Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lietussarga tipa ratiņi

ssiga

Tie izsludināta meklēšana :) Un šeit, lūk, būs pazīmes:

*lietussarga tipa

*ar jumtiņu (var būt plāns utt., bet lai tomēr ir)

* tagad vissvarīgākais - riteņiem būtu jābūt tādiem, kas negrab. Es pat nezinu, vai tādi lietussargu ratiem mēdz būt, bet gribētos gan. Un nebūtu slikti, ja tie diamentrā būtu palieli. Drīkst būt smalki, bet palieli, lai pāri visiem grumbuļiem var pārripot.

*protams, visi ierastie - ātri salokāmi, viegli utt arī paliek spēkā.

Ak jā - paldies visām, kas palīdzējā iepriekšreiz sporta ratus izvēlēties. Pateicoties jums, esmu trāpījusi desmitniekā - absolūti lielisks braucamais (Peg Perego Uno starpcitu ;) )

Dod, Dieviņi, kalnā kāpti, / Ne no kalna lejiņā! / Dod, Dieviņi, otram doti, / Ne no otra gauži lūgt!

ssiga
Mēs pagājušajā nedēļa nopirkām šādus: Teutonia

bet tev nederēs, jo nav lietussarga tipa, bet saliekās superkompakti.

Mums ļoti patīk. Un riteņi negrab nemaz.

Maclaren.

Modelis Quest - kompaktāks, vieglaks, lētāks, modelis Techno - lielāki riteni, attiecigi smagāks, toties ērtāks. Un dārgaks. (modeli volo un triumph )

Nekur nekas negrab, izcila kvalitāte, nenolietojami. Manējie pēc 3,5 gadu lietošanas un 2 bērnu vizināšanas joprojām izskatas un funkcionē kā jauni.

McLaren tiešām . Izcila kvalitāte. Ļoti pārdomāti un negraboši. Esmu ļoti, ļoti apmierināta. Izmantojam kā veikalu un ceļošanas ratus (pilsētvidē).

Mums ir Quest. Ja vēlies lielākus ripuļus, tad var ņemt Techno. Gulēšanai Techno būs ērtāki, bet protams arī smagāki. Mūsu vajadzībām tieši Quest bija ideālie. Arī tajos var nosnaust, ja vajag.

Piekrītu, ka modeli volo un triumph . Tie baigi nenopietnie.

Pirkām Mothercare Dominā. Vēl ir redzēti arī Spices Premamanā. Abās bodēs mēdz būt pieejami gan Quest , gan Techno.

Glamurnaja Gloria

ssiga
Maclaren xt vai xlr izbrauc teju visu, ar sniegu vieniigais ir pashvakaak. Ja buus gribeeshana, lietoti shiis firmas rati ir paardodami taalaak.

Arii Micralite Toro ir teicami rati. Shiem aizmugrueejie ritenji ir pumpeejami un prieksheejie peec veeleeshanaas ir nomainaami uzpumpeejamiem. Ir arii barjera, kas maclaren nav. Ja man veelreiz buutu jaapeerk lietussarga tipa ratinji es noteikti pirktu shos. Ja nemaldos shiem svars bija 8 kg, bet maclaren xt mazliet virs 7 kg. Ja vien nav iipashi nepiecieshami rati spalvas svaraa, tad shii buus teicama izveele.

Mums ir parastie BabyCity (veikals Plazā) pirktie rati pa 32 ls (kaut kādi poļu), ar kuriem esam ļoti apmierināti - ļoti viegli, kompakti un ērti. Izmantojam tos gan ceļojumiem, gan laukos, gan Rīgā. Neredzu iemeslu, kāpēc pārmaksāt, jo tie taču tiek izmantoti īsu periodu!

Glamurnaja Gloria

gemini
Pareizi bet ssiga jau nepateica kam ratus ir domaats izmantot un arii cenu kategorija netika mineeta. Zinu, ka LV rati ir shausmiigi uzcenoti. UK Maclaren skaitaas vidusmeera ziimols, kameer tepat caalii maniiju daamas iezviedzam par to cik vieglie (maclaren) ratelji var buut daargi un tas vienkaarshi paaraak lielaa uzcenojuma deelj, ne jau taapeec ka rati buutu kaadi krutie. :)

Glamurnaja Gloria
nu jā, bet kāpēc maksāt par zīmolu, ja var iegādāties līdzigus, kaut arī bez nosaukuma - ratus.. Protams, kā lielākajos gadījumos mēs maksājam par nosaukumu. Protams, katrs dara savu izvēli, pēc saviem uzskatiem un līdzekļiem.

Glamurnaja Gloria

gemini
Par vaardu vien nevajag maksaat, piekriitu tomeer savos raadiitaajos un kvalitaatee rati par 35 Ls un par 250 Ls nekad nebuus liidziigi. Tas jau katram pasham ir jaaizsver cik ir veerts maksaat. Es piemeeram negrasos savus saudziigi lietotos ratus nolikt kaktaa puteet, kad tie vairs nebuus nepiecieshami. Paardoshu un naakmajam beerninjam citus, jo arii shiem ir savi truukumi- maclaren nav barjeras un nav iespeejams nolikt seedekljiiti ar skatu pret vecaakiem, bet Maxi cosi muru pieaugot beerna svaram kljuust arvien gruutaak stumt. Mazdruscinj saaku nozheelot, ka pashaa saakuma jau nenopirku Bugaboo cameleon.

Glamurnaja Gloria
Iezviegt jau var par visu, ja vien ir vēlēšanas. Pirku McLarenus nevis brenda dēļ, bet tāpēc, ka pēc vairāku ratiņu izpētes šie mūsu ģimenē tika novērtēti kā foršākie (ļietojam jau vairāk kā gadu un tik tiešam tā arī ir, esam trāpījuši 10-niekā). Pirku pirms gada Mothercare par 129 Ls (tas gan bija pirms nodokļa celšanas; tagad dēļ nodokļa tie rati maksā droši vien dārgāk), atšķirot tagad http://www.mothercare.co.uk/ redzu, ka tur cena 140GBP. Vismaz es nejūtos neko pārmaksājusi .

Skatos, ka šobrīd, piemēram, Premamanā šie rati par 154LVL. Jā, sanāk dārgāk nekā UK, bet neuzskatu, ka tik dramatiski, lai atteiktos no idejas par ratiem principa pēc (ja vien budžets vispār atļauj domāt par vieglajiem ratiem krietni virs 100LVL) . Par Mothercare cenām LV nemācēšu teikt.

Starp citu domāju, ka McLarenus droši var pirkt arī lietotus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13554041