Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spānija

amika

tuijar
Sveiki!

Cik ilgi jau atrodies Barselonā?Vai patīk?Mēs ar vīru tiešām fanojam par Spāniju. Barselona ir lieliska pilsēta!

KateS

Sveika! Esmu te nu jau 6 gadus, lai gan, ironiskā kārtā, nekad neesmu fanojusi par Spāniju, ne arī plāni bijuši te dzīvot... Patīk gan, laba vieta dzīvošanai. Vienīgi vasarā uz LV velk, te par karstu

tuijar
Tad jau gan diezgan ilgu laiku.Jā,ar to karstumu tur ir tā kā ir. Valoda man liekas arī nav sarežģīta. Kad tur bijām,baigi "pielip" spāņu valoda. Par darbiem noteikti nav jēgas prasīt, jo viss atkarīgs no valodas zināšanām un sfēras,kur vēlies strādāt.

Varbūt tu zini kādu mājaslapu vai forumu,kur ir labi aprakstīta dzīve Spānijā? Es domāju veselības aprūpe, bērniem bērnudārzi un skolas u.c.

KateS

Man ar valodu bija vienkārši, jo pirms tam runāju itāliski, tad jau tā pāreja viegla. Ar darbiem ir tā, kā stāsta - krīze krīze krīze joprojām.... bet nu drošvien jau, ka ir sfēras, kurās tā mazāka...

Par mājaslapām gan nezināšu īsti teikt. Vajadzīgo info esmu smēlusies dzīvē, un arī draugiem.lv un facebook ir Spānijas tēmām veltītie forumi/grupas, tur var pajautāt un palasīties... Tā kā pašai bērnu vēl nav, ar skolām un dārziņiem saskarsme vēl nav bijusi. Bet kopumā te laikam skaitās labs līmenis bērnu veselības aprūpei un dārziņiem u.tml... Lielā mērā arī atkarīgs no apgabala, kurā plānots dzīvot, katram bik savi likumi.

chiiga

KateS
Šī lapiņa tāda pavisam klusa, tāpēc sen nebiju ieskatījusies. Es Barselonā dzīvoju tikai 10 mēnešus. Pati esmu vēl izpētes procesā, jo lielā meita (3 gadi) tikko uzsāka skolas gaitas un tuvākajā laikā pasaulē nāks otra meitiņa.
Iesākumam par un ap bērniem vari palasīties kidsinbarcelona.com

chiiga

Re, nu jau mēs 2 te - man pa šiem mēnešiem kopš pēdējā ieraksta arī mazulis pieteicies Iešu pie Tevis konsultēties bērnu jautājumos!

chiiga

tuijar

O, super! Apsveicu!

Noteikti, ja vien varu kā palīdzēt, dod ziņu!

gunella

Sveikas! Man ir jautājums par darbu Spānijā. Man viena radiniece ir nolēmusi doties uz Spāniju darbam lauksaimniecībā uz augļu lasīšanu/novākšanu. Cik reāli tur ir nopelnīt? Kādi ir darba apstākļi. Spāņu valodu viņa nezin, ir tikai angļu valoda.

El milagro

Galīgi pamirusi šī lapa, tad nu pacelšu.

Facebook ir grupas "Latviešu biedrība Spānijā", tad arī teritoriālās - Centrālās Spānijas latviešu, utt.

Sveikas.

Varbūt zinat, kur Valensijā atrast kādu krievu veikalu, ti- skābo krējumu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13314957