Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādus ratus izvēlēties ziemas bērniņam laukos / pie jūras?

Ping Pong

Ping Pong

Padalieties, lūdzu, ar pieredzi, kādus ratus izvēlējāties un kā patika - tie vecāki, kam mazuļi dzimuši ziemā un mājoklis atrodas ārpus pilsētas? Mūsu dzīvesvieta būs pie meža un jūras, tāpēc ratiem būs jāizbrauc gan sniegoti ceļi, gan meža takas, gan piejūras smiltis...


Nav ceļa uz laimi. Laime ir pats ceļš.


Peg Perego GT3, nenožēlosi. Piepērc vēl kulbiņu ziemai Man ir bijuši gan Roan kulbu rati, gan Peg Perego UNO sēžamrati. Tagad lietojam GT3 sēžamratus priekš lielākiem attālumiem. Varu pateikt, ka, ja būtu zinājusi, cik labi rati būtu toreiz, kad sīkā dzima pirkusi GT3 un braukusi visu šo laiku bez bēdu.


Ping Pong

Sie te tiesam izbrauc visu.

http://www.ratubirojs.lv/?l=1&c=9&pg=1&p=7

pati dzivoju Jurmala un sakuma iegadajos citus ratus, ko nacas pardot, jo nedereja manam prasibam, bet tagad izbraucu jebkurus celus.


Ping Pong

Leyla
Tie patiešām smuki ratiņi! Cik maksāja, ja nav noslēpums? Un kā ar ietilpšanu a/m, ja nepieciešams?

Alfina
Šodien veikalā tieši vaicāju par Peg Perego, un pārdevējs tieši teica, ka viņiem neesot universālo ratiņu - jāpērk atsevišķi kulbiņa un atsevišķi sporta rati. Riteņi šiem ir pumpējamie?


Nav ceļa uz laimi. Laime ir pats ceļš.


Ping Pong

Salokas baigi kompakti, un viegli nonemas riteni, ta ka bagaznieka var ielikt bez bedu.

Nu cenas vineim dazadas vietas, dazadas.

Cik zinu, tad viniem taja majas lapa, ko uzradiju, ir visletakas cenas, jo vini ir dileri sai firmai.

Man pirmie bija Peg Perego, bet pateiksu, kaut tie ir dargaki, tomer sie ir labaki, vismaz maniem apstakliem, jo riteni ir loti labi, rati ir nenormali stabili, pat lielais puika uzkapj, bernam ari loti patik, jo plasums ir kur izversties gulot, rokturi var palikt uz abam pusem, loti laba amortizacija, un nav nekadas cikstesanas, kas starp citu ir visiem ieprieksminetajiem ratiem. Nu vienvardsakot, man sie rati liekas ideali, kaut esmu zimeginajusi loti daudzus. Un manuprat trisriteni nav piemeroti, vismaz maniem celiem.


Ping Pong

Leyla
Tajā web lapā nav cenu - vari pateikt kaut aptuvenu cenu līmeni? Ls 300? Ls 400? Ls 500? Gribu saprast, vai ir Emmaljungas cenā vai lētāki.


Nav ceļa uz laimi. Laime ir pats ceļš.

Ping Pong

Protams, ka letak.

http://www.e-baby.lv/?l=1&c=79&pg=1&p=1830&c=79&pg=1&sh_Brand=&sh_Type=

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=120651

http://www.quelle.lv/Default.aspx?item=1000014653&itemcategoryid=5af2bba5-9516-4b70-83b4-3b1e634499cd


Man bija shitadi rati: http://www.babylux.lv/product.php?page=2&lang=lv&categoryID=167

Uz ta pasa ramja no sakuma bija X-lander x-pram kulba.. Kulba skaitas pamaza, bet ta ka man ir ziemas berns, tad kulbaa pietika vietas pat aitadai. Un tad, kad berns bija paaudzies, tad vairs nebija ara auksti. kulbaa vizinaju lidz 6 men. vecumam.

Tie gan ir no leeto gala, bet kvalitate loti apmierinosa.. Dzivoju viena jurmalciema un ar lielajiem riteniem erti pastaigaties gan pa jurmalu, gan meza celiem. Minuss ir tas, ka smagi, bet ja dzivo privatmaja, tad ta nav problema. Bagaznieka aiznem padaudz vietas, bet nonemot ritenus var ielikt.


~Life is dream, make it real..~

Man ir šādi - http://www.111.lv/lv/?&s=1213096696&fu=g&bi=3555&ln=lv , varu tikai ieteikt, manai novembra mazulītei visu ziemu pietika vietas kulbiņā, tagad izmantojam kā sēžamratus, viegli ielikt mašīnā, paši rati arī viegli, jo man bieži 8gadīgā meita ar viņiem staigāja un visus lauku ceļus ziemā izbraukāja, arī kad bija atkušņi utt. Bija man gadījums, ka ziemā baigi tālu aizmaldījos, un lai ātrāk tiktu mājās nācās iet pāri lielam tīrumam, sniegs, pa virsu sērsna, nevar jau teikt, ka burtiski ar vienu roku stūmu, bet īpašas problēmas tas nesagādāja man pat vīrs tos ratus par meitas pirmo džipu iesaucis ir Vienīgi viņiem tie riteņi ir izvirzīti diezgan uz āru un varbūt kādos šauros liftos var netikt. Pie tam materiāls viegli tīrās, var ātri visu noņemt nost un iemest veļasmašīnā. Es gan pasūtīju no Vācijas caur i-neta veikalu, tur bija atlaides un iznāca samaksāt tikai 190 EUR. Var meklēt www.mytoys.de ( tur šobrīd par 225 EUR nopērkami) vai www.baby-markt.de


Quelle jau ari salidzinoši lēti tie ABC designe pramy lux


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13590110