Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rati dāvanai

Forsitija

Jaunajam mammim naudas cik "melns aiz naga",ambīcija palielas,ja nedāvinātu - nepirktu jaunus, dabūtu vien ar manējiem vecajiem, prastajiem "pūstiem poļiem" braukāt, kurus starp citu izbrāķēja

njaa. tad vien japriecajas par to, kas buus.

man liekas, ka normali rati, sporta dala man personiigi nevisai pec skata, bet kopumaa labi - un cena arii!!!

ja man naudas nebuutu un uzdavinatu shadus -buutu prieciiga :)Mazuliite Ruu

Man patika, ka daudz visaadas funkcijas, sevishkji jau taa, ka kulbinjai mugurinja paceljama. Vizuaali arii tiiri smuki un kraasas arii megadaudz ko izveeleeties. A par tiem mazajiem riteniishiem es nesatrauktos, jo rokturi var paarlikt uz otru pusi, tad lielie sanaak priekshaa un vieglaak izbraukt.

Nebiju shitaadus redzeejusi, tad nu uz pirmo iepatikaas. :)


Forsitija
Rati ir ļoti līdzīgi EM Nitro, tikai divas reizes lētāki.

Pati nepirktu deelj maziem riteniishiem, jo manaa mazpilseetaa ar taadiem neiespeejami izbraukt buutu! - piekrītu, lai arī dzīvoju Rīgā.


<a href="http://lilypie.com"><img src="http://bd.lilypie.com/jBkLp3.png" alt="Lilypie Expecting a baby Ticker" border="0"  /></a>

Es tada situacijaa vairaak priecaatos par naudu, jo tad es pati varu izveleties, ko ar to dariit Man ar sadaavinaaja davanu kartes visdargaakajaa beebju veikalaa Ar saposu sirdi nacas tur pirkt lietas, ko zinu, ka citur var daudz letak dabuut.... nu nepatiik man taadaa veidaa izmesta nauda, pat ja taa nav maneejaa


Es tada situacijaa vairaak priecaatos par naudu, - kā tad, tur jau tā lieta - nauda būtu atrisinājums man, bet ne sievietei,(ģimenei) kura nav spējīga nopelnīt pat visprastākajiem ratiem, īsāk sakot - nauda aizietu "133 rāpuļiem" un "17 segām", kuri nav tādā kvantumā vajadzīgi - tas kā metafora, lai saprastu manu domu (nu katrs jau savādāks, laikam tā tam jābūt, ka jāpalīdz).

Rati ir ļoti līdzīgi EM Nitro, tikai divas reizes lētāki. - apskatījos, taisni kā raksti, 2 reizes lētāki.ar uzsvaru uz lētāka, kulba EM arī atpaliek - tik 75 cm un nav auto beņķis komplektā, poļi labāk piestrādājuši pie komplektācijas.

Mainīja Forsitija, 22.06.2009 18:51:56
Mainīja Forsitija, 22.06.2009 18:53:29


pax vobiscum!

Forsitija

kaut kā taču mammas ar tiem pašiem Jumperiem, Bolderiem,ABC design vizina tos mazos tieshi taa, kaut kaa

poļi labāk piestrādājuši pie komplektācijas. ir vinjiem ratu modelji, kuri ir tapushi, skatoties un maacoties no citu kljuudaam ;)

Un cepuri nost Tavaa priekshaa ja man kaads izbraakjeetu ratus, ko atdodu pa baltu velti, tad nu citus vietaa nemekleetu noteikti


Forsitija
Tiešām gaumīgi,stilīgi ratiņi!Noteikti priecātos par tādiem..Poļi malači,kaut gan špikots no EM.Jāparāda šī lapa draudzenītei,kura tikko EM ādas nitro iepirka.

Glamurnaja Gloria

Par cik rokturis ir paarliekams tad man iipashi negriibeetos kritizeet tos prieksheejos ritenjus, jo ja cilveeks dziivo pilseetaa tad cik tad biezhi gadiisies gruuti izbraucami momenti.

Forsitija
Ja jau jaunaa maaminja tik cimperliiga varbuut ir veerts mest pie malas kautriibu un atklaati pateikt par kaadu summu esi ar mieru vinjai nopirkt ratus un izveeleeties kopiigi. Cilveeki jau ir ljoti dazhaadi un manta nemaksaa pardesmit latus, domaju juus abas buutu tikai ieguveejas ja pati mamma piedaliitos ratu izveelee.

Un cepuri nost Tavaa priekshaa ja man kaads izbraakjeetu ratus, ko atdodu pa baltu velti, tad nu citus vietaa nemekleetu noteikti

Zini, iesakuma man uzsita dusmas , pēc tam atcerejos sevi, 90-to gadu sakuma, kad dzima lielā meita, ka gribējās ko skaistu, īpašu (nu kada gan bioj izvēle, vai Liepajas zilie kantainie, dermatīna ar balto dermatīnu iekšpusē vai poļu neilona, visdažādakajās krāsās), tad nu es meklēju īpašos - lai būtu zils rāmis,ratiem skaists spieķu izvietojums tirkīzzilā krāsā, lai sēdamratus varētu piefiksēt zemāk, uz ramja bij 2 augstuma regulētāji, man tas šķita absolūti nepieciešami. Kad piedzima mazā, tad man bij svarīgi - lielums, ērtums, praktiskums - mazs ciematiņš, tad nu poļu Tako tips man , (starp citu manējie, kurus radiniece izbrāķēja, ar nebij lētie - 186 ls, ja pārvērš latos)smagums netraucē - dzīvoju privatmājā. Tad nu pec šītām pārdomām sapratu vienu - nu lai tak ka teikt - padižojas. Es tā kā ta braukāju regulāri pa Eiropu, iebraukšu poļos veikalā, un tas, ka rati līdzīgi EM, arī labi - nemaz to nezināju.

domaju juus abas buutu tikai ieguveejas ja pati mamma piedaliitos ratu izveelee. - redz, poļi nesūta uz LV ratus, tāpēc es mērķēju uz Gdynia veikalu, ja nebūs šītadu, viņiem turpat noliktava un ko līdzīgu atradīšu, varbūt sanāk pārsteigums (viņa zin, tik ka pirkšu), līdz " toč" neņemšu, nevaru vienkārši, tas man plānā atceļa darbiņos.


pax vobiscum!


Forsitija

man gan teica, ka sut pasutijumus uz Latviju. Tikai konkreti par ratiem es nebiju interesejusies..

vel zinu, ka 90n.pl veikals suta uz Latviju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13358806