Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs un dzīve Kanādā

Sibili

Varbūt kāda no jums var palīdzēt iesācējai?

Cik es saprotu, pirmais jādodas uz Kanādas vēstniecību Baznīcas ielā. Kādu vīzu jākārto, lai Kanādā dzīvotu un strādātu, imigrācijas vai darba vīzu vai abas kopā?

Būšu ļoti pateicīga, ja kāda no jums varētu palīdzēt saprast ar ko ir jāsāk.

imigrācijas vai darba vīzu

vai nu vienu vai otru

Vai imigrācijas vīza nozīmē to, ka jābrauc caur to programmu Brīvdienas un darbs, vai arī tā ir vēl cita vīza?

Zilais putniņš
Arī meklē informāciju? Iet kā pret kalnu pagaidām. Palasīju kā iet/gāja tam čalim Kanādā, te bija ielikts links, nav veiksmes stāsts, kā pats saka

Trinidada
Varbūt Tu vari kārtot papīrus caur to jauniešu apmaiņas programmu, tikai tagad jāgaida novembris, kad varēs iesniegt papīrus, līdz tam krāj naudu un 'vāc informāciju :)

Fanija
Es labprāt būtu jauniete, bet diemžēl vairs neesmu (pāri 35)

Bet paldies, ka atbildēji!

Trinidada
Tad ir jākārto parastā imigrācija, paskaties vēstniecības mājas lapā, kādi papīri jāiesniedz, bet pamatā viņiem vajag, lai Tev būtu laba izglītība un sākotnēji pietiekami iztikas līdzekļi. Bet ir diezgan pagrūti pierādīt, ka tieši tu ar savu izglītību tur būsi vajadzīga....... bet neatmet cerību, ja labi grib, tad viss izdodas :)

Trinidada
Interesējos, bet ne ļoti aktīvi.

Liels mīnuss man liekas tas, ka braucot caur Brīvdienas un darbs programmu, pēc gada jābrauc mājās. Ja būtu pēc tam iespēja tur palikt...

Jā, tas ir liels mīnuss, bet tā gada laikā jāatrod darba devējs, kas garantētu Tev darbu, un jākārto atkal dokumenti uz emigrāciju.....nu kaut kā tā, es domāju....

Bet tas jau tikai pagarinātu uzturēšanos tur par vēl vienu gadu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13377973