Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs un dzīve Kanādā

Sibili

Sveiki!

Ar draudzeni vēlamies izmantot Working holidays programmu. Esmu arhitektūras tehniķis, bet šobrīd darbojos ar pasākumu producēšanu, savukārt draudzene ir interjera dizainere. Vai kādam ir pieredze šajā programmā? Vai mēs varam cerēt iegūt darbu savā nozarē, vai tomēr jāaprobežojas ar vienkāršāku palīgdarbu darīšanu?

Paldies!

Sveiki man ir velme ar savu sievu un bērnu doties uz Kanādu. Vai ir kāds kas varātu man palidzet atrast darbu Kanāda ?

Ineresanti, kurš var uzminēt, kāda ir tā pieredze un profesija?

esmukarlis
Interjera dizaina portfolio linku vari ielikt? Citādi neko nevar pateikt. Tāpat kā visur - ir labs portfolio, ir intervija. Nav, nav intervijas, nav pasūtījumu.

Pasākumu organizēšanā : nu vājas izredzes ārzemniekam, ka to CV kāds līdz galam lasīs. Arhitektūras tehniķim ar darba pieredzi rasējumos - vairāk izredžu. Bez pieredzes, pat ar vietējo diplomu - niecīgas izredzes.

Šādām kombinācijām šobrīd U.K pat izskatās daudz daudz labāka. Konkrēti Londona. Vai Holande vai Īrija ( Dublina ).

Sveiciens tiem, kas Kanādā!

Mūsu ģimene apsver iespēju pārcelties uz Kanādu uz 3-5 gadiem. Divi pieaugušie un trīs bērni- 16, 14, 6. Abiem augstākās izglītības (t.sk. maģistra grādi, bet nu tas tā.), ļoti labas angļu valodas zināšanas, lielie bērni angļu valodā jūtas kā zivis ūdenī

Motivācija- gribas piedzīvojumu gan profesionāli, gan emocionāli. Šeit Latvijā mums klājas labi, ir labi atalgoti darbi, savs īpašums, dzīve rāma, mierīga un sakārtota. Tomēr šķiet, ka ir laiks izrauties no rutīnas.

Plānojam doties skilled workers programmu ietvaros, vīram ir nozīmīga pieredze IT jomā (t.sk. visādi noderīgi ārzemju sertifikāti), es pati strādāju izglītības jomā.

Gribēju vaicāt, vai kādam ir izdevies Kanādā atrast darbu izglītības nozarē? Nu, nezinu, asistents, jaunākais skolotājs, ESL skolotājs, kāds cits izglītības speciālists? Es saprotu, ka ir jāiegūst TEFL sertifikāts un IELTS jābūt ļoti labam līmenim. Tur var sagatavoties. Bet vai vispār ir reāli? Kā vislabāk sagatavoties?

Un vēl, vai ir pieredze ar immigration lawyer, kas varētu palīdzēt sakārtot dokumentus?

Papildināts 24.05.2018 22:09:

Tagad tikai pamanīju, ka te jau gadu neviens no Kanādas nav ielūkojies. Nu, jā...

Cik plašs jēdziens ir " pieredze IT jomā". Kāda konkrēti? Un kādēļ tieši Kanāda ir tā mērķa zeme?

justrelax
Es jau gaidīju...

Par IT diskutēt negribu, tur viss ar izglītību un pieredzi ir kārtībā, LV mērogam ļoti augsta līmeņa speciālists. Pietiekami daudz piedāvājumu dažādās provincēs šobrīd ar algu sākot 100 000$ gadā, atbilst visām prasībām. Arī par LV algu nesūdzos, ir ļoti laba.

Mani vairāk interesē tieši pieredze darbam izglītības sfērā.

izaugsme
Un pa baltu ceļu jāj uz zirga pasaciņa.

Neviens nekādas diskusijas negribēja. Ja uzrakstīt sub specializāciju un skilsetu ir tik grūti, tad....

Otrkārt, ja jau reiz " pietiekami daudz piedāvājumu ", tad jautājumu par immigration lawyer te nebūtu. Ja reiz tik grūti atrodams speciālists, Darba Devējs sniegs Job offer un sāks dīlot ar iestādēm.

Kaktusadata

izaugsme
Lai Kanādā strādātu izglîtības sfērā, ir jānoliek vietējie eksameni un jāsaņem atļauja. Tā tas ir vismaz manā provincē

Kaktusadata
Par skolotāja darbu Jums taisnība; skolotāja amats visā Kanādā ir reglamentēts amats. Imigrantiem vieglāk ir iegūt universitātes lektora, profesora vai pētnieka, zin asistenta amatu.

#

Kas attiecas uz šiem te "darba piedāvājumiem", procesam bonusa punktus dod tikai 1ns Valid Job Offer, kuru konkrētais uzņēmējs apliecina imigrācijas iestādēm. Tas dod padaudz papildu punktus novērtējuma sistēmā.

justrelax

Jā, šo visu zinu. Paldies, paldies!

Kaktusadata
Jā, es lasīju par prasībām Ontario provincē. Teorijā būtu skaidrs daudz maz, domāju, vai vispār kādam ir pieredze, jo līdz šim nav sanācis komunicēt ar emigrējušiem skolotājiem, kas arī jaunajā mītnes zemē dara to pašu darbu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13377973