index.php?mod=1&op=out&id=16866&r=Jekabpils

Mana pilsēta izceļas - iekopēšu nosaukumu, jo gan jau taču drukas kļūdu izlabos

Jēkabpils Sociālais dienests plāno izveidot īslaicīgu bērnu pieskaitīšanas vietu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13212624