Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spānija

amika

ola
nu esam bijuši tur neskaitāmas reizes un ar tādiem kārdinājumiem esam tikuši galāun nav jau ta ka te Latvija nav kardinājumi,pat vel dārgāki.

un cik maksā apskate Spānijā,tā pat kā Latvija vai dārgāk


ola

es par laukiem sapņoju!!!šeit mēs kurortā tipo!!

Par kafiju- laba ideja!!!

Nē vēl šausmigak izskatas- Benidorm! Bet mēra kungs cenšas....aiziet līdz šam limenim....Tagad šeit tiešam ir klūsak nekā...agrak...

Li Mei

Latvijas numuri nevar iziet teh.apskati tikai vacu un angļu!!!

Mēs nebraukajam uz LV- baigi dargi, bet vīrs katru gadu līdo uz LV maksāt nodokļus un obligato apdrošinašanu, ja ir nesamaksati nodokļi tad ir nelegali izmantot auto. Un ja pa klusam tad var to izmantot šeit...galvenais ņepopastsa!!

Bēt īstenība tas ir nedaudz nelegali, jo auto teoretiski vajag parregistrēt. Bet tā ka šeit ir slāvena spaņu burokratija-lētak neparregistret un vai nopirkt jaunu!

Problēma ir ka katrs stradnieks interprete līkumus ka viņam patīk, un līkuma ir ka auto vecāks par 10 gadiem nemaksa 2% no cenas(tamožņa), bet īstenība...ka paveicas. Un ja parregistre auto uz vietejiem numuriem tad tev nev tiesības braukt ar LV autotiesībam- vajag mainīt...bēt...tici daudzi policisti nezin kadi ir likumi, šeit kosta blanka- dadz interesanta notiek...

Mexikana
tad sanāk,ka jūs braucat bez tehniskās apskates,tikai ar nomaksatu nodokli un apdrošināšanu.

Papildināts 24.10.2009 00:46:35:

viens saka var iziet otrs nevar nu kā tad īsti ir

briza

nu ja sanak ta...., un ja policists tev apstaj uz ielas un jauta- vienmēr teici ka neesi rezidente, turiste un šeit tikai menesi.

tehnisko apskati var nokartot pie specializeta mekanika- tikai tev papirus nedos...LV ari tas ir- pirms apskates apskate....tas tev pers.zinat kada stavokli ir tavs auto.

Tas ir Spānija- bolsaja derevnja!! Mes ari domajam ka var visus papirus seit nokartot...bet diemžēl tas ir tikai angļiem un būs īslaika papīri un par skaistu cēnu. Mēs apskrejam viss kas šeit ir, diemžēl LV,LT, Pl, ROM...nav tik seguri....domaju ka cēnas del-parak lēti izmaksa apdrošinašana, šeit bāzes maksas pāri 300€.

Diemžēl ES nestrada ka grībētos...

A un ļoti nozīmīga info. busiņus tipa van vispār nevar pieregistrēt spānija!!!


Mexikana

nu izklausās ļoti sarežģīti

bet nu bez auto laikam nevarēsim pēc tam domāsim ko ar viņu darīt

Pastāstiet man lūdzu, kā no Spānijas var vislētāk pārsūtīt naudiņu uz Latviju?

aduce

caur banku.

Vari atvert kontu tikai ar tavu pasi(nevajag vietejas reg.num.).

briza

pa klusiņam var izmantot tā ka mēs daram.Citas izejas nav, ar to processu kas šeit ir lētak nopirkt jaunu(parak daudz nervus)!!!

A un vēl - ja jums ir planos kadreiz parregistrēt uz spānijas numuriem tad vejag dabūt LV apostile(pieradijums ka visi štampi un papiri ir reali tos dara kontora Elizabetes iela), vēl vajag būt pieradījumam ka auto ir tavs(pirkuma dok. nevis tikai autopasam).

Mexikana

Paldies liels:)

aduce

Vienmēr ludzu!!!


Meitenes cik Spānijā maksā vizīte pie ginekologa

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13314957