Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādi dokumenti jākārto aizbraucot?

Gufijs

Man šāds jautājums: taisos uz laiku pārcelties uz vīra dzimteni.Šeit paliek īpašums uz mana vārda.Kas jākārto lai viss būtu pareizi izdarīts?Kaut kādi dokumenti ar kaut kur jāiesniedz ka aizceļoju? vai vienkārši lecu un braucu?

Paldies

Gufijs
skatoties uz kadu valsti brauc

piemeram vacijaa es kartoju visu uz vietas, atbraucot

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Primula
Eģipte- Kaira :)

Gufijs
varbut uzzvani uz arlietu ministriju, par egipti pat nezinu

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Gufijs

varbūt šo jautājumu drīzāk likumu sadaļā? :)

trallaa
Varbūt :)

Vienkārši lec un brauc, bet vajag pasekot līdzi, cik ilgi attiecīgajā valstī var uzturēties bez vīzas un kādi ir citi ilglaicīgas uzturēšanās noteikumi. Lai tevi uzkatītu par ārzemēs dzīvojošu Latvijas pilsoni, vajag reģistrēties attiecīgās valsts Latvijas vēstniecībā. Īpašumi uz tava vārda var būt ikvienā valstī neatkarīgi no tā, kur tu faktiski dzīvo.

sideway
Man jau pašlaik ir pusgada vīza ko aizbraucot uz turieni pārtaisīšu lai varu arī strādāt.Bet par cik esmu precējusies ar ēģiptes pilsoni tad man vīzu pagarina uz laulību pamata.

Paldies,skaidrs.Tad būs jācilpo uz Latvijas vēstniecību Kairā. :)

Nu vienigais ieteiktu uztaisiit kaadam uzticamam cilvekam notariali aptriprinaatu pilnvaru riikoties ar tavu iipashumu (iznjemot pardot), ja nu kas notiekas un nevari atleekt momentaa atpakal uz LV.

Par pazinjoshanu LV, var ari PMLP rakstiit iesniegumu man liekas, paskaties vinju majas lapaa, par to ka tu izbrauc uz dziivi citaa valstii, vinji izdariis izmaninjas iedzivotaju registraa. Es pati dariiju caur vestnieciibu, jo biju jau projam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13426957