Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem kas pārcēlušies nesen uz ārzemēm.

Dille

Man interesē tie , kuri ir aizbraukuši strādāt uz ārzemēm , nepazīstot tur nevienu un ar mazu bērnu. Kā ir bijis iedzīvoties , kā ir gājis - smagi , viegli esat nožēlojuši jeb neesat? Man piedāvā darbu Vācijā ( specialitātē) , bet es negribu bērnu atstāt šeit. Kā jums ir gājis?

Dille
es gan paarceelos pasen, viena ar mazu beernu, nozheelojusi neesmu ne mirkli, bija draugi, kas sagaidiija, bet peec paaris dienaam lidoja prom

pirmaas gruutiibas bija apjaust, kur kas atrodas - beernudaarzi, veikali utt (to tu tepat formaa atradiisi, nu jau daudz vairaak aizbrauceeju)

beernam bija gruuti pierast pie nepierastaas paartikas (bet arii Vaacijaa ir "krievu" veikali, tik laiciigi noskaidro, kur atrodas)

noteikti vajag saakumkapitaalu - dziivoklja iirei, eeshanai vismaz liidz pirmajai algai un buus 100iem siikumu, kas nepiecieshami (cukurs, saals, ziepes utt), kaa arii tev vajadzees algot aukli/daarzinju, ja nenjemsi kaadu aukleetaaju sev liidz

ja pati esi atveerta un pozitiiva visam jaunajam, tad nekaadu citu gruutiibu tev nebuus

"Whatever you give a woman, she will make greater. If you give her sperm, she'll give you a baby. If you give her a house, she'll give you a home. If you give her groceries, she'll give you a meal. If you give her a smile, she'll give you her heart. She multiplies and enlarges what is given to her. So, if you give her any crap, be ready to receive a ton of shit."

Burnt Orange
paldies! Tu esi Vācijā? Nedomā , ka es rīt klauvēšu tev pie durvīm. Kad palasu kas par ārprātu te būs ( minimālā 140 ls) , tad es vienkārši nomiršu badā , ja samaksāšu visu. Redzēs kā būs , bet ja tai darbā vēl vajadzēs cilvēkus ( legāls darbs) , tad braucu prom. Zum Teufel!

Dille
nee, es Irijaa, bet nekautreejies un tepat ar mammaam no Vaacijas iepaziisties

"Whatever you give a woman, she will make greater. If you give her sperm, she'll give you a baby. If you give her a house, she'll give you a home. If you give her groceries, she'll give you a meal. If you give her a smile, she'll give you her heart. She multiplies and enlarges what is given to her. So, if you give her any crap, be ready to receive a ton of shit."

Seany

Ja ir garanteets darbs - brauc tik prom! Kaapeec shaubas? Vai ir ko zaudeet? Manupraat, labaak nemaz nemeedz buut, lai emigreetu.

Seany par sevi nešaubos, bet puikam jāiet 1.klasē

, vot par to drusku baidos , kābūs , Vinš vāciski nemāk.

Seany

Dille

Vaacijaa 1.klase ir no 6 gadiem.

Parasti beerniem pirms skolas ir jaanokaarto valodas tests. Man tieshaam nav ne mazakaas nojausmas, ko dara beerni kas testu nenokaarto. Mana meita te ir dzimusi, daarzinja gaajusi, neesmu saskaarusies ar taadu probleemu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13281884