Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ALIKANTE. Spānija...

ZOLUSKA

El milagro

Atvaino, ka pazudu uz dažām dienām, neatbildot uz jautājumiem. Tehniskas problēmas.

Guadalest ir mazītiņa pilsētiņa, un pa ceļam uz to ir vēl daži mazi glīti ciematiņi, kā Polop un Finestrat. Es brauktu ar mašīnu, lai vienā piegājienā pieķertu klāt arī citas pilsētiņas. Vēl tur ir augstākais piekrastes punkts Aitana kalns, kur atrodams Aitana safarī parks....esot dikti labs...

Atsevišķi brauktu uz Alcoy, kas ir neliela sena pilsēta. Tur ir arī Parque Natural Fuente Rojo, kur var uztaisīt pikniku, iziet dabas taku utt.

Papildināts 23.09.2009 17:10:55:

Par Gibraltāru + Āfriku pateikt neko vērtīgu nevarēšu. Mans ir Valensijas reģions :)

Papildināts 23.09.2009 19:58:36:

Šeit ieliku dažas fotogrāfijas, kuras tapa šī gada augustā piekrastes Costa Blanca pilsētiņas Guardamar svētku procesijas Moros y Cristianos laikā.

El horizonte está en los ojos y no en la realidad. (Ángel Gavinet)

ola

Paldies par ieteikumiem un par bildēm Tiešām gribētos braukt pa Lieldienām. Tie moros y cristianos atgādina meksikāņu parachicos pilsētā Chiapa de Corzo. Pamazām jau kļūst saprotams maršruts, tātad vēlāk būs neskaitāmi jautājumi.

Par Gibraltāru + Āfriku pateikt neko vērtīgu nevarēšu. Mans ir Valensijas reģions

es tā padomāju - da nu to Āfriku. Man jau tik daudz salikts, ko redzēt Andalūzijā, ka skatos, ar laikiem būs švaki.

Mainīja El milagro, 25.09.2009 19:37:23

El milagro
...man Meksika vēl priekšā...mēs kā reiz sākam tagad plānot ceļojumu uz to galu ( zināšu, kam uzdot neskaitāmos jautājumus) ;).

Pēc brītiņa ielikšu iekš spain.lv arī Semana Santa fotogrāfijas :)

Saludos!

El horizonte está en los ojos y no en la realidad. (Ángel Gavinet)

ola
zināšu, kam uzdot neskaitāmos jautājumus

Kā tur saka mūsējie? Dicho y hecho!

kāds laiks ir šajā Spānijas pilsētiņā februāra vidū / beigās un aprīlī

sideway nebus gan pareizi... mandarinus un apelsinus vac decembri un ar novelosanos janvari kaa tas bija sogad

susuarrana
+1

Es uz Seviļu brauktu kāzu kleitu izvēlēties un pirkt!!!

Paceļu.

Papildināts 17.01.2014 13:07:

Vai varētu ieteikt kādu viesnīcu Alikantē, kur var ērti nokļūt no Alikantes lidostas?
Cik maksā brauciens ar busu no lidostas lidz pilsētas centram? Un cik EUR ņem par braucienu tramvajā?

Vai pilsētu var izstaigāt kājām vienas dienas laikā?
Vai sapratu pareizi, ka no alikantes tramvaji kursē arī uz tuvajiem ciematiņiem gar jūras piekrasti?

Man jāieplāno ceļojums marta sākumā. Vai tur varētu būt ap 20C silti?

Atvainojiet, ka tik daudz jautājumu!

Tramvajs, kā atradu tripadvisor., maksājot ap EUR 1.40.
Viesnīcu arī atradu, bet gaidu vēl ieteikumus.
Cik laiku vajag, lai uzkāptu Santa Barbara kalnā pie pils? Ap 1 h vai mazāk?

It's me!

Vai pilsētu var izstaigāt kājām vienas dienas laikā? Principā jā. Tur jau īsti nav, uz ko skatīties Viena no neglītākajām Spānijas pilsētām. Tur tikai jūru var baudīt, skatus uz pietauvotajam jahtām, pilskalnu, promenādi, krodziņus

Cik laiku vajag, lai uzkāptu Santa Barbara kalnā pie pils? Es jūlija svelmē, atrodoties 6.grūtniecības mēnesī, uzvilkos, ja atmiņa neviļ, pa kādu pusstundu. Vairak tiešām nevajag

Sab. tran, cenas normālas, nekas ārkārtējs. Bet tur var arī nopirkt, piem, uzreiz 30 braucienus,- būs krietni lētāk

Nekad nesaki nekad

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561495