Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

par pārcelšanos

trallaa

sveikas!

vai ir kāda no jums rīkojusies tā, ka aizbrauc prom pa priekšu pati un tikai tad vīrs (+ piekabītes kas nu kurai, man suns )?

es domāju - kā ir? vai vienai nav grūti tur sākumā cīnīties kamēr sagaida otru pusi, kas piebiedrojas?vai varbūt tieši otrādi, ņemot vērā ka tur viss jāapgust un jādarbojas, laiks paskrien ātri!

zinu ka populārāks variants ka vispirms brauc vīrs tikai tad pārējie, bet šoreiz par otru variantu! :)

nu tā tīri pēc pieredzes vai citu stāstītā! :)

hornet

nezinu precīzi, vai tas attiecas uz šo scenāriju, bet pa lielam (pēc pieredzes) grūtāk ir tam, kas paliek. bet nu viss takarīgs no apstākļiem (uz cik ilgu laiku šķirtība, uz kurieni aizbrauc, cik bieži kontaktējas, utt.)

Oh Lord it's hard to be humble when you're perfect in every way...

hornet

man ar tā šķiet... jo tas otrais ir jaunajā vidē un tam tas laiks skrien ātrāk nekā tam, kas paliek kur bijis, tajā pašā vidē...

man kaut kā mazliet bail no tā, ka esmu viena tajā galā un reāli viss jādara vienai pašai bez jebkāda taustāma atbalsta... nu protams telefons utt viss ir, bet nu...

kaut kā raustos no nezināmā...

vienu brīdi šķiet, visu varu - kalnus gāzīžu... bet otrā atkal tādas bailes ka būšu tur viena pati... eh...

trallaa
Es arii taisos viena braukt un tad viirs peec 3 meeneshiem tikai ar beerniem. Jo tuvaak naak brauciena diena, jo lielaaks stress.....

Man gan darbs jaaatrod, gan dziives vieta, gan visa iedziive no jauna jaasapeerk....

ogu tante

Man gan darbs jaaatrod, gan dziives vieta, gan visa iedziive no jauna jaasapeerk....

man tas pats lieli uzdevumi... nav bail no tā ka kaut kas varētu nesanākt utt. bet bail tieši no tā, ka tas viss vienai jādara... pilnīgi vienai... man kaut kā tā...

Papildināts 05.07.2009 11:35:37:

ogu tante

kāpēc vīrs ar bērniem tikai pēc 3 mēnešiem? jums tas tā stingri izlemts?

trallaa
Es visvairaak satraucos par dziivesvietas atrashanu nez kaapeec......vaig lai laba skola tuvumaa siikajaam, lai rajons normaals, lai tiirs, lai tuvu transportam...juutu buus jaaiziet uz kompromisiem un neviens nepaliidzees pienjemt "pareizo" leemumu......kaa tu saki- pilniigi vienai!

Ir jau man pazinjas tajaa galaa, bet tie driizaak viira draugi, ne mani.....negribaas arii vinjiem taa nenormaali kaklaa uzkaarties.....

Ar tiem 3 meeneshiem sanaak apstaaklju sakritiibas deelj.....man darbaa piedaavaa atluugumu uzrakstiit izmaksaajot 3 meeneshu algu.....piedaavaajums ir vienreizeejs, taada piedaavaajuma naakoshmeenes nebuus vairs......a mums patreizeejais iires liigums uz 12 meeneshiem, kas beidzaas decembra saakumaa.....plus veel beerniem skolas gads beidzaas decembra saakumaa......uz ziemassveetkiem jau buusim atkal kopaa, bet mazliet satraucos kaa viirs ar siikajaam galaa tiks.....

ogu tante

man arī ar dzīvesvietu būs problēmas, jo visi baigi biedē ka atrast dzīvokli kur ļaus dzīvot ar suni būs baigi grūti... man gan kaut kā neticās, ka TIK traki, bet saprotu, ka uzreiz šā vai tā nesanāks...

bet tu jau brauc uz kaut kādu vietu vai ne? un tad meklēsi dzīvesvietu ģimenei, ja?

trallaa
man taa pati dziivnieku probleema....tik man kakjis.....ar suni vispaar man liekas baig gruuti buus.....

Muusu galaa ir stilaa likt "pets negotiable" un kakji vai pundursuni ar taadiem veel var sarunaat.....a lielu suni buus traki

Es saakumaa palikshu pie pazinjaam, kas atljaus pie shamiem palikt kaadu laiku....bet tie ir viira draugi un man nepatiik citiem uz kakla seedeet, vajag savu dziives telpu........nezinja par to cik ilgi naaksies shamiem seedeet uz kakla......dziivesvietu mekleeshu, kad buus darbs.......vaardu sakot shitaa iekaartoshanaas jaunajaa vietaa draud buut garsh pasaakums.....

ogu tante

nja... man ir liels suns! bet neesmu no tiem entajiem latviešiem kas ir gatavi savu dzīvnieku vienkārši kaut kur pamest... tāpēc meklēšu kamēr atradīšu! uz ZINU ka atradīšu iespēju dzīvot ar suni arī citā valstī!

vaardu sakot shitaa iekaartoshanaas jaunajaa vietaa draud buut garsh pasaakums.....

tev tā liekas? es laikam dzīvoju kaut kādā utopijā, jo neliekas ka tik traki būs... hm...

nu man tāds pats plāns - sākumā padzīvošu kaut kādā istabiņā tad meklēšu darbu un tad dzīvesvietu... bet man kaut kā neliekas ka tas būs ilgs pasākums... nu maksimums mēnesis, pusotrs... sapņoju?

Mainīja trallaa, 05.07.2009 13:58:51

trallaa
vai nu tu sapnjo, vai nu es visu paaraak tragjiski izteelojos :)

Nee, nu var jau atrast arii kur ar suni dziivot, bet man liekas, ka pirmkaart, buus krietni mazaaka izveele...otrkaart, buus ne visai pievilciiga taa dziivesvieta....bet nu es nez kaa jums tur eiropaa (nez kaapeec man taada sajuuta, ka tu vaacies uz kaadu eiropas valsti)....

Muusu pusee ja grib ar suni, tad piedaavaa dziivesvietas, kas jau ozh peec sunja un jaagatavojas uzkopshanas darbiem pirms ievaacies.....eirpoaa gan jau tas civilizeetaak

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13422582