Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spānija

amika

Li Mei

amika
Es domaaju doties uz BCN.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Nikize Kitija

tu man rakstija meilu tikai atbildeet nevaru,tavs box parpildits!!!Esmu joprojam seit Torrevieja!!!Loti busu prieciga ja tu man rakstisi meilu uz linda231@inbox.lv...mana profila ir info.Sazinies ar mani-busu prieciga palidziet ar info.!!!

mēs ar ģimeni arī plānojam pārvākties uz Spāniju

Papildināts 11.10.2009 14:12:36:

Mexikana

bērniem skola ir bezmaksas,bet kaut kas jau ir jāpērk grāmatas,formas un citas lietas vai tas arī viss ir bezmaksas?

briza
Parasti skolas formu izmanto privatskolas. Ja tasieties bernu laist privatskolaa, tad jaarekinaas ar gadaa izmaksaam +/- 6000 eiro apmeeraa (tas gan arii atkarigs no skolas prestizha un regiona). Starp citu formas terps ir dargs...jo sevii ietver daudz detalju (pat zekjiites). Pilnais kompekts maksaa aptuveni 500 - 700 eiro.

Parastajas skolaas nav formas terpu. Izmaksas ir saliidzinoshi taadas pashas kaa Latvijaa - gr'amatas, pusdienas, kancelejas preces, fonda nauda. Dazhas pashvaldibas dazhadi atbalsta skolniekus - vai gramatas, vai atobuss uz/no skolu, vai citas vajadzibas tiek apmaksatas no kopkases, BET tas nav visur.

Spānija - ne tikai flamenko un paeļja!
www.spain.lv

Tenerfiana

Tenerifē ir daudz brīvu telpu, ka tu raksti, ka laba iespēja biznesa uzsākšanai???

Kādā jomā pati darbojies?

tad vel jautajums cik un kādas izmaksas ir pa dzīvokli to saprotu,ka īre apm. būs 500eur,bet kas vel.Cik apmeram ir izmaksas par elektrībi,ūdeni,gāzi nu ta aptuveni lai zinam ar ko rēķināties

Papildināts 16.10.2009 17:29:48:

un vai vispār ir iespējams tur izdzīvot ar 2000eur 4cilvēku ģimenei.

briza

par formam ja tas ir parastaja skola- tad tas nav obligati- negribi negerbj! un no 12 gadiem neviens nevar put uz bernā to formu'pec objazalovkas...līkums ir.

gramatas maksas kopa ar skolas pričindaliam ap 100€, pēc tam no 6-7kad sakas īsta skola ir Bono libro subsidijas, pūse no gramatas izmaksa valsts...

un 2000€ vairak neka pietekoši 4 cilvekiem!

(protams ja dzīvos madrida vai barselona varbut būs pamaz...)

ūdens, elektrība ap 25€ menesi....gāze ir ļoti nedaudziem...

Mexikana

nu paldies nedomājam jau neko lepni dzīvot,bet nu kaut kāds priekštats par visu ir radies un tad jau drīz arī mūsu ģimenīte būs tur

briza

oj...vakar sameloju šeit par elektr. plus ūdens bus ap 100€

mēs dzīvojam un pat ļoti labi uz 1000€men. gimene ir 3 cilv.... tatad uz 2000€ tas būs karaliska dzīve!!!točna!

mūsu izmaksas men. 600€maja, 150€ediens(ar gaļu) 100€ udens elektr...ap 50€internets...un dzīvojam labi...apgerbamies pie ķīniešiem...

Li Mei

900 EUR iire dziivoklim BCN centraa, komunaalie ap 50, internets 30.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13314957