Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plusi Vācijā ?

Artemida

Sveiki cālenes :) Man bija jāizvēlas, kur labāk būtu dzīvot- Anglijā vai Vācijā ( jo šinīs 2 valstīs manam vīram ir iespēja strādāt ). Lūk,sirdsbalss man ieteica, ka Vācija tomēr mums būtu tuvāka. ienkārši vēlētos kaut nedaudz būt pārliecinātāka par savu izvēli... . Paldies jau iepriekš.

Artemida
es jau vacijaa 3 gadus, plusi?

nu man vacija patiik, sirdij tuva(laikam senchu asinis)

patiik, ka bernam labi , draudzigi apstakli

taa pati berna nauda ir nozimigs atbalsts(164 euro)

ir integracijas kursi, vispaar, ja tu korekti, nodoklus maksaa, cennsies iedzivoties , tad arii pret tevi labi, bet ja brauc valsti slaukt un neko nedariit, neviens te tevi negaida, bet taa jau visur

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Sveika,

es Vācijā dzīvoju nu jau 2 gadus, un man tīri labi te patīk. Manuprāt, latviešu un vācu kultūrā ir daudz kā kopīga, jūtos šeit labi, esmu iedzīvojusies. Man gan ir īpaši veicies, manuprāt, ar cilvēkiem šeit, ar kuriem kontaktējos, jo jūtos super labi uzņemta, kā savējo vidū.

Plusi: garšīgs alus :) labi, tas joks. Nu un pārējais, atkarīgs no vietas - vai esi kalnos, pie jūras, lielpilsētā vai mazā ciemā, katrai vietai savs šarms un priekšrocības.

Arī Anglija ir droši vien super skaista, bet nezinu, cik viegli tur iedzīvoties.

Primula
sveika, pa cik pieminēji integrācijas kursus - pajautāšu, drīz dzīvošu Vācijā, zinu kur un kas būs man jāiet un jādara ar visādām atļaujām, bet kur un kā es varu tikt pieteikties šādos kursos? Vai tie ir maksas? Būšu pateicīga, ja varēsi kādu info dot.

Artemida

Esmu Vacija gan neilgu laiku,bet man te loti patik!!! Cilveki loti atsaudzigu un laipni. Visas iestades kuras esam griezusies visu laipni paskaidro un apstasta.

Alus gan te ir negarsigs

Vel jau man tals cels ejams, lai iedzivotos un aprastu ar visu, bet te ir forsi.

Man būtu darbs Vacijā, bet kā lai tiek pie darba atļaujas? Ka Jums tas izdevās?

Mazule
kads darbs? vispaar darba devejs ar karto darba atlauju vai arii kaa pasnodarbinataa persona

par kursiem, iemet googli

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13550268