Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

BEZDARBS Anglijā?

modus

Sakiet kāda ir darba tirgus situācija Anglijā? Vai tādi iebraucēji var maz dabūt kādu darbu un vai maz piedāvājumi ir?

Jo LV ir tā, ka desmitiem skrien uz vienu vakanci, bet algas tiek piedāvātas nenormāli zemas, taču maksājumi mazāki nepaliek... Ir doma meklēt parastu apkopēja vai strādnieka darbu, kā ir ar šīm vakancēm?

Varbūt kādam ir svaiga pieredze? Cik dzirdēts tad Īrijā ir tāpat kā Latvijā, tāpēc izšķirties ir dubultgrūti, jo nav pārliecības, ka ko sameklēšu.

Anglijā strauji pieaug bezdarbs, patreiz jau ir apmēram 2 miljoni bezdarbnieku. Uz darbiem, kur nevajag īpašu izglītību vai pieredzi (macDnaldā, veikalos utlm) un kur maksā minimālo algu ir vairāki simti pretendentu uz vienu vietu (pēc nodarbinātības aģentūras datiem). Tas gan neizslēdz varbūtību, ka tieši tev darbs var atrasties, bet viegli nebūs.

Darbu kljuust aizvien mazaak. Man arii Latvijaa dziivojoshaa braaljasieva prasa, vai te nevar kaut ko atrast, bet man te uz vietas izskataas, ka darbs, kas paraadiijies, jaagraabj ciet tuulinj, neviens negaidiis, kameer kaads Latvijaa nopeerk biljeti, sagaida lidojamo dienu un atlido.

Vajadzeetu atrast, pie kaa saakumaa piemesties, un tad mekleet, ejot gan pa agjentuuraam, gan pa taisno uz pansionaatiem, slimniicaam u.tml.

Veel jau var izmantot arii Latvijas agjentuuras, ja macinjsh atljauj. Pat, ja piedaavaa tikai 2 meen.- tad tu jau esi te, work registration un NI nokaartots, ir kur atsperties, mekleejot naakamo variantu.

.

Tikko vakara zinjaas radija. Protams janem vera ir ari hroniskie nestradataji un visadi citadi, bet raditaji nav labi jebkura gadijuma.

Yeah, but No, but .....

Anglijā nav tik traki- pēc nedēļas parasti to darbiņu var atrast, bet tas viss uz vietas jāmeklē. Galvenais ir labi pārzināt angļu valodu un tad jau viss "ok". Pie Latvijas krīzes Anglijā pat minimālā alga, es domāju, ir feina- ja 5 ls/h var nopelnīt tanī pašā veikalā vai McDonalds, tad tas varētu būt labāk nekā LV nepelnīt neko... :)

Manupraat, Anglijaa ar darbiem tomeer nav tik kritiski, kaa Latvijaa. Bet ir jaabuut aktiivam mekleetaajam, un jaabuut gatavam straadaat vaiga sviedros. Arii - iesaku nebraukt uz nelielaam, industriaalaam pilseetinjaam Anglijas ziemeljos, jo tur ar darbiem ir gruutaak. Bet Londonaa es uzskatu darbu var mieriigi atrast max divu nedeelju laikaa, iipashi jau vienkaarshu darbu.

Anglijā pat minimālā alga, es domāju, ir feina- ja 5 ls/h var nopelnīt tanī pašā veikalā vai McDonalds

Tikai jaareekjinaas, ka ar taadu algu izdziivot ir gruuti. Tad ir jaatrod sev kompaanija, ar ko kopaa iireet pa leeto kaadu dziivokli. Nu taa. Gjimeni ar taadu algu neuztureesi.

Tieši tā, no minimālās algas var izdzīvot tikai viens cilvēks, turklāt tikai tad, ja īrē istabu kādā dzīvoklī vai mājās, ēd mājās un daudz nebraukā ar sabiedrisko transportu.

Vai ir kaada maaminja kas dziivo Londonaa?

Mana masica,kas ir dzimusi un visu mūžu dzīvojusi Anglijā ,raksta,ka viņiem tur ir liels bezdarbs.Arī vina jau ir zaudējusi darbu prestižā kompānijā ,un jau gadu ir bezdarbniece,bet nu bezdarbnieku pabalsts gan viņiem ir superīgs,tagad vina to vien dara,ka braukā pa arzemem,un par to darba zaudēšanu ir tīri priecīga.

Mana draudzene -medmāsa arī aizbrauca cerībā tur atrast darbu,bet takā vina ne īpaši labi runā angliski,tad pēc nedēļas bija jau atpakaļ.Bez perfektam angļu valodas zinasanam nevar dabūt pat sanitāres darbu ne pansionātos,ne slimnīcā.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

Bez perfektam angļu valodas zinasanam nevar dabūt pat sanitāres darbu ne pansionātos,ne slimnīcā.
Nu, manas anglju val. zinaashanas par perfektaam nenosaukt- kaa jau taadai, kas skolaa maaciijusies vaacu val. Bet es visiem staastu, ka mans meerkjis ir maaciities anglju valodu Anglijaa. Straadaaju. Nesen darbaa uzbraucu augumaa vienam filipiinietim (bija pelniijis, rupucis!), shis vispaar neiebrauca, par ko ir runa, tikai nobijies purpinaaja: "O.K., O.K...." Likaas, ka tas arii ir viss, ko vinjsh var pateikt.

.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13771103