Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

par pārcelšanos

trallaa

ogu tante

vai nu tu sapnjo, vai nu es visu paaraak tragjiski izteelojos

vai arī abām kaite - viena pāspīlē uz vienu pusi, otra uz otru! derētu dalīties pieredzē pēc tam, kas un kā

irmkaart, buus krietni mazaaka izveele...otrkaart, buus ne visai pievilciiga taa dziivesvieta....bet nu es nez kaa jums tur eiropaa (nez kaapeec man taada sajuuta, ka tu vaacies uz kaadu eiropas valsti)....

izvēle būs noteikti mazāka, bet par to, ka nebūs visai pievilcīga dzīvesvieta gan nebūtu tik pārliecināta! man negribās tomēr domāt, ka pasaule varētu būt nu TIK ļoti aprobežota šajos jautājumos! pie tam - tāpēc jau ir līgumi, kuros visu var paredzēt, ja nu bail no kaut kā :)

P.S. jā, es sevi nekur citur nevaru iedomāties! esmu viscaur eiropiete iedzīvoties noteikti varētu visur, bet manas mājas ir Eiropa! un tā no a līdz z :)

Muusu pusee ja grib ar suni, tad piedaavaa dziivesvietas, kas jau ozh peec sunja

šis mani fascinā visvairāk! nu kur var cilvēki būt tādi auni un domāt, ka visi suņi smird! tas pats kas pateikt visi cilvēki kas dzīvo latgalē ir alkaholiķi un dīkdieņi utt utt utt!

bet nu no stereotipiem jau neaizbēgt ne Eiropā nekur citur, tik patīk domāt, ka Eiropa ir kulturālāka (ne humānāka, tas man šķiet jau sen ir garām), tāpēc arī varbūt saprātīgāka! (varbūt arī stereotips... )

katrā ziņā katram dzīvē kāda cīņa jāizcīna, tad nu varbūt šī viena no manējām

trallaa
par paarcelshanos nav pieredzes (sakravaaju koferi sev un beernam un aizlidojaam), bet sunim saac jau tagad papiirus kaartot (vai tikko kaa aizlido), jo ir valstis, kas pieprasa, lai karantiinaa buutu dziivojis, chipi, potes utml, kas var vilkties pat 6 meen ;)

Burnt Orange

ir valstis, kas pieprasa, lai karantiinaa buutu dziivojis, chipi, potes utml, kas var vilkties pat 6 meen

Īrija, UK un Zviedrija (vai Norvēģija, vairs neatceros ) ir tās valstis kurām ir tā prasība, pārējām tikai suņa pase + čips vai tattoo ;) tas jau viss skaidrs un to jau skaidroju pašu pirmo :)

ogu tante

Sveika

Jūsu galā ar iestājusies krīze, ka Tev darbā šitā izdarās - cik nojaušu tāda kā samazināšana, ja jau maksās kompensāciju 3 mēneši?

trallaa

Uz kuru valsti tēmē?

Dzīvojiet ar smaidu skatienā, brīvību dvēselē un kaisli sirdī

sanne
mums ne tikai kriize, bet arii jauna valdiiba, kas jau pirms ieveeleeshanas un kriizes teica, ka samazinaas valsts iestaadees straadaajosho skaitu......atlaishana ir tikai tiem, kuri piesakaas....gribeeja samazinaat par 250 cilveekiem, bet pieteicaas kudish vairaak, visi kas grib atlaisties nemaz netiks atlaisti......

ogu tante

es arī valsts iestādē

kā vispār ir tagad? ja man lidmašīna ir 06.08, bet atlūgums vēl nav uzrakstīts, man pēc likuma valsts iestādē mēnesis jāatstrādā??? :(

bet pēdējās dienas taču varu ņemt brīvas uz nezimantotā atvaļinājuma rēķina vai ne? (kā zinādama tādas atstāju, nekas nenotiek tāpat vien ;) )

sanne
Grieķija ;)

trallaa

es esmu to izdariijusi, esmu viena sveshaa valstii pie sveshiem cilveekiem un ar savu viirietu sazvanos katru vakaru un skaipaa pljaapaajam stundaam. :) vins brauks ne aatraak kaa decembrii. nu tad jau redzeesim kaa buus, bet viennoziimiigi gruutaak ir vinjam - tam kas paliek. Tev buus vieglaak ;)

vieniigi protams praktiskaa puse - es jau darbu biju atradusi pirms izbraukshanas un par dziivesvietu arii bija skaidrs

man pēc likuma valsts iestādē mēnesis jāatstrādā???

tas kā vienojas ar DD - var uz sitienu atlaist, var prasīt, lai mēnesi nostrādā.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

Sveikas! Varu padaliities ar manas mammas pieredzi.. Vinai piedaavajaa darbu(nu jau 6 gadi atpakal) savaa profesijaa Norvegijaa.. Tajaa laikaa mammai bija 37 gadi, un tikai krievu valodas zinaashanas..Braucot prom, Latvijaa palika divi nepilngariigii beerni(es un braalis) + alkaholikis exviirs(muusu teevs).. Neiedzilinaashos siikumos kadi bija vinjas paardziivojumi par atstaatajiem beerniem, bet tajaa situaacijaa taa bija vieniigaa izeja, bet ne par to ir staasts.. Vinjaa uzsaaka savu celojumu uz trollu zemi uzkaapjot uz praami Riga-Stoholma.. Pirms tam vinja nav bijusi aarpus Latvijas.. No Stoholmas vinai bija jaatrod taksis liidz autoostai.. Jaanoper bilete uz vienu pilseetu, no kuras janopeerk uz citu un jaaiebrauc pilniibaa svesaa pilseetaa, pie svesiem cilveekiem.. Atkartoju, ka vina bija pilniigi viena, bez jebkaadaam sesvalodu zinaasanaam.. Bet vina to izdariija.. Nu jau rit 6. gads kaa vinja tur dziivo.. Ir nomainiijusi vairaakus darbus,mazgaajusi griidas, uzkopusi istabas, spodrinaajusi tualetes, mazgaajusi kempingus un vel un vel un veel, un ar ieguuto apkaarteejo cienju un apbriinu par savu neatlaidiibu un uzciitiibu sobriid straadaa valsts oficiaalaa darbaa.. Loti labi apmaksaataa darbaa.. Vinai ir visas sociaalaas garantijas.. Savs dziivoklis(kas taa pat kaa darbs, ir naacis ar lielaam gruutiibaam), vina nopirka pilniigi jaunu masiinu. Vinai bija smagi.. Kadu laiku veseliiba bija uz robezas.. Vina gadu sedeeja smagaa depresijaa. Bet, kad tagad jautaaju, vai ja buutu iepeeja ko maniniit, vai vinaj mainiitu, un vinjas atbilde bija NE! Vina sobriid pilniibaa paarvalda norvegu valodu, un aizgaaja maaciities pa mediciinas jomu.. Mans braalis jau 3 gadus kaa ir tur, vakar iestaajaas universitaatee.. Sobriid maacos norveegu valodu un arii plaanoju paarvaakties.. Vini ir laimiigi tur, un neko nenozeelo.. Buus gruuti.. Buus loti gruuti.. Bet ir jaasaprot, kas naaks peec visaam gruutiibaam.. Tas noteikti ir taa veerts.. Un lai cik tas diivaini neliktos, tomeert ir vieglaak aizbraukt vienam prom.. Jo vienam vnm ir vieglaak izkrukjiities no dazaadaam dziives situaacijaam.. Gan arii naudas zinaa vieglaak.. Un tad kad ir daudz maz nokaartojies, tad var visa gimene paarvaakties.. Un veel viens zelta likums, ko mamma pedeejo divu gadu laikaa atklaaja pati sev- labaak paziit 3 taas valsts pilsonus,iedziivotaajus, nekaa 1 saveejo, laimes mekleetaaju(tas nav personiigi domaats, un lai dievs dodt taa arii buutu) Manai mammai ir draudzene, lietuviete kura Norvegijaa dziivo jau 14 gadus.. Vina runaa 2 reiz sliktaak par manu mammu.. Tikai taadeelj, ka kontakts ir tikai ar iebrauceejiem un vispaar vinji loti norobezojas no norveegiem..(sliktaa noziimee) jebkuraa gadijumaa, ieguusi vairaak, ja vairaak kontakteesi ar taas valsts iedziivotaajiem.. Atvainojos par garo penteri.. Ceru, ka vismaz kkas noderees no visa shitaa.. Vismaz iedvesmai..

Papildināts 07.07.2009 00:40:29:

P.S. atvainojos par kluudaam.. Taadai garai penterei gruuti izsekot liidzi..

kolumbiine

nu jā, man būs vairāk ko ņemties! varbūt arī tas man par labu! :)

es starp citu esmu bijusi arī otrā pusē, tas, kurš gaida mājās... tā kā zinu cik grūti arī tajā pusē :(

esenif
tas kā vienojas ar DD

ooo valsts iestādē arī ko tādu var sarunāt? bet nu principā jau tas no viņiem atkarīgs vai ne? viņi arī var pateikt nā - davai rukā... zinot manu iestādi tā arī būs, jo darbinieku nenormāli maz un darbs ui ui ui... tāpat vien mani prom nelaidīs... :(

Papildināts 07.07.2009 08:57:02:

pinacolada

paldies par pieredzi! es arī domāju, ka tas ir tā vērts! bet to, ka labāk kontaktēties ar iezemiešiem, ne vienmēr, tas tā ir un nav tik vispārīgas tās lietas, bet lielos vilcienos, protams, tā ir ;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13422582