Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ģimenes izglītības centrs Balodītis

luteklīte

Mums 1 gadiņš un būtu tuvu mājām. Vai kāda tur ir bijusi? Kādas atsauksmes???

Nekā vairāk par vāju mājas lapu jau tur nav. Kad meklēju Bobatu, tad man lika savākst grupu vismaz 3-4 bērnus, lai šiem būtu izdevīgi mkelēt bobatisti. Attieksme pa rubli. Tad nereklamē, ja nevari nodrošināt.

Zinu ļoti zinošus cilvēkus tieši šajā iestādē. Personīgi neesmu vedusi savu bērnu tur, bet man iepatikās vide un attieksme sadarbojoties ar iestādes pārstāvjiem.

Labaaa

gājām uz bēbīšskoliņu pēc gada vecuma. man patika, audzinātāja pati dzied, bērni cepumus cep, zīmē, dabīgās rotaļlietas. Divas vadītājās ir- man labāk patika tā, kas sestdienās bija! Var parunāt arī par bērnu attīstības lietām, padomus lūgt. Tur tāda ģimeniska atmosfēra. Tiesa gan- 8 ls par reizi bija dārgāk, kā citur.... pamēģini, tad jau redzēsi!

paldies jums!

luteklīte

Ja tas ir bērnu centriņš Kuldīgas ielā, tad viņi tur darbojas pēc it kā Valdorfpedagoģijas. Vadītāja un viena no audzinātājām kādreiz strādājas RVS dārziņā. Manuprāt, ļoti jauka un zinoša pedagoģe. Bija doma vest savu meitu tur uz nodarbībām, taču situācija ir mainījusies un diemžēl tas vairs nav izdevīgi, bet visādi citādi atsauksmes

Mainīja Buļ-Buļ, 02.09.2009 09:29:56

stay cool

paceļu tēmu. Kādas ir jaunākas atsauksmes?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13780722