Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs un dzīve Kanādā

Sibili

Kaktusadata

izaugsme

Un tu ceri viņus šeit atrast? Ontario provincē strādājošus no Latvijas atbraukušus skolotājus, kas lasa Cāli?

Bonne chance!

Ak jā, ar skilled workers vīzu parasti uz Kanādu nebrauc uz 3-5 gadiem pastrādāt, bet gan uz pastāvīgu dzīvi, jo visa dokumentu kārtošana aizņem tik daudz laika un enerģijas, ka uz " padzīvot" to darīt vienkārši nav vērts


izaugsme

Atljaushos iekomentet pa pusei ne par jusu konkreto jautajumu, bet visparinati par Kanadu:

Immigration lawyer jebkuraa gadiijumaa ir laba doma atrast, ir tiess darba deveja piedavajums vai ne, jo tomer papiru kalni ir mezhonigi, ipashi ar berniem, un vinji jums var palidzet tikt skaidriba, zina tomer knifinjus utt. Maksa gan tas prieks. Vispar Kanaada ir loti darga un loti birokratiska valsts, jums jabut gataviem iekrajumiem, lai varetu sakumaa vismaz kadus 3-4men dzivot neuztraucoties, jo iebraucejus bez vietejas pieredzes biezhi vien nenjem par pilnu.

Par skolotajiem gan nav ne jausmas, es nodzivoju West Coast, un parsvara visi latvieshi bija ar working holiday vizu ieradushies un tad nu katrs kuulaas kaa maaceeja.

Bet par anglu valodu man tomer ir komentars - par ESL utml. strada parsvara native speakers. Pienjemu, ja neesat dzivojushi angliski runajosha valsti ieprieks, tad jums ir tomer akcents un lai cik fantastiska anglu valoda tehniski nebutu, tas akcents kanadieshu pratos uzreiz jums uzliek zimogu ¨imigrants. low skills. just here to be a server¨ vai kaut ka ta.

Kanadieshi ir baigie zhmoriki vispr, jo aareji izskatas, ka vislaipnaka un nerasistiskaka tauta uz pasaules. bet aiz aizvertam durvim viniem tomer ir savs klubinjsh, ta robezha we-canadians and you- immigrants ir jutama, ipashi jau veloties dabut labu darbu.

Lai stradatu jebkadu valsts darbu, jums obligata prasiba bus franchu valoda. Privatais sektors nav tik strikts.

Tiiri socialaja zinja ta ir fantastiska valsts, loti sakartota un sniedz droshibas sajutu, kada LV diemzhel nav iespejama.

Piekritu par to, ka uz 3-5g ¨padziivot¨nav verts teret laiku un resursus, jo tas tiesham nav nekads vieglais process.

Ceru, ka nesabeeru parak daudz negativo aspektu, lai jums izdodas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13377973