Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

BEZDARBS Anglijā?

modus

12345
Nesen darbaa uzbraucu augumaa vienam filipiinietim (bija pelniijis, rupucis!)

Yeah, but No, but .....

Girl Next door
Mums pusiestaade filipiinieshu, menedzheri ieskaitot. Nav jau slikti cilveeki, tomeer reizeem kaitina, ka daudz kas jaaizdara vinju vietaa, kad gadaas straadaat vietaa, kur kaads filipiinietis straadaajis ieprieksheejaa dienaa. Un darba riikus vinji lauzh nejeegaa.

.

Princa

bet nu bezdarbnieku pabalsts gan viņiem ir superīgs,tagad vina to vien dara,ka braukā pa arzemem,un par to darba zaudēšanu ir tīri priecīga.

tikai tad ja esi zaudējusi darbu prestižā kompānijā. Parastaa gadījumā tas ir max ap 240 mārciņām mēnesī un par to pa pasauli nepabraukāsi.

Par to jau es arī rakstu,ka prestizā kompanijā ,un arī darba stāzs viņai ir liels,Takā vina tiešam ceļo,lai cik mums Latvijā dzīvojošajiem tas liktos smiekligi un neticami.

max ap 240 mārciņām mēnesī

Tik maz,nez varbūt iebraucējiem tas pabalsts ir tik mazs,bet vietejiem gan ne.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

Princa

ir gan, Job seeker alowance is 240 marcinjas, pie noteikuma, ka nav nekadu citu ienakumu vai ipashuma un ja partneris/virs/sieva nestraadaa vairaak kaa 24st nedeeljaa. Ja soc nodoklis pietiekami ilgi (apmeram 2 gadus) un pietiekamaa apmeraa maksaats, veel var papildus dabuut 240marcinas. Tas ir viss. protams, ja ir prestizha firma, tad taa veel atlaishanas pabalstu samaksaas. Latvietim shiet liela nauda, bet par 480 marcinjaam taadu paknapu 3ist dzivokli var noireet (bet ne rekjinus samaksaat) kaut kur arpus Londonas.

Princa

everite ir taisniiba, bezdarbnieka pabalsts ir smiekliigs (logjiski, preteejaa gadiijumaa visi buutu bezdarbnieki). Tas, ko Tava radiniece sanjeema no kompaanijas ir Redundancy Pay, kas ir vienreizeeja kompensaacija par darbavietas zaudeeshanu shtatu samazinaashanas deelj. Ja alga bijusi laba un nostraadaats ilgi, tad kompensaaciju var normaalu sanjemt. Ja pareizi atceros, tad, par katru nostraadaato gadu maksaa 3 nedeelju algu, vai kaut kaa taa. Bet taa ir vienreizeeja kompensaacija. Bezdarbniekiem dziive suura, arii Anglijaa.

Mainīja Suns Funs, 04.09.2009 17:00:33

Latvijā jau ar tiem, kas zaudējuši darbu prestižā uzņēmumā nav slikta dzīve:) Mans vienam paziņam starptautisks uzņēmums, kas aizvēra savu filiāli Latvijā un atlaida visus darbiniekus, samaksāja komepensācijā vienu gada algu. Ar ne pa jokam puisis tagad uzdzīvo:)

Izrādās, ka par spīti tam, ka šeit forumā runā, ka arī UK un Īrijā ar darbiem nav viegli, cilvēki vienalga dodas uz turieni.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/sogad-lielakais-pelna-izbraukuso-skaits.d?id=26818921

bet vai tiesa, ka no jaunā gada anglijā vairs iebraucējiem nedošot darba atļaujas?

Nav tik traki. Mana draudzene sēžot Latvijā joka pēc aizsūtīja CV uz vienu viesnīcu Anglijā un dabūja tur darbu gan sev, gan draugam. Radiniece arī pirms nedēļas aizbrauca uz Angliju strādāt, esot Latvijā jau bija tur darbu atradusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13771103