Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hiromantija

frii

Netieku īsti skaidrībā, pēc kuras rokas - labās vai kreisās - izvērtē likteņus? Dažviet lasāms, ka kreisajā rokā tas, kas ielikts piedzimstot, bet labajā - tā, kā dzīve izveidojusies šobrīd. Dažviet zīlēšana notiek pēc kreisās rokas un arī vairums uzskates materiālos kreisā roka izmantota kā "paraugroka".

Cits atkal saka, ka atkarīgs no tā, vai esi kreilis vai labrocis? Kurš var padalīties zināšanās? Man vienai rokai gara dzīves līnija, otrai - īsa

frii
man dzīves laikā dzīves līnija ir augusi līdz ar mani Bija paīsa,a tagad gara.

Fortes Fortuna Adiuvat!

ta saka, ka kreiza ir dzimsanas programma, labais- ko mes pasi varam no sevis izveidot

Papildināts 08.07.2009 09:52:35:

ja kreisa roka ta dzives linija isa, bet laba gara- tad ar veseligu dzivesveidu un proflaksi, vari nodzivot garu muzu. ja laba roka isa- tad atkal ta pati profilakse- uzmanities nesabojat dabas dotos rezursus

man ir dvinisi

man ar kreisajā rokā dzīves līnija ir īsa, beidzas īkšķim pa vidu, labajā rokā ar bija īsa, bet pirms kāda gada kad atkal uznāca roku pētniecība, skatos līnija aizājusi un savienojusies ar likteņa līniju, un beidzas jau tagad attiecīgi pie plaukstas pamatnes. It kā jau savu domāšanu esmu pamainījusi, varbūt tāpēc.

ziepe

Jautājums pie šī paša: ja vēlos noskaidrot kuros gados dzims bērni, tad kur rokā jāskatās, ja to vispār var redzēt, nemācīts cilvēks?

Sveikas!

Vait šeit esošās neredzamās pasaules guru varetu arī mums pārējām ieteikt kādu labu cilvēku, kas nodarbojas tieši ar hiomantiju?

man viens cilvēciņš, kurš dikti aizraujas ar ezotēriku un hiromantiju, teica, ka sievietēm galvenā roka esot labā, vīriešiem kreisā, pēc kuras skatās nākotni

ziepe
ja vēlos noskaidrot kuros gados dzims bērni, tad kur rokā jāskatās, ja to vispār var redzēt,
līnijas nemitīgi mainās un tev var aptuveni pateikt jaunībā/pusmūžā vai vecumā dzims tie bērni. var pateikt cik būs, bet arī tas mainās. uz labās rokas ir šībrīža situācija vairāk vai mazāk.

uz kreisās - tas, kas ielikts - bet tur ir tikai galvenās vadlīnijas, kurām nebūt nav obligāti finālā jāsaskan ar labo roku, jo katrs ik minūti pats sev veido nākotni, nemitīgi veicot izvēles. tā kā - nav jēga ieciklēties. galvenais ir gribēt, galvenais ir dzīvot saskaņā ar sevi, galvenais dzīvot pēc labākās sirdsapziņas un rokā ierakstītais mainīsies līdzi.

kādreiz jā - varēja pēc rokas izzīlēt galvenos notikumus cilvēka dzīvē - cik sievu/vīri, cik bērni, cik ilgi dzīvos un tas tā arī parasti piepildījās.

mūsdienās uz tik tālu nākotni vairs nav iespējams ko izzīlēt, jo pašreiz notiek laikmeta maiņa, ir cits laika plūdums un vēl kaudze ar mainīgajiem faktoriem, kas nosaka to, ka pat līnijas uz rokas vairs nerāda tālu nākotni, bet tikai tuvāko laiku.

Papildināts 21.09.2010 13:44:52:

veselības stāvokli gan pēc rokas arī mūsdienās var smuki pazīlēt :D

neesmu speciālists, bet cik nācies lasīt - vai tad dzīves līnijas garums objektīvi nozīmē dzīves garumu?? Tur tač bija sižets par to, ka garums un intensitāte norāda kā dzīvosi - viegli, grūti u.t.t.

- bet kā jau teicu, neesu speciālists :)

Mana miljaaka diena ir riitdiena.

Vai kādam ir kādas atsauksmes par Tamāru no Zemes un likteņiem kā hiromantes speciālistu?

Papildināts 09.10.2019 15:38:

Vai varbūt varat ieteikt kādu citu labu speciālistu, kas prot lasīt roku līnijas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13413159