Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rati dāvanai

Forsitija

Sveikas, meitenes. Nu tad jautajums jums (konsultacijai, jo es personīgi esmu veco, nemoderno " pūsto" poļu ratu piekritēja ), bet zinot, ka gados jaunas mamiņas grib ko skaistāku un elegantaku - man nākas lavierēt starp cenu un elegantumu. Tad nu jautājums ir šāds - vai jums tādi rati patiktu? (davināti, protams, kulbas garums 80 cm - kas manuprāt ir pietiekami). Cena arī daudz maz pieņemama - 226 Ls.

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=769

Mainīja Forsitija, 22.06.2009 06:20:31
Mainīja Forsitija, 22.06.2009 06:20:53

pax vobiscum!

Remī

Šitie izskatās feini Gan pēc skata, gan funkcijām

Vienīgais tie mazie ritenīši priekšā ziemā būs grūti izbraukt.

Man patīk, tik arī par tiem mazajiem ritentiņiem iedomājos. Bet tā kopumā - man jau liekas, ka ļoti labi rati!

Man ir personīgas antipātijas pret krustenisko rāmi (krusteniskajiem stieņiem) jebkurā izpildījumā :D Taču tas tiešām ir gaumes jautājums.

Konkrēti šiem ratiem man nepatiktu pārliekamais rokturis - rotējošie riteņi paliek aizmugurē un rati zaudē manevrētspēju. Tad jau labāk būtu kā Tako Jumper, kur pārliekas rokturis, un rotējošie riteņi visu laiku priekšā.

Par mazajiem riteņiem priekšā - tepat lasīts par analogiem Tako Jumper, ka pa šļūdoni tiešām pagrūti izbraukt bija.

Rati gan neredzēti, interesanti! ;)

Papildināts 22.06.2009 11:52:22:

Ā, sēžamdaļa arī pārliekas, tikko pamanīju Tad jau forši - funkciju daudz! :)

Katram svētajam ir sava pagātne, katram grēciniekam - nākotne ...

ja dāvanai, tad vēl vajadzētu noskaidrot, vai dāvanas saņēmējai nav svarīgs ratu svars, t.i., vai šo ratu svars būs ok

Mainīja Ilis, 22.06.2009 12:12:20

Un arī ratu izmērs ir svarīgs, ja, piemēram, jābrauc liftā

Quick definitions (dragon)
noun: a creature of Teutonic mythology; usually represented as breathing fire and having a reptilian body and sometimes wings
noun: a fiercely vigilant and unpleasant woman

Es jau ieteiktu ieguut info no toposhaas maaminjas, kaadus ratus, ar kaadaam fiichaam vinja grib. Kaa arii varbuut buutisks ir izmeers un svars . Varbuut, ja vinja grib ko krutaaku, tad var dariit taa, ka konreetu summu daavini un vinja tad liek klaat, cik nu vajaga, lai nopirktu to, ko pati grib. Vai nu ejiet abas kopaa uz veikalu un skatiet ;)

Par konkreetajiem ratiem; manu kritiku neiztur mazie riteniishi

Jaunajam mammim naudas cik "melns aiz naga",ambīcija palielas,ja nedāvinātu - nepirktu jaunus, dabūtu vien ar manējiem vecajiem, prastajiem "pūstiem poļiem" braukāt, kurus starp citu izbrāķēja. Tad nu tas ir tāds kā kompromisa variants , jauni, ne pūstie un ar savdabīgu (galvenais neredzētu dizainu), palūkojaties no šīm pozīcijām. Par mazajiem riteņiem, principā jau zinu, no otras puses, ja dzīvo pilsētā, tad nebūs traki, kaut kā taču mammas ar tiem pašiem Jumperiem, Bolderiem,ABC design vizina tos mazos

pax vobiscum!

Forsitija
ja man daavinaatu - patiktu, priecaatos!

Pati nepirktu deelj maziem riteniishiem, jo manaa mazpilseetaa ar taadiem neiespeejami izbraukt buutu!

Funkciju daudz, pozitiivi, ka rokturis paarliekams, kulbinjaa mugurinja paceljama!

punčabēbis     

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13358806