Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rati dāvanai

Forsitija

viirasieva

Fresa

Ja Jūs ko uzzināsiet par sūtīšanu uz LV, padodiet ziņu. Esmu aizsūtījusi meilu uz to dino.sklep.pl , bet pagaidām atbildes nav. Kā arī, ja brauksiet paši pakaļ, varbūt varam ko sarunāt?

viirasieva

ari uzrakstiju emailu, vakar sanemu atbildi - suta uz Latviju - piegade 70 PLN = 11.20 Ls. Sapratu, ka sutijuma svars lidz 30 kg (jo jautaju par ratiem ar visu autosedekli). Vel ko uzzzinaju, ka apmaksa - parskaitijms uz bankas kontu (laikam tad prieksapmaksa). Par piegades laiku pateica, ka tas ir atkarigs no izveletas preces krasa (vai ir uzreiz pieejama).

uz Poliju laikam nesanaks braukt.

viirasieva

Fresa

Paldies par info! Man vēl nav viņu atbildes. Tad jau mēģināšu no turienes sūtīt. Man ar būs ratu komplekts 3in1. Ceru, ka tur pēc tam neparādīsies vēl kādas mistiskas papildus summas. Katrā ziņā jocīgi, ka tāda sūtīšanas izmaksu starpība ar bobowozki.com.pl.

viirasieva

es ari ceru, ka summa neatskirsies. ari sutisu, bet vel nezinu vai visu komplektu vai tikai dalu no ta. cita polu veikala (90n.pl) man teica , ka piegade uz LV 20 Ls (tikai es neprecizeju tiesi ko es gribu sutit)

kāda ratu izvēle - nežēlīgi liela! :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13358806