Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prom no dzimtenes uz Angliju?

think

Saprotot, ka darba meklēšana jau ievilkusies teju pusgadu ilgumā un neredzot nekādas iespējas (apmierinošas iespējas) palikt Latvijā un normāli (iz)dzīvot, gribu jautāt kā tur, Anglijā, ir? Vai ir bezdarbs un tādus viestrādniekus tagad nedzen prom vai arī izvairās pieņemt darbā?

Vel orta daļa ir viss, kas paliek šeit - māja, darbs vīram, radi utt. Visvairāk jau žēl iekārtotais mājoklis, kas būtu jāizīrē svešiem cilvēkiem. Vēl par bērnu, negribas viņam galīgi nojaukt galvu...bērnam būtu jāapmeklē bērnudārzs, zinu, ka tas ir dārgs, bet..

Tā nu šaubamies un nezinām ko iesākt, gaidu pieredzē balstītus stāstus par turienes situāciju...un ko tad īsti izlemt. Zinot, ka Latvijā vēl daudzus gadus nebūs normālas iespējas dzīvot un strādāt, samaksāt rēķinus, nejutīsimies šai valstī kā normāli cilvēki, bet valdības eksperementu zaķīši..

think
mums tāda pati situācija,vīrs jau strādā UK,tagad brauksim mēs ar bērnu-iekārtotās dzīvesvietas,auto utt. pametam un tur sāksim no nulles ar laiku jau pierod pie šīs domas par aizbraukšanu un tas vairāk neliekas tik traģiski kā sākumā,jo te jau alga nogriezta līdz minimumam,griezīs vēl un draud ar atlaišanu,es to vnk nevēlos sagaidīt

http://metric.rodim.ru/4_8_11_1_2006_3_filips.gif[/img][/url]

pametam un tur sāksim no nulles

Latvijā to nulles punktu izdodas saglabāt ilgāk, ja ārzemēs ir darbs un valoda kaut sarunvalodas līmenī, tad to sākumu nemaz nav tik grūti dabūt, to es zinu, jo jau iepriekš esmu strādājusi ārzemēs kādu laiku, tad atgriezos. Tad gan vairāk kā tāds sprīdītis aizbraucu apskatīt svešu zemi un jā, kādu naudiņu nopelnīt. Bet tagad baidos paniski mainīt kaut ko, jo ir atbildība par bērnu, nevaru dzīvot šā tā un ēst, ja sanāk. Tai pašā laikā saprotu, ka ja tikai uz vīra nu jau uz pusi apcirpto algu dzīvosim, tad sū...būs pamatīgi. darbs Latvijā nespīd, dzīvoju mazpilsētā un te nav nekāds darba tirgus...absolūti nekāds. tā, ka mūsu situācijā tiešām gaidīt un cerēt uz neiespējamo krīzes drīzu pierimšanu ir muļķīgi, laikam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13468358