Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

par valodas apmacibu Zviedrija

rojniece

Ta nu sanacis ,ka esmu parcelusies uz dzivi Solna.Seit no septembra sakas zviedru valodas kursi imigrantiem.Veletos padomu no kada ,kas jau ilgaku laiku dzivo Zviedrija un varetu pastastit ka gaja ar valodas apgusanu-kas tas tads par valodas testu uz kuru esmu uzaicinata(anketa uzradiju ,ka zviedriski nerunaju nemaz).Saprotu ,ka tas ir individuali ,bet pec cik ilga laika sakat runat zviedriski daudzmaz tekosi .Loti velos maksimali atrak sakt stradat -izglitiba ir augstaka mediciniska,dokumenti Zviedrija ari sakartoti ,atlikusi tikai valoda... Protu 4 svesvalodas ,diemzel zviedru valoda nav taja skaita

Ja gadiijumaa esi Draugos, ieej kaadaa no domubieru grupaam, piemeeram- SVERIGE-ZVIEDRIJA vai Svensk och Sverige, tur noteikti apgrozaas vairaak ar Zviedriju saistiitu cilveeku. Un tur taada teema ar´ir apskatiita.

Mainīja Kristiana, 13.08.2009 16:03:50
Papildināts 13.08.2009 16:04:26:

Hmmm, tikko izskatiiju manis doto grupu diskusijas, un taadu teemu vairs neatradu

Bet vienalga- varbuut gribesi uzsaakt tadu temu arii tur?

[img]http://smiliez.de/img.php/2418.gif[/img]

rojniece

Zviedru valodu nemāku, bet man ir draudzene, kas LV strādā zviedru firmā un pēc viņas teiktā zviedru valoda esot viegla un vieglāk apgūstama nekā angļu valoda. Pieder pie ģermāņu valodām - ja māk angļu un vēl vācu, tad domāju, ka ātri var apgūt, vēl jo vairāk dzīvojot tur.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

rojniece
Saaku macities zviedru valodu SFI septembrii, novembrii jau buldureju zviedriski. Maija beigaas jau ciesami runaju zviedru melee. Mums bija intensivaas macibas - no8. ritaa lidz 3 pecpusdienaa. Valoda tiesam viegla, atri "lien" galvaa - majaas gandriz nemaz nemacijos, tik, cik gramatiku bik atkartoju, bet ar viru runaju zviedriski majaas, skatijos zviedru filmas, filmas ar zviedru subtitriem( sitas looti palidz), lasiju zviedru bernu gramatas - a la pepija un karlsons.

Bet... vismaz manaa pilsetaa/komunaa SFI ir tikai pamatzinasanas, Pec tam bija zviedru valoda komvuxaa un pec ta pabeigsanas varu teikt, ka tiesam runaju zviedriski. Nevis sarunvalodaa, bet taa, pa istam.

Ja Tu pabeidz komvuxu,, tad taas skaitaas zviedru valodas zinasanas vidusskolas beidzeja limenii. Ja negribi tik ilgi gaidiit, vai ari iemacies loti atri, tad vari kartot specialu zviedru vaoldas testu augstskolai - ja to veiksmigi nokarto, tad ar to pietiek,lai butu papirs, ka zviedru valodu zini labi. vel jau ari tas,kaa Tu komunicesi un runasi zviedriski darba intervijaa. Arsti ir looooti pieprasiti, medmasas mazaak (jo sobriid loti populara profesija, ko apguut, loti daudzi to studee), bet darbs ir un bus.

Lai veicas!

Paldies Jums visam par atbildem.Jasak macities.

Peec statistikas- vaacieshi videeji pabeidz iebrauceeju pamatliimeni 6 meeneshos, araabi- 2 gados. Universitaatees zviedru valodas kursi aarvalstu studentiem ilgst gadu - tieshi tik, lai vinji iemaaciitos lasiit un dzirdeeto saprast, par gramatikas un izrunas kljuudaam neviens neuztraucas.

sermulinsh
Paldies.Bus jamacas intensivak.

Esmu mēģinājusi mobīlās aplikācijas un Duolingo man patika vislabāk! Nolēmu izmēģināt savādāku valodas apguves metodi - online valodas privātstundas. Sāku mācīties ar kompāniju webteachers.eu . Jāsaka, ka 6 mēnešu laikā esmu iemācījusies daudz vairāk kā ar aplikācijām 2 gadu laikā. Skolotāja ir jauka un ļoti laba klientu apkalpošana. Cenas arī labas, varu tikai ieteikt!

Loti viegla valoda, 3 mēnešos iemācījos tā lai varētu sarunāties. Par to galīgi neuztraucies. Varēsi ātri sākt strādāt, kādos 6 mēnešos. Zviedrijā ir daudz latviešu ārstu, visās slimnīcās. Gan jau kādam drīz virsū uzskriesi )

Sandruks2

Papētīju linku un nesapratu, cik gara ir viena nodarbība. Vai vari pakomentēt? Un kā notiek apmaksa?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13667028