Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

iesakiet kvalitatīvus kulbu ratiņus ziemai

susliks smaida

Sveikas! Ir pienācis laiks, kad jāizvēlas kādus ratiņus īsti iegādāties. Ar pirmo bērniņu bija Emmaljunga, bet tagad vēlos izmēģināt ko jaunu + svarīgi, lai būtu lieli riteņi un stilīgs dizaina, kā piemēram bebe confort + svarīgi, lai varētu ērti pārvadāt (ērti salocīt). UN pats būtiskākais, lai kulbiņa būtu ar labu siltumizolāciju, jo kulbiņā gulēsim ziemas laikā. Gaidu jūsu ieteikumus, idejas. :)

Iesaku tos pašus Bebe Confort Hight trek trīsriteni ar Windoo kulbiņu. Paši izbraucām ziemu, pa Rīgas sāls/sniega maisījumiem bez jebkādām problēmām, kulbiņa mīksta, polsterēta, mazais guļ kā kāmis alā ;)

Avena

Bet tā kulba nav maza???

Sņežana
Kulba ir maza. Ražotājs paredz bērnam līdz 6. mēnešiem. Rati patīk-smuki un silti, bet lielāks bērniņš jau ap 4.mēn. ar kombi vai siltajā maisā tur vairs neielīdīs.

susliks smaida
Tepat atpakaļ sameklē un paskaties tēmu -rati dāvanai. Tur bija superlabs poļu links uz tik daudziem stilīgiem kulbu ratiņiem dažādām gaumēm, ka nenopriecāties.

susliks smaida
Ja nav pretenziju pret poļu ražojumu, tad Roan Kortina Lux rati. Vizuāli līdzīgi Emmaljunga ratiem (tik cena reizes 2,5 mazāka). Liela, labi polsterēta, silta kulba, lieli piepumējami riteņi. Kulba kā šūpulītis izmantojama. Ērti salokas (kulba jāņem nost).

susliks smaida
Man bija Peg Perego ar kulbiņu Young un rāmi Classico.
rati, kas mani pilnībā apmierināja, kalpoja teicami, kulba liela, silta.

Par mazo Windoo kulbu...

Man arī sākumā likās maza. Bet mans bēbis - dzimis oktobrī - izbrauca visu ziemu. Un mans bēbis nudien nav nekāds vidēja lieluma bērns - 10kg svaru sasniedza jau 6 mēnešu vecumā!

Protams, būtu bijusi priecīga, ja kulba būtu lielāka - vienu brīdi pat gribēju meklēt citus ratus. Bet neko, izbraucām tomēr līdz sēdēšanas laikam. Ja mazulis atbilstu vidējam mazuļa izmēram :), tad vispār nebūtu nekādu problēmu.

bebecar stylo - priekš ziemas kulba likās laba, vienīgais varēja būt kulbas jumtiņa daļa vairāk nopakota, lai vēji mazāk pūš iekšā http://www.bebecar.co.uk/products/prams/stylo/index.htm# visvairāk šajos ratos patīk rotējošie priekšējie riteņi, kaut viņi izskatās kā parasti klasiskie 4riteņnieki

http://line.romanticcollection.ru/ba/6_47b_472F8450_RmoemuPmalqSuPuZe_0.gif

BebeConfort viennozīmīgi ir vislabākie kulbu rati , mans septembra bērns brauca tajos līdz pat maijam.

Mums bija peg peregpo young auto un classic 4 rāmis. Bijām pat ļoti apmierināti. Kulba liela, nopakota turklāt vēl sprādzējama auto, līdz ar to iztikām bez pirmā autosēdeklīša. Meitiņa dzima oktobrī- ziemu izbraucām siltā aitādas konvertā bez problēmām turklāt šī kulbiņa vēljoprojām der, tikai nu jau viņa grib pati sēdēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561018