Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ALIKANTE. Spānija...

ZOLUSKA

Selma

Jā, par auto lūdzu padod ziņu. Es ar auto neesmu rezervējusi.

Pirmo nakti es ar viesnīcu lētu norezervēju(2.2 km no lidostas). Auto ņemsim otrā rītā.

Papildināts 11.08.2015 08:17:

Mēs vienu no apskates objektiem vēlamies redzēt Valensiju.

Selma

Saruna
norezervējām auto Europcar - Peugeot 407. Sanāca par 36 EUR/dienā. Protams, tanī vakarā dabūt neko nevar. Ņemsim auto Alikantē nākamajā dienā no rīta.

Selma
Jūs caur kuru mājas lapu rezervējāt?? Jums depozīts liels tiek ieturēts??? Es vēl kā čība neesmu izkasījusies.

Papildināts 19.08.2015 09:49:

http://www.economycarrentals.com es šinī tagad skatos.

Selma

Saruna
depozīts paliels 1200 EUR..., toties nomas maksa nav liela, manuprāt.

www.rentalcars.com - caur šo lapu rezervējām. Parasti te rezervējam.

Selma
Es ar skatījos no rentals.com. Jums depozīts liels,es cik esmu ņēmusi nav bijis nekur depozīts, tapēc baigi lielo jau negribās.

Vēl neesmu rezervējusi, bet man patreiz sanāk no tās otras mājas lapas dienā 23 eiro ar visu papildus apdrošināšanu,tikai nekur nevaru atrast depozīta summu.

Selma
Šodien beigu beigās rezervēju auto caur rentalcars.com, depozīta maksa 300 eiro. Rezervēju no firmas enterprise. Esot viena no labākajām, tā vismaz mani konsultēja. Pieredze būs, padalīšos ar info.

Paceļu tēmu...kāds nedodas 26.09. uz Alicanti???

Nejauši pēc ilga laika ieskatījos Atpūtā - par manu mīļo pilsētu runājat. :-)

Tīri intereses pēc (ja kādreiz atkal vajadzētu): Selma un Saruna, kuras bija tās lētās viesnīcas Alikantē?

Glāzē ir ūdens, bet ne līdz malām. Tā ir pustukša vai puspilna (pēc izvēles).

Vinny

Mēs nepalikām Alicante ,bet gan devāmies uz Benidormu - 60 km no Alicantes.

Saruna
Varbūt vari padalīties, kā gāja? Ko labu redzējāt, kādi iespaidi. Skatos arī uz to pusi šoruden.

Selma
Hoteli gribam rezervēt pie jūras ap Malagu. Tas ar nodomu, lai uz visām pusēm būtu apskatāmie objekti - Gibraltārs, Seviļa, Granada, Alikante utt. Ir jau noskatīti vairāki varianti, vēl rezervējuši neesam. - vai iecerētais izdevās? Cik dienās izdevās visu apskatīt? Kāds laiks bija oktobra beigās. Man saradušies daudz jautājumi par Alikanti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561495