Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ALIKANTE. Spānija...

ZOLUSKA

Vai varat kaut ko pastāstīt par šo ar Ryanair sasniedzamo galamērķi - Alikante? Nu, dajebko - par nokļūšanu līdz centram no lidostas, ko ir vērts redzēt, kur labāk iegriesties paēst, par auto nomu u.c...

Es lidoju uz Alikanti- vispirms ar Ryanair lidz Londonai,tālāk ar Easyjet uz Alikanti. No lidostas uz Alikanti iet autobuss-man šķiet ka katru stundu. Alikante smuka pilsētiņa- apskatei pietiks ar 1-2 dienām. Galvenais apskates objekts -kalns no kura paveras superīgs skats! Mēs noīrējām mašinu- tas noteikti ir jādara, lai redzētu pēc iespējas vairāk. Ieteiktu Tev jau laicīgi internetā rezervēt- tad jau lidostā varēsi saņemt arī auto,jo sezonas laikā var būt iespēja, ka neko par normālu cenu nedabūsi.

Nu ar auto jau tad laid kur gribi, ieteiktu apskatīt mazās pilsētiņas gar jūru, tad noteikti apskatīt Guadalest.....var arī līdz Valensijai braukt. Ai, mīlu Spāniju)

Amarena
Paldies! Par auto vēl nezinu... mums sanāk 2 dienas uz vietas, varbūt pietiks ar mierīgu pastaigāšanos un NEKO-NEDARĪŠANU

Tas jau arī labi,bet kalnā gan uzlieniet...mierīgā garā:) Tad jau varat pie jūras dzīvoties. Ā, tur tadi tramvaji gāja gar jūru-varat ar tiem varbūt pabraukāt uz blakus mazajām pilsētiņām. Vēl interesants bija krāmu tirgus-man šķiet, ka tas bija ceturtdienās. Ieejat arī lielajā tirgus mājā....visādus jūras brīnumus un augļus apskatīt un pagaršot:) Lai jauks ceļojums!

Amarena
kādi apavi būtu vispiemērotāki?.. Ar tādām parastām pludmales čībām droši vien nav ērti pa kalnu staigāt... un ar augstu spicu papēdi laikam ar neder...

Tur smuks noasfaltēts celiņš ved augšā uz kalnu....ja ir ērti, tad var ar uz papēžiem kāpt:)

nu skaidrs... Tad apaviem nav nozīmes ;)

Amarena

Ai, mīlu Spāniju)

Es arī:))) Mana sirds pieder Spānijai :)))

ZOLUSKA
Tai grandiozajā Alikantes kalnā var no iekšpuses uzbraukt ar liftu pacēlāju, a vot jau lejā kāpt kājām. Kaut gan arī kāpt augšā nebija tik traki. A skati kādi paveras uz abām kalna pusēm - gan uz pilsētu, gan jūru........

Ā, ja izdomā augšā tikt ar liftu, tad ieeja ir no jūras puses.

Pludmale ir skaista. Var apmeklēt vēršu cīņu stadionu.....

paldies, likšu aiz auss...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561495