Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ALIKANTE. Spānija...

ZOLUSKA

sideway
Otrreiz februāra beigās. Tad bija vairāk tāds lauku trips pa ciematiem, kalniem un apelsīnu laukiem. Dienas vidū bija pāri par plus 20, rīti un vakari gan bija mazliet pavēsi. Cilvēku maz, viesnīcas lētas, jo nav tūristu, bet, iespējams, ka man paveicās un ne vienmēr ir tik silts.

Taaaak, tad jau laikam maijs sāk rādīties, kā pieņemamākais.

susuarrana

Tipisks kūrorts, kura vienīgais kultūrvēsturiskais jaukums ir še jau pieminētais cietoksnis pakalna galā. Tur pat vēsturiskā centra nav.

Nē nu šis te nekam neder. Kad tikko iešāvās doma par Spāniju, tad Alikante tika izvēlēta, kā vieta, kurā ielido. Un no turienes tad varētu sākt braukt pie Gibraltāras. Bet varbūt tad labāk sākt no citas vietas? Gribētos izbraukt Murcia, Andalucia un Extremadura. Nu gan jau vēl salikšu detalizētu maršrutu.

ola

O, muchas, muchas gracias! It sevišķi par šo ieteikumu - Ja vēlies izjust īsteno vietējo kolorītu, ieteiktu šo piekrasti "iekarot" Lieldienu laikā (Semana Santa), kad mazajās pilsētās ik vakaru notiek pasakainas procesijas, vai Moros y Cristianos svētku laikā, kad tiek improvizēti svinēti mauru padzīšana no spāņu zemes.

ja vēlies, var bildes ielikt galerijā....ir ko redzēt

Tiešām vēlos - lūdzu, ieliec!

Mainīja El milagro, 15.09.2009 21:26:33
Papildināts 15.09.2009 21:27:03:

Mļin, kāpēc man tik šķībs teksts?

Mainīja El milagro, 15.09.2009 21:28:02

ehh, tur bija forši... Kad atvēru tēmu nevarēju sagaidīt ieteikumus :D un še tev, pilns! Pietika ar googles info... mums bija tāda neliela izraušanās no LV, kāzu jubileja :)

O, nakts dzīve atstāja uz mani visspilgtāko iespaidu principā biju šokā, jo tas bija kaut kas neredzēts, ka piemēram bērnu atrakciju laukums atvētrs no 6 vakarā līdz 2 naktī un ap pl.11 VISS NOTIEK, bērni izklaidējas, tūristu pilna promenāde, bodītes vaļā, restorāniņi, sangrija un 30' ... Sapratu, ka karstums man gandrīz netraucē, aklimatizējos jau 2.dienā... mierīgi varētu tur dzīvot...

susuarrana

El milagro

Es drīzāk izvēlētos Seviļu par bāzi, bet tas ir tikai mans personiskais klikšķis, mīļākā Spānijas pilsēta. :)

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

susuarrana
Es drīzāk izvēlētos Seviļu par bāzi.

Es to noteikti gribētu apmeklēt. Par to bāzi es pagaidām nesaprotu (vēlāk rūpīgi jāizskata pilsētas), vados tik pēc lidostas, kurā ielido lētie pārvadātāji. Man Sevilja bija padomā, kā pilsēta, no kuras lidošu projām. Bet re ku paskatījos, tam pašam airBaltic ir tik no Granādas, no Seviljas lido Spanair. Vārdu sakot, darba vēl daudz. Ehh, Meksikā viss vienkāršāk.

Jau žēl, ka nesanāks tikt līdz Altamiras alai. Mļin!

P.S. Sevilja man jau patīk! Jo līdzīga Meksikai Mudejar stilā celtņu tur taču daudz ir, vai ne? Un (barrio) Triana noteikti vajadzētu apmeklēt, ja?

ZOLUSKA
ehh, tur bija forši... Kad atvēru tēmu nevarēju sagaidīt ieteikumus un še tev, pilns! Pietika ar googles info

Nu ko, tad stāsti ar! Ticu, ka bija labi. Vai ārpus Alikantes bijāt?

Papildināts 16.09.2009 08:24:06:
Mainīja El milagro, 16.09.2009 08:24:59
Mainīja El milagro, 16.09.2009 08:27:01

Vai ārpus Alikantes bijāt?
El milagro
nēeee, mēs tikai uz salu Tabarca izbraucām ar jūras kuteri un nākamo dienu mazliet pa pilsētu pastaigājām, kalnā uzbraucām... un viss... mazītiņš izbrauciens mums bija :)

El milagro
Gribi, es tev vēl vairāk sajaukšu prātu? Man Spānijā visskaistākais liekas Basku krasts ar mazajiem ciematiņiem un kalniem. Par bāzi var izvēlēties gan Santanderu, gan Bilbao. Smukākais krasts ir starp šīm divām pilsētām. Bilbao pati par sevi ir ļoti jauka ar visu Gugenheimas muzeju. Var aizbraukt līdz Francijas robežai, līdz Sansebastiānai.

sideway
Gribi, es tev vēl vairāk sajaukšu prātu? Man Spānijā visskaistākais liekas Basku krasts ar mazajiem ciematiņiem un kalniem.

Nu gan! Nu mļin! Tai galā arī Kantabrijas kalni ar Altamiras zīmējumiem! Aaaaaaa! Lai apbraukātu dienvidu provinces + Basku krasts, nu johaidi, tad iekšējo pārlidojumu jānem. Oki, es pēc kāda laika uzmetīšu plānu (ar apkates punktiem), izlikšu apskatei/kritikai. Vot, kaut pārraujies uz pusēm (jo laika daudz mums nebūs, tik kādas 10 dienas).

Papildināts 16.09.2009 11:11:12:

A vispār baigi forši tā ņemt un sākt plānot - tikko sapratu, ka strādāju tagad ar baigo prieku - priekšā ir mērķis, kuram nepieciešams piķītis.

Ai ...nu Spānija jau vispār ir viens liels MILAGRO

Seviļa , Basku krasts , vēl mani līdz sirds dziļumiem saviļņoja agrie rīti Galīsijā pie okeāna.....

Tomēr, ja runā par Alicante, tad šeit vēl ir saites: http://www.spain.lv/?cat=news&id=114

Procesiju bildes vakarpusē ielikšu turpat iekš www.spain.lv fotogalerijas.

El horizonte está en los ojos y no en la realidad. (Ángel Gavinet)

ola
Guadalest tiešām skaista vieta. Sāku skatīties, kā nokļūt, un atklājās, ka

También hay autobuses que van directamente de Alicante a Guadalest.

Pēc tam jau mašīnu īrēsim, bet vai šis variants būtu ok?

Papildināts 16.09.2009 21:17:12:
Mainīja El milagro, 17.09.2009 07:21:17

ola
Man te vēl jautājums uzradās - vai no Gibraltāra var uz vienu dienu Āfrikā ieskriet?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561495