Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rati dāvanai

Forsitija

Forsitija tikai atshkjiriiba ir taa, ka Tu vareeji izvirziit shaadas prasiibas, jo pati pirki Ja reiz ir situaacija, ka gjimene pati nevar nopirkt, tad extra ambiicijaam nebuutu vietas (iznjeemums, proitams, ir rati, kas nelien liftaa utt.). Es tikai taa par principu un attieksmi.

Mainīja etiide, 23.06.2009 14:22:08

VinnijsRūks

Es tik domāju, vai cilvēks "ar ambīcijām" neizbrāķēs jebkurus poļu ratus? Vai tomēr nevar noskaidrot, ko viņa pati vēlas? Varbūt viņai ko citu vajag vairāk nekā jaunus ratus? Ja man nebūtu naudas nemaz, tad es drīzāk priecātos par "dāvanu karti pamperu veikalā" vai ko tamlīdzīgu, bet man būtu vienalga, ar kādiem poļu ratiem braukt.

Forsitija
es saprotu tevi, vismaz zinaasi, ka beebim buus autobenjkjis ar ko no slimniicas paarvest un viss paareejais (garaa kulba), a iedotu naudinju, izteereetu kaut kur un beigaas ratu taa pat nebuutu.

p.s. mani vecaaki shaadi - var pelniit/iedot cik gribi, bet budzhetu sastaadiit nemaacees, kaut labi reekjinot VISAM pietiktu.

a iedotu naudinju, izteereetu kaut kur un beigaas ratu taa pat nebuutu. taisni tā, kā raksti arī ir - traks variants., nesaprotu, bet esmu iemacījusies nenosodīt.

tad es drīzāk priecātos par "dāvanu karti pamperu veikalā" vai ko tamlīdzīgu, bet man būtu vienalga, ar kādiem poļu ratiem braukt. - es ar par to būtu priecajusies, mani jau apmierina viss, bet runa nav par mani

Es tik domāju, vai cilvēks "ar ambīcijām" neizbrāķēs jebkurus poļu ratus? - es jau centos atrast ar tadu dizainu, kas varētu pievērst uzmanību, un jautāju jums - vai jūsu uzmanība ir saistīta, lai arī sieviete ar prasībām, tomēr daudzmaz jau pie " zemītes pieturas". Jāsavieno cena un oriģinalitate.

pax vobiscum!

Man ļoti patīk šie ratiņi, bet funkcionāli vieglāk ir ar vienu manevrējošu riteni priekšā ne 2. Manai pastaigu biedrenei ir šie

http://www.babystore.lv/index.php?dir=view&id=20090608210410lIXj

Tik viegli ar tiem braukt!!!! Tik vien kā autobeņķīša nav komplektā, bet ja viņi nebraukā bieži ar auto, tad autokrēsliņš derēs arī citas firmas. Arī šiem ratiņiem gan kulbiņu gan sporta daļu var likt abos virzienos, bet rokturis gan nepārmetas.

kertnija

Izpētīju, zini, man vispar subjektīvi aizspriedumi pret " trīsriteņiem", principā tāpat kā pret mazajiem ritentiņiem, bet papētot piedāvājumu, sapratu, ka vieglāk " sagremošu" ,mazos ritenteļus priekšā. Lai arī mekleju citam, tomēr gribas, lai patīk pašai ar, un vel tas autobeņķis, nieks, bet patīkams. un galvenais - cik liels ir kulbas iekšejais izmērs? Nekur nav minēts. Man jau nešķiet īsti normāli 6-7 (66-68 cm bez drēbēm) mēnešu vecu mazuli pārlikt sporta variantā, gribas, lai mazais 10-11 mēnesus tomēr izguļ kulbā (diezgan labi sanaks, mazais dzims septembrī, pa ziemu vel nebūs superliels, uz pavasari drēbes mazāk, tāpēc ta 80 cm kulba +/- aizies).

Vel jau pētīju arī ratus bez autobeņķa, http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=531&%3CosCsid%3E cena arī - 192 Ls, kulba - 82 cm, svars ar kulbu - 12,5 kg, inčīga funkcija - var vilkt pa trepem vai smiltīm (nu bildēs paradīts), bet kaut kas ir, nu ne tā, bišķi jau mani biede tas stilīgums un vienīga iespeja bērnu stumt neredzot tā seju, un kur gan mana radiniece ta stumsies, bet laikam jau manas meitas pirmais autobeņķis, no 1995.gada viņai arī neliksies labs (nav ta guļamfunkcija, sen jau nav saulessardziņa un izdilis caurums, nu aizlāpīts), bet kur nu, re ka sanak, ar jums padalīties

Ja, un starp citu - ieliksu linku arī ar maniem, izbrāķētajiem ratiem , kulbu - 87 cm, nu svars jau 16 kg, bet vienīgais - manējie 2 gadus vecaks modelis, bet vispar var teikt - identiski:

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=1_175&products_id=819&%3CosCsid%3E

Mainīja Forsitija, 24.06.2009 05:28:39
Mainīja Forsitija, 24.06.2009 05:30:18
Mainīja Forsitija, 24.06.2009 05:40:13

pax vobiscum!

VinnijsRūks

Forsitija
Rati kā rati (tie izbrāķētie). Tevis noskatīties ir smukāki, toties mazāk funkcionāli. Kā jau teicu, tai meitenei varētu nepatikt _nevieni_poļu_rati. Nezinu, vai ir vērts pirkt jaunus. Pie tam, vai pareizi saprotu, ka viņa arī neko neprasa - brauktu ar tiem tavējiem.

Pie tam, vai pareizi saprotu, ka viņa arī neko neprasa - brauktu ar tiem tavējiem. - kategoriski atteicās - esot par prastu - "pūstie", tādi nepatīk (tādi esot tikai tādām kā man - laukos, un tiem, kam vienalga iekš kā stumdīt , un "iepūt ļipā", ka manējie ar firmas un dārgi), gribas stilīgākus. Citādi jau būtu jauki, es savu mazo jau varu sporta ratos sēdināt, viņai savējos.

varētu nepatikt _nevieni_poļu_rati. - ceru, ka tā nav - un beigu beigās, 90% ratu,kas tiek tirgoti pie mums ir Ķīnas vai Polijas ražojums.

Mainīja Forsitija, 24.06.2009 11:08:01

pax vobiscum!

Es jau nu gan tādai cacai ne ratus, bet flaneļa autiņus sadāvinātu! Pašai nav naudas, tak kaunu būtu pratusies krutus ratus prasīt. Tā laikam ir, jo kāds vairāk grib palīdzēt, jo lielāka bezkaunība parā'das. nabaga Forsitija, vēlāk būs trīsritenis utt jādāvina.

Njā, tiem manis pieminētajiem kulba ir laikam mazāka, bet vieglāk brauklt ir, ja visi riteņi ratiem ir lieli - vai nu četri normāli lielie riteņi vai arī, ja grib, lai priekšā manebrējas, tad ar vienu riteni vieglāk. Jo ar tiem mazajiem riteņiem priekšā ir grūtāk manevrēt, uzbraukt uz apmalēm utt. Man paīk viens Roan modelis, neatceros, kā sauc, bet līdzīgs Emeljungām, ar 4 lieliem riteņiem, bet varētu būt pasmagi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13358806