Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adopcija (kā viss notiek) II

esenif

princessa
Vakar Panorāmā kārtējo reizi teica, ka 13-17 zīdaiņus mēnesī pamet, drīz būšot tikpat slikti kā 90tajos gados. Bet mums te bērnu nepietiek. Trūkst vārdu!

princessa

šajā situācijā mēs varam ne paspēt tikt pie bērniņiem gada laika...

Hmm... ja bāriņtiesām, Labklājības ministrijai, bērnunamiem utt. nav līdzekļu resursu vai intereses par bērnu ātrāku nodošanu adopcijai, varbūt jāorganizē kāda brīvprātīgo kustība? Iepriekšejās lapās tika minēts, ka maijā ir atstāti n-padsmit bērniņi. Kad augustā biju Kapseļu ielā, soc. darbiniece teica, ka viņiem ir 14 zīdainīši, no kuriem 12 nav juridiski brīvi... Varbūt viss kas ir nepieciešams izdarīt ir pašām sameklēt tās "mātes" un iedot parakstīt dokumentus par atteikšanos no bērna?!

Šodien zvanīju-mana rinda pa 3 pavirzījusies

Papildināts 08.09.2009 21:14:27:

Renate.
14 zīdainīši, no kuriem 12 nav juridiski brīvi..

Liels gan skaitlisun kā reāli varētu darboties lietas labā-nav nekādas nojausmas

Dzīve ir kā šokolāde....

Renate.

nav līdzekļu resursu vai intereses par bērnu ātrāku nodošanu adopcijai

Intereses nav. Bāriņtiesām tāpat pietiek ar ko ņemties un tos bērnus gadu var nekustināt. B/n priecājas par katru bērnu, jo par to saņem nevājas summas un uzskata, ka bērniem pie viņiem ir labi.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

man ienaca prata, ka viens no iemesliem kapec berni tik ilgi paliek bernu nama ir, lai nebutu jamaksa tie socialie pabalsti adoptetajiem uz aizbildniem visur rakstits, ja lidz gadam tad maksa, notur bernu ilgak un forsi, ne maminalga jamaksa ne kas, kads ietaupijums stulbajai valstij

sfinkss

vajag jau arī izdomāt ko tādu.

Btw par bērniem līdz 2 gadu vecumam maksā valsts b/n un tur summas līdz 1000 Ls par bērnu mēnesī figurē. Tas nu gan ir ietaupījums.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

visadas stulbas domas jau lien galva, klausoties, kas notiek apkart

esenif
B/n priecājas par katru bērnu, jo par to saņem nevājas summas un uzskata, ka bērniem pie viņiem ir labi.

Man Kapsaļu ielā palika mazliet savādāks iespaids, jo viņi man teica, ka gribētu, lai tos bērniņus ātrāk adod adoptētājiem, jo nāk rudens un slimošanas laiks un kad slimo viens - slimo visi. Soc. darbinieces bija tādas ļoti laipnas un izklausījās ļoti ieinteresētas bērnu liktenī. Var jau būt, ka to viņas tikai man tā teica...

Renate.

es vispārinu. kaut gan no otras puses b/n parasti labi, ja 10% bērnu ir juridiski brīvi. Ja reiz viņi tik ļoti ieinteresēti, lai bērni ģimenes atrastu, ko tad nekārto, lai kļūtu brīvi...

Btw par Kapseļu ielas BSAC ir visnegatīvākās atsauksmes te lasītas.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13804074