Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spānija

amika

Mexikana
uz tu gribi teikt, ka jums 3 cilvēkiem ar pāri palikušajiem 100 EUR, transportam, apdrošināšanai, veselībai (nu kaut zobārstam), higēnas precēm, kādai grāmatai u.t.t., PIETIEK? Es nemaz nejautāju par tādām "ekstrām", kā kaut nelielu paceļošanu vai mazu ziemassvētku nieciņu bērnam.

Mexikana

100eur ūdens elektrība,tas nav ļoti daudz,te painteresējos citur,par ūdeni maksā pusgadā 50eur un elektrība 50eur pa diviem mēnešiem

Li Mei

nu mes nedzivosim Barselonas centrā

Komunalie terinji.

1. Elektribas abonenta maksa menesii 10 Eiro,

2. Elektriba pec skaititaja - 0,086 Eiro par kvatt/h,

3. Udens abonenta maksa jaamaksaa 1 reizi 3 meneshos 30,61 Eiro,

4. Gaze balonos. Apmainaami degvielas uzpildes stacijaas. Balons ap 10 eiro.

5. Stacionaraa telefona abonenta maksa menesii 20 Eiro,

6. Neierobezhota interneta linija 50 Eiro menesii.

Papildus terinji attiecas uz transportu, jo gribot negribot tadi buus noteikti.

Mans viedoklis, ka izdzivot var arii ar mazaaku summu, BET kardinaajumi iesaakumaa buus daudzi, un naudinja kaa smiltis var caur pirkstiem birt...iipashi kaardinaats tiks beerns...

Papildināts 20.10.2009 18:35:29:

Starp citu, Valensijas regionaa (piemeram Torrevieja pilseetaa (taa gan nav pieliidzinaama sapnim par Spaaniju ..tieshi otraadi - tadai nevajadzeetu buut Spaanijai)) var atrast dzivokliti ar salonu un 1 guljamistabu vecaa maajaa par 300 eiro menesii ;)

Lai veicas jaunu dziives celju mekleejumos!

Spānija - ne tikai flamenko un paeļja!
www.spain.lv

Sveiki, vēlējos pajautāt sekojošo, kā ir ar to slaveno apelsīnu vākšanu. Mans vīrs plāno braukt un tieši šādā veidā nopelnīt. Iepriekšs aizbraukušās cilvēku grupas 16 cilvēku sastāvā, strādājot labi un kopsummā mēnesī esot iespējams nopelnīt ap 1200 eiro, vai tas atbilst patiesībai?

Papildināts 20.10.2009 20:26:32:

Stulbs jautājums, bet vai nepilsonim braucot uz Spāniju ir nepieciešama vīze?

aduce
Ja ir Latvijas nepilsonja pase, tad viiza nav vajadziga.

Ar apelsiiniem ir taa, ka dazhi viesstradnieki tiek normaalaas brigaadees un pelna tos 1200 meenesii, no kuriem jaatskaita dziivoshanas, eeshanas, transporta izdevumus.., BET pashalik ir shausmigi liels skaits apkraapto viesstraadnieku .

Jaabuut ljoti ljoti uzmaniigiem, piekriitot shaadiem darba aicinaajumiem.

Ja nav nosleepums, par kuru regionu iet runa?

www.spain.lv

ola

Sveika, paldies par atbildīti, kaut ko konkrētāku zināšu sestdien, bet vīrs brauc ar zināmiem cilvēkiem, tā kā ceru, ka viss būs labi:)

Papildināts 21.10.2009 15:28:31:

Es noteikti uzrakstīšu, kad kaut kas būs vairāk zināms:)

briza

tas bus ka tu uzrakstiji...."mana lauku galva"

mednis kokā

nu pie zobarsta kada diena neeju,bet vienu zobu salabot 50€ maksaju.Medikamentes ar recepti ir tiešam nedargi...

Tas higienas preces es kopa ar edienu pirku; vienalga sanak 200€ menesi. Gramatas,drebes, davanas - perkam tikai ķinu veikala- jo 2 reiz letak neka pie spaniem kaut ari fabrikadi spanija, italija...

Auto- atvedam no LV un vel nepieregistrejam šeit, jo baigi dargi(nodokļi un apdrosinašana), kadu gadu- tos maksajam LV.

Un kada regiona un pat pilseta ir savas cenas.

ola

Starp citu, Valensijas regionaa (piemeram Torrevieja pilseetaa (taa gan nav pieliidzinaama sapnim par Spaaniju ..tieshi otraadi - tadai nevajadzeetu buut Spaanijai)) var atrast dzivokliti ar salonu un 1 guljamistabu vecaa maajaa par 300 eiro menesii

nu vot manas sapnis par spanijas paradiizi sabrukuši

tagad par 300€ men.Torrevieja var atrast 2 istabu dzivokli jaunaja maja.

Mexikana
par auto lūdzu sīkākkā ar apskati,katru gadu braucat uz Latviju?Par mašīnu man daudz kas neskaidrs.

Nu dzīvokļiem cenas tiešām ir ļoti kritušās.

ola
tā īsti nesapratu par tiem kārdinājumiem,par kādiem kārdinājumiem iet runa

Li Mei

briza
Nu to es par sevi saciiju.

Mexikana

Klau, bet kaa ar tehnisko apskati? Vai var iziet tur ar LV numuriem?? Vai juus katru gadu braucat uz LV?

Man likaas diivaini, kad es Maljorkaa noiireeju auto ar vaacu numuriem. Radaas jautaajums, vai tad shie tieshaam vinjas katru gadu uz Vaaciju ved?

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Mexikana
Sveika, Torrevjehas fane un laikam jau arii iemiitniece :)(reizi menesi varam kopigu kafiju iedzert, jo apmeram tik biezhi es dodos turp darba darishanas;) ..es nevelejos aizvainot tavu sapni, bet tik tiesham - uz visas Spanijas fona Torrevjeha ir diezgan divaina pilseta, kuras apbuve mani shausmina...un iedzivotaju plusma arii, bet par gaumi jau nestriidaas :D Man labaak patiik rajons kas ir uz ziemeljiem no Alikantes.

briza

Par kaardinaajumiem... Man gruti paskaidrot saviem 3 un 5 gadus veciem berniem, ka visi bumbinju aparaatinji un atrakcijas, kas redzami uz ielas, rotaljietas, kas izliktas pie kinieshu veikaliem uz zemes pa celjam uz pludmali un visi saldejuma tirgonji, par savu preci grib naudu...Protams, skaidrots un ierobezhots jau tiek, bet kameer beerni pie shiis kraasainiibas pierod un paliek vienaldziigi pret shiem kardinajumiem, paiet kaads laiks (mums parasti vajag kadu nedelju...:D...videji katra atrakcija 1 eiro :) Nu bet Juusu gadiijumaa taa nav probleema, taa var buut probleema, ja ir katastrofaali ierobezhots budzhets...

Li Mei
Var ar Latvijas numuriem iziet Teh. apsk. Nupat mans kaiminjsh izgaaja. Es isti nezinu tos pamatprincipus, bet tagad ES numuri varot iziet tehapsk. arii citaas Eiropas valstiis.

www.spain.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13314957