Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adopcija (kā viss notiek) II

esenif

esenif
Intereses nav. Bāriņtiesām tāpat pietiek ar ko ņemties

Pats jautrākais, kad zvanīju pirms nedēļas bij tas, ka izrādās, ka ministrijā vēl nav mūsu lēmums par adopciju nonācis! Iedomājieties - no 16/06 b/t vēl nav papīrus aizgādājuši!!!!!!

princessa

Iespaidīgi!!! Gan jau tāpat arī tikko pamesto bērnu lietas nostāv labu laiku, kamēr kāds sāk kustināt. Bērni ir pie vietas (b/n) un ko tur steigties...

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

esenif
Bērni ir pie vietas (b/n) un ko tur steigties...

Tieši b/t teksts adresēts man, kad gāju runāt par aizbildniecību... nu kur vēl labāk bērniem kā iekš bērnu nama!

princessa

Sāpīgi tas viss. Ko tur runāt... Mēs pēdējajā reizē ministrijā runājām par iespēju publiskot informāciju par bērniem. (man bija zemāk tēma par to) Es ceru, ka tas realizēsies iespējā, pirmkārt, jau mazos bērnus, kuri ir juridiski nebrīvi ievietot ģimenē nevis ieslēgt bērnu namu sienās. Vizuāli tas varētu izskatīties līdzīgi kā ir par viesģimenēm pieejamajiem bērniem. Tikai ģimenēm būtu jāapzinās risks, ka bērns var tikt atgriezts ģimenē nevis kļūt adoptējams.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

Man tāda tendence domāt, ka visi ir labi, godīgi, centīgi, iejūtīgi. Un negribas ticēt, ka tā nav. Bet nav arī pamata neticēt tam, ko jūs te rakstāt. Ak, es laimīgā! Kā man ir paveicies ar bāriņtiesu! Nevaru iedomāties, ka man bāriņtiesā kāds ko tamlīdzīgu teiktu

B/n priecājas par katru bērnu, jo par to saņem nevājas summas un uzskata, ka bērniem pie viņiem ir labi.

Tieši tā! Liepājā mums tiešā tekstā pateica, ka bērnu paliekot mazāk, ka visi tagad naski adoptētāji, un ko mēs darīsim, ja mūs aizlēgs ciet! Kur mēs tad strādāsim, būsim bez darba.

Neoficiālās sarunās esmu dzirdējusi tekstus, ka dažos bērnu namos bērniem naski piekabinot arī invaliditātes, lai tikai viņi nekļūtu adoptējami un nepamestu bērnu namu. Ko īsti darīt, nav ne jausmas. Ja būtu kāda rīcības grupa, kam pievienoties, es noteikti par!

ko mēs darīsim, ja mūs aizlēgs ciet! Kur mēs tad strādāsim, būsim bez darba.

tas vien jau liecina, ka viņus neinteresē bērnu nākotne, jo savu veido uz viņu rēķina. Kā mums stāstīja ministrijā, tad ir b/n kuri attīstās un meklē iespējas kā paplašināt savu darbību...

Ko īsti darīt, nav ne jausmas.

tur tā problēma. Es pagaidām ceru uz to bērnu info publiskošanu. Tik nav ne jausmas, kad tas realizēsies. Bet reāli tiešām sāp sirds, ka bērnu dzīves tiek kropļotas tāpēc, ka kādam tā ir ērtāk...:(

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

http://www.patti.lv/labklajibas_ministrija_aicina_klut_par_audzugimene/?comm_show=yes#comments

Izbesījos par LM divkosību, aicinot cilvēkus kļūt par aizbildņiem. Jo nezināmu iemeslu dēļ, mēs te esam vesels bars, kas nevar ne paņemt adopcijā, ne aizbildnībā. Izlasiet ši diskusiju, niknais Aijas komentārs ir mans.

Varbūt, ja mēs visas tur tagad zvanīsim, kaut kas sāks kustēties? Es noteikti piezvanīšu, jo esmu cīnītāja pēc dabas. Ar vājiem nerviem par aizbildni vai adoptētāju labāk vispār nemēģināt kļūt!

minni

nesapratu par ko tieši tur cepies. Principā tas ir tas, par ko mēs ministrijā runājām un tika minēts kā aprūpes formas alternatīva. Cik zinu, tad parādoties bērnam, kam nepieciešama ārpusģimenes aprūpe, bērns vispirms tiek piedāvāts audžuģimenēm un tad, ja neizdodas to ārpusģimenes aprūpi nodrošināt ģimeniskā vidē, kā pēdējais variants paliek b/n.

Nepopulārs viedoklis
adonika.net

bērns vispirms tiek piedāvāts audžuģimenēm un tad, ja neizdodas to ārpusģimenes aprūpi nodrošināt ģimeniskā vidē, kā pēdējais variants paliek b/n.
Tas atbilst patiesībai lauku rajonos, bet cik lasu cālī un dzirdu no citiem, Rīgas bāriņtiesa visus ātri saliek bērnu namos.
esenif

Cepos par to pašu, ko Princessa. Aizgāju uz Rīgas bāriņtiesu jūnijā, kur man laipni paskaidroja pati priekšniecība, ka Rīgas bērni visi ir laimīgi bērnu namos, un viņiem nevienam ne aizbildņa, ne audžuģimenes nav vajadzīgas. Jautājums: tad kāpēc viņi taisa svaigu reklāmu, ka meklē audžuģimenes? Tak jau laikam, lai izskatītos, ka kaut ko dara. Jo vai tad pēķšņi 2 mēnešu laikā tie bērni, kas bija laimīgi bērnu namos kļuvuši nelaimīgi?

Kāds te spēlē spēlītes un cieš bērni. Nu nekas, es tai norādītajai kundzei rīt piezvanīšu un apvaicāšos, kā tad tas viss tiks organizēts.

Mainīja minni, 09.09.2009 15:11:19

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13804074