Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spānija

amika

Sveiki,

apvienojamies, visi, kas ir dzīvo Spānijā un tie, kas gatavojas (vēlas) tur dzīvot.

Meklēju domubiedrus, varbūt arī kompanjonus, lai kopā dotos uz Spāniju.

Man ir 3 bērniņi, domāju šajā vasarā pārvākties uz dzīvi Spānijā.

Dažreiz ir vērtīgi, ja tev izsit pamatu no kājām, lai būtu iespēja nokrist uz muguras un ieraudzīt zvaigznes, kas ir debesīs.

Sveika, Šobrīd gan tikai apsveru domu pārvākties, bet šī ir viena no potenciālajām valstīm.

Sibili
es esmu izlēmusi doties tieši uz šo zemi...

gribu pārvākties vēl pirms skolas sākuma...

Dažreiz ir vērtīgi, ja tev izsit pamatu no kājām, lai būtu iespēja nokrist uz muguras un ieraudzīt zvaigznes, kas ir debesīs.

Līdz šim aktīvi darbojos kā biroja darbinieks. Bet nu domāju, ka varbūt pienācis mainīt ko savā dzīvē un darīt lietas, kas it kā nes mazāku finansiālu atbalstu,bet toties no sirds patīk. Šoreiz domāju darbu pie zirgiem, pa cik tur viņiem tas ir ļoti izplatīts.

Sveikas, es jau esmu Spānijā :) Dzīvoju jau trešo gadu. Uz kurieni tieši Jūs, meitenes, pošaties??

Estrellita
tieši kur Spānijā Tu jau dzīvo?

Estrellita
ir doma doties uz CALPE...

kur tu pati esi apmetusies un kā tur jūties?

Jautājums tām, kas jau.... vai vismaz ceļa jūties :)

Kā prakstiski notiek pārcelšanās? Ar ko sākāt - dokumenti utt? Kā bērniem asr skolu, sagatavošanu?!

Paldies! Tā kā ir nelielas valodas zināšanas - šī arī ir viena no manām potenciālajām valstīm :)

Būšu atpakaļ! :D

Vai zināt, ka oficiālais bezdarba cipars Spānijā ir vēl augstāks nekā Latvijā?

risoto
jā, ir zināms

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13314957