Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs un dzīve Kanādā

Sibili

hornet

Zilais putniņš

attiecīgajā ailītē raksti N/A.

Oh Lord it's hard to be humble when you're perfect in every way...

hornet
Vai tad ir iespēja, ka iedos to atļauju, vai tomēr tad tā iespēja ir krietni maza?

Man no vēstniecības atbildēja sekojoši:

Ja izmantojat programmu "Profesionala attistiba", tad darba devejs ir jauzrada.
Ja izmantojat programmu "Brivdienas&Darbs", tad darba devejs nav jauzrada. Pieteikuma forma uz jautajumiem 14.-18. nav jaatbild.
Papildināts 29.07.2009 16:58:01:

vel info:

Iesniedzot dokumentus, jaiesniedz izzina vai apzimogota internetbankas izdruka par konta stavokli. Taja bridi konta jabut 1150 LVL

Meitenes, vai ir viegli tikt uz Kanādu caur jauniešu apmaiņas programmu "Brīvdienas un darbs", cik ilgā laikā viņi izskata pieteikumus.

Mans vīrs ar māsu grib braukt uz Kanādu, domā strādāt uzkopšanā - vai iebraucējiem viegli dabūt tur tādu darbu ? Skatos, ka sludinājumu ir daudz kur apkopējus meklē, taču bail, ka aizbrauks, bet uz vietas būs grūti atrast darbu.

Vai kāds no šejienes ir iesniedzis pēdējā laikā pieteikumu uz to jauniešu programmu?

Dzīvojiet ar smaidu skatienā, brīvību dvēselē un kaisli sirdī

Dabūšu naudu un došos iesniegt visu un pie reizes parunāties ar vēstniecības puikām/meitenēm :)

Es tik īsti nesapratu par to veselības apdrošināšanu, kas tur ir vajadzīga...anyone knows?

Life is like toilet paper, long and usefull :)

MazaEmilija

tā jau vajadzīga tikai tad kad brauksi, tagad ne

Dzīvojiet ar smaidu skatienā, brīvību dvēselē un kaisli sirdī

Vai kāda ir pētījusi kā Kanādā ir ar skolām un bērnudārziem? Cerams, ka tie bezmaksas...

Zilais putniņš
Paskaties šo te. Tur gan krievu kopiena Kanādā, bet forumā šo to no sadzīviskiem jautājumiem var atrast.

Shiigada limits 400 cilveeki jau saniegts 11. augustaa uz to apmainjas programmu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13377973