Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

iesakiet kvalitatīvus kulbu ratiņus ziemai

susliks smaida

paldies par idejām!!!! BEt kur Rīgā ir visreālāk apskatīt max vairāk ratu modeļus?

aniite
Mēs aitādu vien pāris reizes ieklājām savos Peg Perego ratos.
Rati tika lietoti no septembra līdz pat jūnija sākumam, kad bērnu vairs neapmierināja sēdēšana kulbu ratos.

Par Windoo kulbu - man nu gan nešķiet, ka tā būtu maza. Mana meita šajā kulbā nočučēja līdz pat deviņu mēnešu vecumam, nebūdama nekāda sīkaļa. Mums ir High Trek, un esmu ļoti apmierināta. Vizuāli dikti iepatikušies BC Mura4, kuriem arī der Windoo kulba.

Cadeau
Tāpēc jau saku ka šie rati ir lieli un labi nopakoti, tikai es kad gāju arā tad bērniņu biezi neģērbu bet liku iekšā aitādiņā :). Ar visu to man bija ļoti labi bet domāju ka bez tā konvertiņa arī būtu silti bijis. Mēs tikai tagad sākam izaugt no tiem ratiem. Tā kā domāju ka tie ir patiešām labi, turklāt iesākumam var pacelt oagalvīti pat gandrīz līdz pussēdus pozīcijai. Tā mēs izlīdzējāmies kad vēl negribējās pirkt sēžamratus.

Sņežana

izskatās tikai maza. Bet man puika krietni izstiepās augumā un tik un tā 6 mēnešus izgulēja. Būtu gulējis arī ilgāk, bet sākās vasara un mazais sāka stutēties dikti augšā, tāpēc pārgājām uz vasaras daļu.

man puika dzima decembrī, 57cm garš, izbraucām visu ziemu, uz pavasari jau bijām 72cm gari, vēl tikām iekšā.

Mainīja Avena, 31.07.2009 10:15:41

Avena
kurā veikalā pirkāt_ kur labāka cena?

Nezinu, kur vēl var iegādāties, bet Baby Lux pretī Bērnu pasaulei noteikti. Šad tad tur ir atlaides noteiktu krāsu ratiem, ja nemaldos.

<>

Mainīja Keit, 31.07.2009 17:14:01

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561018