Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ALIKANTE. Spānija...

ZOLUSKA

Paceļu tēmu. Biļetes nopirktas uz septembri, viesnīca pilsētā Altea. Man jautājums par maksas ceļiem- varbūt kāds zin aptuvenās maksas, un kā notiek maksāšana. Virziens Alikante-Altea un Altea -Valensija.Nekad ar to neesmu saskārusies.


mīce 09
ieliec maršrutu un parādīs izmaksas.

Cooper


mīce 09

kā notiek maksāšana.

Pārsvarā ir tā, ka, uzbraucot uz maksas ceļa, Tu šķērso barjeru, paņemot biļeti (tur nevar ne nepamanīt, ne nejauši garām pabraukt). Kad maksas ceļš beidzas, tad tāds pats kontrolpostenis, kur vai nu ar karti vai kasierim samaksā par nobraukto attālumu (to biļeti nedrīkst pazaudēt).

Andaks
Cooper
Paldies meitenes par atbildēm. Lēnām viss kļūst skaidrāks. Sapratu, ka lielājajā daļā maršrutu no maksas ceļiem var izvairīties.


Kukazhaa

mīce 09
maksas celja saakumaa ir 1001 noraade, ka jaavelk biljete. veel iisi pirms taa celjair iespeeja paardomaat un gurkjoties pa parastiem. Izvelc biljeti, un brauc, kad brauksi nost, tad vienaa briidii buus buudinja, ieliec biljeti un tev paraadiis cik jamaksaa. Elementaari.

Sapratu, ka lielājajā daļā maršrutu no maksas ceļiem var izvairīties.
Valensija-alicante esmu braukusi, un tieshi pa maksas celjiem... jo prieksh paarbrauciena tas ir liels laika ietaupiijums, plashi celji, auobaanis, skaisti skati un ljoti maz satiksmes. Pa ne-maksas celjiem chikini cauri pilseetaam, ciemiem, smagie, ieveerojami lielaaka satiskme, smagie... neeeee.

viesnīca pilsētā Altea.

baigi smuki viesniicai ir parkings saveejais??? ja ne, tad gruuti atrast parkingu resp. daudz laika paiet rinkjojot un mekljeeot. Man bija mazinja viesniicinja ar barchiku apakshaa, no barchika viens aizbrauca un bija kur ieparkot. Pamatiigi noveicaas.

Tas pats ir ALicantee. vecpilseetas tuvumaa.. veerts skatiities, lai viesniicai savs parkings. Maksas parkings uz ielaam bija pa briivu tikai naktii, paaris stundas siestas laikaa, citaadi 1,70€ stundaa.

Ireesiet mashiinu, njem pilnu kasko bez pashriska. Obligaati. Valensijaa, Alicantee paveero mashiinas kas uz ielaam staav, tad sapratiisi kaapeec Un ir jamaak labi ieparkoties shauraas shkjirbaas, citas mashiinas iipashi nesadauzot .


Kukazhaa
Paldies par ieteikumiem. Man prieks , ka citi padalās ar informāciju, jo tas ļoti palīdz plānojot ceļojumu.. Mūsu lielākie pieturas punkti- Elche, Alicante, Guadalest un Valensija. Tāpēc viesnīcu rezervēju apmēram pa vidu, ir ar savu parkingu.Varbūt ir vēl kādi ieteikumi?

mes ari soruden uz Alicanti caur Kaunas - skolenu brivlaikaa, no 20.-27.10.

kadam ir reala pieredze celojot ar sakumskolas berniem tajaa virzienaa?

sobrid mes planojam apmesties viesnicaa pie Sanhuanas pludmales un slinkot. vizinaties pa promenadi ar iretiem velosipediem, ar tramvaju pabraukaties lidz centram, ceram uz labu laiku - gribam vel mazliet pasauloties. peldeties juuraa tak musu platuma gradu cilvekam vel bus pavisam patikami, vai ne? esam sadomajusies, kaa iesim vietejos krodzinos vakarinot, edisim saldejumu un drosi vien aizbrauksim uz salu/uzkapsim kalnaa. lasiju, ka esot arii zoo, delfinarijs, akvaparks... varbut kadam ir konkreta pieredze ar sadu plaanu? oktobra beigas jau ir off season vai kaa? ar kadam izmaksam jarekinas? piemeram, vai vakarinas 5 cilveku kompanijai (2 lieli, 3 mazi) ieklausies 50-60eur? vai masinas iire ir obligata vai pietiek ar taxi uz viesnicu/no viesnicas un tad uz vietas ar sabiedrisko vai richukiem?

(berni traki ritenbrauceji, 20-25km dienaa ar pauzitem pa vidu nobraukt var mierigi).


Not all tears are an evil.

Leticija25

stikjene
Mēs pagājušajā gadā lidojām uz Alicanti. Viesnīca bija izvēlēta Benidormā un nevienu mirkli nenožēloju.Ēdināšana izvēlētajā viesnīcā ar bija ļoti laba.

Par peldēšanos- pēdēt jau varēs,bet nu cik silti būs nevar uzmninēt. Mēs bijām septembra beigās, oktobra sākumā un nemaz tik super laiks visas dienas nebij.

Ēšana mums bija viesnīcā, tādēļ nemaz apkārt tā nesanāca ēst. Vienīgi ja kaut ko vajadzēja devāmies uz LIDL.

Pagaidām vēl plānojam ceļojumu , bet nupat ienācās ideja par AlicantiEsam atpakaļ. Maza atskaite, varbūt kādam noder. Bijām no 22-29.septembrim. Temp.apmēram 25.grādi. Dzīvojām viesnīcā pilsētā Altea. Braukājām ar auto apkārt ekskursijās.Guadalest ieleja, Elče, Benidorma, Alikante. Daba pasakaina, satiksme laba, laiks burvīgs. Auto ņēmām īrē Fireflay ar pilno apdrošināšanu bez pašriska. Nekādu problēmu. Šopings fantastisks, mājupbraucot koferi bija par maziem. Jauka vieta kur rudenī atpūsties, baudīt dabu, sauli un jūru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13561495