Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

studēt medicīnu- vai nav jau par vēlu?

cobo

Par masinu noteikti nav par velu, varbut der brivpratigi pastradat kada slimnica, paskatities kada ir masinas ikdiena! Atalgojums ari smiekligs! Jebkura gadijuma loti apsveicami, ka kads musdienas vel velas klut par medmasu! Lai veicas!

cobo
es laikam skatos uz 1. medicinas koledžu Tomsona ielā, man 30 un 3 bērni :)

katete
es laikam skatos uz 1. medicinas koledžu Tomsona ielā, man 30 un 3 bērni

O, vai tik es neesmu arii katete - parak vienadi izklausamies :D

Nu tad - vecuma un bernu skaita zinjaa vienaadaa - tiekamies skolas solaa, jo tieshi 1 mk es iesniedzu savus dokumentus

nu vēl jau varam salīdzināt bernu vecumus utt

ups, un vispar man jau pāris dienu ir 31.........

nu jā un par programmu ari vēl domāju..

Problemsituacija
katete

Piekrītu GRAC, meitenes pirms stājaties kadā medicīnas skolā pastrādājiet kādā slimnīcā un paskatieties kāda ir medmasas ikdiena,atalgojums ir tiešāms smieklīgs,slodze milzīga.Citādi iekritīsiet kā circeņi karstos pelnos....

Pati esmu beigusi medicīnas skolu,pašlaik profesijā nestradāju tieši šo iemeslu dēļ,kaut arī šīs medicīniskās zināsanas man ir ļoti palīdzējušas ,kad ģimenē kadam rodas veselības problēmas,vismaz 20 gadus vajadzība pēc ārsta nav bijusi,pati tieku ar visu galā.Tomēr otreiz es medmāsas profesiju neizvēletos.

Pašlaik vispār daudzas medmāsas sēž bez darba jo daudzas medicīnas iestādes un slimnīcas tiek slēgtas,ļoti šaubos vai kas radikāli mainīsies arī pēc 3 gadiem,kad būsiet beigušas medicīnas skolu.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

Princa

Es nedomaaju ar ieguuto izgliitiibu palikt sheit, Latvijaa. Nekaadaa gadiijumaa.

Man taa ir arii iespeeja beidzot tikt prom no shiis meeslu bedres. Skumji, bet juutos pietiekoshi piedraazta no shiis valsts puses, lai gribeetos tai uzspljaut un vismaz izgliitiibas veidaa atguut dalju no taas naudas, ko gadiem maksaaju nodokljos. Labaak taa, nekaa no savas kabatas maksaaju, un to gruuzhu gaismas piliis, zelta tiltos, parexos un turklaat palieku bez izgliitiibas iespeejaam beerniem un mediciiniskaas apruupes, ja man to vajag.

Skarbi, bet patiesi.

Problemsituacija

Es gan neparzinu tavu situāciju,bet ja saprotu pareizi,tad tu domā medmāsas profesiju apgūt šeit,un tad strādāt medicīnas iestādē kāda no ES valstīm?

Varbūt tev ir prātīgāk mediķa profesiju apgūt izvēlētajā valstī jo manas kursa biedrenes kuras ir centušas dabūt darbu ārzemēs vispirms ir saskārušās ar to ,ka viniem ir jākarto speciāls sertifikāts,kurs sastav no dažadiem eksāmeniem.Valsts valodas zināsanam ir jabūt perfektam,citādi labākajā gadījumā atļauj strādāt tikai par sanitarēm,un tas nekas ,ka LV ir iegūts diploms par medmāsas izglītību.

r jākarto speciāls sertifikāts, jā to es arī esmu dzirdējusi.

Papildināts 03.08.2009 20:26:36:

Princa kuru skolu pabeidzi?

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

martarei

Princa kuru skolu pabeidzi?

Rigas 3.medicīnas skolu,bet tu kuru?

Princa es vēl nepabeidzu (Sarkanā krusta m.k)

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13562600