Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

studēt medicīnu- vai nav jau par vēlu?

cobo

martarei

es saprotu Tu vēl mācies? Kāds ir mācību process? Cik bieži lekcijas ir, kāds kopējais mācību ilgums? Un laikam neklātienē vai brīvdienu grupās nav iespēja mācīties?

cobo
man arī gribās, bet man ar 31. Tāpēc apsveru domu mācīties par māsiņu.

Problemsituacija

Pastāti par savu skolu kur iestājies - cik ilgi jāmācās, vai ir tikai dienas grupas?

Es jau gadu no gada loloju šo domu, bet tā arī neesmu saņēmusies, jo visu laiku kaut kas attur ...., šobrīd tā ir neziņa par pašreizējo situāciju būs vai nebūs darbs un arī tas - vai šo mācīšanos var apvienot ar darbu.

Dzīvojiet ar smaidu skatienā, brīvību dvēselē un kaisli sirdī

sanne
es saprotu Tu vēl mācies? Kāds ir mācību process? Cik bieži lekcijas ir, kāds kopējais mācību ilgums? Un laikam neklātienē vai brīvdienu grupās nav iespēja mācīties? 1.kurss ir grūts, bet dažas meitenes strādāja uz pusslodzi. Mācības sākās kā kuro dienu, citreiz no 8:00 citreiz no 11:00. Vidēji dienā 3 lekcijas. Bet dažas dienas bija ļoti smagas no 8-17, bet tādas bija kādas 5 pa visu gadu. Jāmācās 3 gadi, ar katru gadu paliek ar vien vieglāk, 3.kursā pavisam maz lekciju. Zinu, ka vakara un brīvdienu grupas ir Gaiļezera med.koledžā, bet šajās grupās uzņem tos, kuri strādā saistībā ar medicīnu vai arī tad, ja palikusi brīva vieta. Gaiļezera koledžā dienas grupām piektdienas ir brīvas, tas man liekas, ir loti labi, būtu zinājusi ātrāk, tad ietu tur mācīties.

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

sanne
minnie

katete
meitenes, vai jūs beigu beigās iestājāties kādā no medicīnas skolām??es šogad vēl nē!!

Iesaistos diskusijā tikai tagad...

iesniedzu dokumentus R1.MK, Tomsona ielā un gaidu rezultātus 27.08

Esmu līdzīgā situācijā - savos 32 beidzot sapratu, ka ar visu mag. grādu man nav nekādas jēdzīgas profesijas un medicīna ir tā, kas mani vienmēr interesējusi. Skola blakus mājai, slodze darbā minimāla. Nezinu, kā viss izvērtīsies - vai mani paņems un, ja paņems, vai dzīve iekārtosies tā, ka varēšu atļauties mācīties, bet gaiši ticu, ka ejot pa īsto ceļu, visam vajadzētu sakārtoties pašam no sevis :)

Ja, mūsu starpā esma potenciālās kursa biedrenes, priecāšos iepazīties ;)

Atklajiet, kura kur tika.

Es ari velos sakt macibas 1.med kol, bet ta ka neatrados Lv dokumentus iesniegt laika man neizdevas:Loti ceru uz peckonkursu, uz brivam vietam.

7.septembri brauksu uz skolu, runasu, ko zin, varbut vel busim viena kursa

Lai veiksmigs macibu gads

Mainīja ieva_s, 30.08.2009 17:56:27
Mainīja ieva_s, 30.08.2009 17:56:56

Esmu beigus Medicīnas akadēmiju un atceros vienu tajā laikā rektora Vētras runu - aicinam jauniešus - jo medicīna ir jāstudē jaunībā... Protams, šie vārdi var būt tukša skaņa, ja vien nav lielākas sapratnes, ko tas nozīmē - ir jāmācās ļoti ļoti daudz, privātās dzīves principā nav, ir tikai privātie mirkļi - bērniem un vīram laika nebūs gandrīz nemaz. Apvienot ar darbu? Var - bet tikai naktīs. Katrā ziņā, medicība ir aicinājums, un ja viņš ir - tam ir jāklausa, tikai jārēķinās, ka būs ļoti ļoti daudz jāmācās, it sevišķi sākumā, jābūt labai galvai un lielai apņēmībai. Un rezultāts - smags, atbildīgs darbs un samērā vājš atalgojums. Bet tas ir mīlestības darbs un tam ir liela nozīme ;) Lai veicas :)

Mīļumiņ, nāc iedzer ūdentiņ' kam klāt ir pielikts cukurs, iesals, apinis un raugs

:D visi jau macities aizskrejusi???? Tad padalaties iespaidos, vai man ir verts iet nakam nedel?

Punktiņš
Kur mazs atalgojums? Latvijā? Latvijā, jā.

Rietumeiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā ārsti saņemt ļoti augstu atalgojumu.

Bantite

Kur mazs atalgojums? Latvijā? Latvijā, jā.

Ne tikai Latvijā,medmasām salidzinot ar citam profesijām arī arzemēs nav nekāda dižā alga,ja butu tad viesstradnieki šim darbam nebūtu jāalgo.

Tagad ir tik liels bezdarbs medmasu vidū,es varu tikai apbrīnot tos cilvēkus kuri neskatoties uz šo visu bardaku arvien vēl ir gatavi apgut medmāsas profesiju.

Vēl neliela nianse pardomam,medmāsas darbs ir saistīts ar darbu naktīs,brīvdienās un svētkos,tapēc daudzas ģimenes izjūk jo ne visi vīri ir apmierināti ar tādu dzīves ritmu,ne visiem tas ir pienemami.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

aizbildinajumus vienmer un visam var atrast, bet uz lietam jaraugas pozitivi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13562600