Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spānija

amika

El milagro

ARGjj
Es pati esmu Madridē, bet Valensijas forumos redzēju šo:

Березка:
Av. Menendez Pidal 4, 46009 Valencia - Телефон: (+34) 667 605 124

El milagro
Paldies!

kino

ARGjj
Vēl ir Skazka, centrā šeit.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Li Mei

Skābajam krējumam jābūt arī parastajos pārtikas veikalos kā Nata Fresca . Carrefour šāds https://a0.soysuper.com/9788316990d4f9e3d0003352967b9015.340.340.0.min.wmark.fb3b7693.jpg

Mercadona

https://4.bp.blogspot.com/-BRP6RmXkFHY/VjzVA2uuEoI/AAAAAAAAAHI/FNOteNkiA0A/s1600/nata%2Bhacendado.JPG

Komentārs tiek sagatavots elektroniski, un tas ir derīgs bez paraksta.

Čau.

Esam pāris ar 9 mēnešu vecu meitiņu, pēdējā laikā parādās vēlme doties uz Spāniju. Iesākumā padzīvot un varbut pēc tam palikt. RASMUS projekta ietvaros ir sanācis padzīvot Huelvā, bet vairāk uztrauc darbs? Vai tikai kafenēs strādājot ir iespējas nopelnīt nepilsonim?

Vai maz spēsim tikt galā ar visu, ja uz rokām ir mazs bērniņš....

Kā šobrīd Spānijā ar bezdarbu? Man draugi uz ziemas pusi domā bēgt no gripas ir mazs bērns...nez, vai vīram vienam pašam tur būs reāli atrast darbu un uzturēt ğime? (jo bebis tiešām mazs un mamma nav strādātājs)

Spāņu valodu gan prot abi...

Li Mei

Es dzīvoju mājās ar mazu bērnu un vīrs mūs uzturēja, bet viņš strādāja lielā starptautiskā uzņēmumā, ofisa darbu.Nu cik nu man tur tā māmiņalga bija, jo patrāpījos krīzes laikā ar griestiem.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski, un tas ir derīgs bez paraksta.

Pirmais gājiens pēc NIE beidzās ar neko.

1. klupšanas akmens - šķīruies, palikusi vīra uzvārdā. Loģiski, mans uzvārds nesakrīt ar manu vecāku uzvārdu. Viņi var dajebkā pārbaudīt manu vecāku uzvārda patiesumu? Doma ir būt par ''single'' un vecākiem piešķirt manu uzvārdu veidlapā. Kur reāli varētu šī ''kļūdiņa'' nākotnē atkal uzpeldēt? Nu negribas dzenāt rokā šķiršanās apliecību, tulkot, un gan jau vēl izrādīsies, ka vienalga kaut kas pietrūkst.

2. Pamatojums, kāpēc man vajag NIE - visu ar darbu saistīto atmetam. Šobrīd maksāju patentmaksu Latvijai. Tas nodoklis ir tik smieklīgs, plus papīru dzenāšana, tulkošana, brrrr...

plāns a) Ja izdotos atvērt kādā Spānijas bankā kontu kā nerezidentam, ielikt tur ''pietiekamus līdzekļus, lai dzīvotu nestrādājot'', pietiktu ar konta izrakstu?

plāns b) - ''šausmīgi gribu nopirkt mašīnu'', tāpēc man vajag NIE. Tiesības gan man nav, bet kaimiņam ir veca mašīna. Varbūt pat pietiktu ''pirkt'' piekabi? Jeb viena pati piekabe neskaitās nekāds transporta l;īdzeklis?

kino

ARGjj
A priekš kam tev vispār to NIE vajag? Bērni skolā jālaiž vai kas? Spānija ir papīrmīļu valsts, tev čakarīgāk būs ar to NIE, nekā bez tā. Auto gan nenopirksi bez, bet kam tev auto, ja nav tiesību?

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

kino
lielā doma ir sākt godīgi nodokļus maksāt Spānijā

un vispaar, dazhos internetveikalos pases nr neņem pretī, palieku bešā, jeb lieku feikos sveshu onku nr

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13314957