Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna vešana taksometrā.

lilyyy

Sveikas, nesen nācās doties ceļojumā un uz lidostu bija jābrauc ar taksometru. Autokrēsliņa tur nebija, mazo nācās turēt klēpī un visu ceļu stresot, ka tik kaut kas nenotiek. Atpakaļ tas pats, jo taksometri, kas dežūrē pie lidostas, arī ar šādām ekstrām nav aprīkoti. Tad nu jautājums, vai pie mums maz ir iespējams pasūtīt taksometru ar bērnu autokrēsliņu?

PS:būtu mazāks bērns varētu ņemt savu autokrēslu, bet 9-36kg krēsliņu jau nevazās līdz.

Mainīja lilyyy, 27.06.2009 10:51:26

kad zvaniiji un pasuutiiji, vai jautaaji par autobenjkji? gan jau kaadai no firmaam ir

Smadzeņu šūnas dzimst un atmirst, bet tauku šūnas dzīvo mūžīgi

Taksometru firma Smile taxi (DZELTENIE TAKšI) piedāvā bērnu krēsliņus. Vislabāk ir zvanīt un pasūtot taksometru pateikt, ka vajadzēs bērnu krēsliņu. tel 67 26 25 25

Viņiem ir labi tas, ka var taksi pasūtīt arī internetā - www.taksometrs.lv

Ceru, ka noderēs kādam :)

lady taksi man liekas,ka wisu laiku esot krēsliņi, wai war pasūtīt

es tāpēc izmantoju tikai lady taxi. bet ivņeim pirms tam jāpiesaka, ka vajag krēsliņu- tad sūtīs tadu mašīnu, kurai ir, ne visām ir.

lilyyy
Šī jau mūžīgā tēma.. taksometros pasažieriem nav jāpiesprādzējas (pēc Ceļu satiksmes noteikumiem), tāpēc arī par sēdeklīšiem nedomā, jo daudzos taxi nav pat siksnas. Arī sēdeklīši dažādi izmēri, visus līdzi neizvadāsi.

liels paldies meitenes

lady taxi gandrīz katrā mašīnā ir bērnu paliknītis (savu 2 gandieku ērti tādā varu piesprādzēt). ja vajag 2 paliknīšus, jāpiesaka iepriekš, bet 30min laikā parasti jau ir klāt. pat krāsu citreiz saskāņoju, lai starp bērniem nesākas strīds, kurš labākajā sēdēs :D zīdaiņu autosēdēklīti arī iepriekš jāpiesaka, bet kā jau rakstīju - nekad nav ilgi bijis jāgaida. un... un sievietes brauc uzmanīgāk :)

lilyyy
Ar bernu kreslinu var pasutit Lady taksi, nav dargak, patikams serviss!

dc

A kur tu izravi, ka nav jasparadzejas? Ka reiz atceros, ka pirms kadiem gadiem, kad mainija CSN , par sho gaja runas un kaut ka nemanu, ka taksometriem CSN butu paredzeta kada ipasha atlaide. Ja tadu zini - ludzu paradi.

Esmu ģeniāls cilvēks.Varu visu.Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13378806