Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunzēlande

smartass

Varbūt kāds ir izvēlējies sākt visu no sākuma Jaunzēlandē, un var pastāstīt kas un kā? Cik reāli ir tur uzsākt dzīvi, atrast darbu, utt?

All the people on my speck are ponies, and they eat rainbows, and they poop butterflies!

smartass
Kāpēc tu izvēlējies tieši Jaunzēlandi??

Es jaunzeelandee nodziivoju gandriiz 10 gadus. Shobriid izskataas, ka tieshi mazkvalificeetajiem darbiniekiem tur klaajas visgruutaak. Arii pazinja datorspeciaalists suudzaas, jo visiem lielajiem projektiem piegrieztas finanses. Valsts darbos gandriiz nevienu jaunu darbinieku nepienjem, pa kaadai ruupniicai aizklapeejas ciet, toties remontdarbniicaas truukst darbinieki....cilveeki labaak salabo nekaa peerk jaunu taa teikt....tas pats ar restoraaniem, knapi dziiviibu velk kameer Kentucky Fried Chicken iet uz urraa un zinjo par biznesa uzplaukumu

Taa nu es pati, lai gan man tur bija labs darbs, paarvaacos uz austraaliju. Pirmajaa nedeeljaa jau biju sarunaajusi 3 intervijas un otraa nedeeljaa man vienas intervijas rezultaataa piedaavaaja darbu. Tagad seezhu un man zvana un es atsaku darba deveejiem..ha ha....domaaju, ka jaunzeelandee shitais darba mekleeshanas process aiznjemtu kudish ilgaak, ja vispaar darbu atrastu.....

saliidzinaajumam, paartika un iire ir liidziigaas cenaas, toties transports kudish daargaaks (za to eertaaks)....algas, vispaar nerunaasim, man saakumalga 20% lielaaka nekaa jaunzeelandee dziivojot

ja par cilveekiem runaajam, tad man austraalji atgaadina mazliet amerikaanjus, tomeer jaunzeelandieshu pasaules uztvere ir tuvaaka sirdij

ogu tante
Nosūtīju @ caur Cālpastu.

ogu tante Atvaino par mazliet personisku jautājumu, bet kādā nozarē tu Austrālijā tagad strādā?

aliandra

paraadu piedzineeja lielaa krediitiestaadee

Jaunzeelandee to pashu dariiju, tikai ienjeemumu dienestaa un veelaak biju auditore/izmekleetaaja

Mazā Raganiņa

ogu tante
OOO, tomēr aizlaidies no Jaunzēlandes. Kur tagad mitinies > Tas ir kurā pilsētā ?

Nesaki HOP, pirms neesi pārlecis

Mazā Raganiņa

Pertaa dziivoju

ogu tante
Saki lūdzu, kur ieguvi izglītību šim darbam? Turpat JZ, Eiropā, LR? Nu ok, LR arī ir Eiropā, bet domu jau saprati.

Kur iegūtu izglītību tur atzīst un vai no LR augstskolas diplomiem tur maz ir kāda jēga?

Un vai ir iespēja izglīttību "pieslīpēt" kādā vietējā augstskolā, nesākot visu no "0"?

Mainīja varia, 12.10.2009 03:56:48

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13816428