Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazo bērnu skolas Anglijā!

Dačuks2008

Sakiet ja meitai nesen palika 4 gadi, tad aizbraucot uz Angliju kādā skoliņā man viņa jākārto - infant vai primary school, ar ko tās īsti atšķirās? Līdz cikiem tādiem maziem bērniem notiek mācības un kur viņus likt pēc skolas kamēr vecāki vēl darbā?

Papildināts 20.08.2009 15:55:46:

Kā rīkojaties ja bērns saslimis, bet pašiem jāiet uz darbu, vai ir pieejamas auklītes kas tādos gadījumos pieskata bērnu?

kādā skoliņā man viņa jākārto - infant vai primary school

Skolas iedalaas taa:

1. Infant un tad Junior school. Infant ir no 4 gadu vecuma, junior ir no 7 gadu vecuma.

2. Un ir arii Primary School, kuraa beerni saak iet no 4 gadu vecuma. Un Primary noziimee, ka gan Infant beerni gan Junior beerni ir vienkaarshi sastumti visi vienaa skolaa.

Atshkjiriibas nav nekaadas. Ja nu vieniigi taa, ka Infant skolaa ir tikai mazie beerni, kuri visi 7 gadu vecumaa iet uz Junior skolu. Bet Primary skolaa visi ir kopaa - gan tie, kuriem 4 gadi, gan tie, kuriem jau 11 gadi.

Līdz cikiem tādiem maziem bērniem notiek mācības

Es pieljauju, ka maaciibu laiks var atshkjirties dazhaadaas graafistees, bet paarsvaraa tas ir no 08.40 - 15.15, visiem vecumiem. Anglijaa skataas, kad beerns ir dzimis, un saakumaa beerns ies skolinjaa tikai uz 3 - 4 stundaam, un pamazaam paaries uz pilno slodzi. Liidz 5 gadu vecumam visi beerni saak pilnu slodzi.

kur viņus likt pēc skolas kamēr vecāki vēl darbā?

Dazhaas skolaas ir peecskolu klubi, saucaas after school club, kur beerns var speeleeties un vinju nedaudz arii pabaro. Bet shie klubi ir maksas pasaakums, muusu skolaa maksa bija £3.50 par stundu.

Daudzi vecaaki izmanto arii child minder pakalpojumus - taas ir aukles, kas njem vienu vai vairaakus beernus pie sevis maajaas. Man arii taada ir, kas no riita aizved beernus uz skolu un peecpusdienaa vinjus savaac no skolas. Cenas ir dazhaadas, maneejaa maksaa £5.00 par stundu, katram beernam. Jaamaksaa tikai par taam stundaam, ko vinja pavada ar beernu.

Kā rīkojaties ja bērns saslimis, bet pašiem jāiet uz darbu, vai ir pieejamas auklītes kas tādos gadījumos pieskata bērnu?

Tas Tev pashai jaaorganizee, automaatiski pieejams nav nekas. Taapat kaa Latvijaa.

fairy

Pastaasti luudzu, ko vairaak par junior skolu :)

Varbuut vari iemest kaadu noderiigu linku :)

Paaldies

nu forša nu :)

Pastaasti luudzu, ko vairaak par junior skolu

Neko vairaak pastaastiit diemzheel nevaru, jo pashas beerni junior skolaa veel neiet.

Varbuut vari iemest kaadu noderiigu linku

Hmm, pat nezinu, kas ir tas, kas Tev vajadziigs/ interesee. Anglijaa ir tuukstoshiem junior skolas, beerns parasti iet tajaa skolaa, kas atrodas vistuvaak vinja maajaam un/ vai kuraa maacaas vinja braalji/ maasas.

fairy

paldies :)

nu forša nu :)

fairy
Es īsti nesapratu, vai bērniem dzimšanas apliecības ir jātulko?

Seskiņš

To es Tev nemaaceeshu gan pateikt, jo mani beerni sheit dzimushi. Droshiibas peec labaak jau iztulko, bet, ja nav kaads papiirs iztulkots, arii Anglijaa ir zveerinaati tulki. Par taadiem informaaciju var sanjemt Latvijas veestnieciibaa Anglijaa.

fairy
Liels paldies.

Seskiņš
Manam puisim 9 gadi, atbraucām te jūnijā, es iztulkoju, skolā parādīju, utt.

Meitenes, man cits jautājums primary skolām - tātad bērns ies pirmo reizi uz skolu, kā darāt jūs - vai jūsu bērni nes skolotājiem ziedus pirmajā skolas dienā???? Prasīju darbā pāris britietēm :), viņas saka, ka nē nekad neesot nesušas.

Vai tiešām te tā nav pieņemts?

Prasu tādēļ, lai bērns pirmajā skolas dienā neizskatās kā baltais zvirbulis vienīgais ar puķēm rokās :)

briga

Nee, Anglijaa ziedus nenes. Parasti maaciibu gada beigaas nes mazu daavaninju skolotaajai. Arii pa Ziemassveetkiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13724814