Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunzēlande

smartass

varia
Jaunzeelandee nav kaa LV, kur katram otram ir bakalaura graads. Ienjeemumu dienestaa tur kaadreiz njeema da jebkuru, kas sakariigi var parunaat un tad intensiivi apmaaciija. Tagad tik tur valsts iestaadees vispaar nevienu nenjem, shtatu samazinaashana.

Man ir LV jurista diploms un Jaunzeelandee nepabeigti ekonomisti. Es pat pamaniijos LV jurista diplomu daljeeji ieskaitiit Jaunzeelandes ekonomistos....tjip man Makroekonomiku ieskaitiija! Izrakstus anglju valodaa par kursu aprakstiem no LU dabuuju.

Nu tie LV diplomi itkaa atziiti netiek, bet uz CV smuki izskataas....manupraat mani savaa laikaa panjeema VIDaa, jo man bija tas diploms....mekleeja vinji tur sapraatiigus cilveekus ar dziives pieredzi, speejaam sho to sareekjinaat un algu tur saakumaa nekaadu dizho nemaksaaja. Es kad saaku straadaat nemaz nezinaaju cik tur liels ienaakumu nodoklis da i vispaar man nekaada sapratne nebija par to shameejo nodoklju sisteemu etc. Neko, es apkjeeriiga, aatri uzkalpojos liidz izmekleetaajai, kur mani iznjeemuma kaartaa bez pabeigta ekonomista diploma panjeema, jo redz sarunaat varu visu ar parastajiem traktoristiem vai ministriem :)

A bet austraalijaa panjeema, jo ir darba pieredze kaa paraadu piedzineejai. Man te darbs nu nav taads super interesants, bet es jau veca palieku, man darbs un karjera vairs iisteniibaa neinteresee.

Sveika, ogu tante.

Kaa iedziivojies Austraalijaa? Man taads jautaajums, varbuut stulbs, bet tomeer kaadi nejauki radiijumi jums tur Pertaa dziivo. Mums draugi dziivo Canberra un viniem esot zirnekli puus maaju katru dienu? Man viirs visu laiku dudina cik biistama ir dziive Aus.

hariba
Austrālija ir tik liela kā visa Eiropa, un tas pats kas Eiropā , katram reģionam sava fauna un flora...

es dzīvoju Austrālijas Ziemeļos-Tropos, un šeit ir visu gadu t no 24-32, laiks superkolosāls, esam pabijuši šejienes džungļos neskaitāmass reizes un beidzot vienu čūsku tik ieraudzījām- tādu saulē aizmigušu , a tā ķenguri, vardes, lidojošās lapsiņas, ķirzaciņas.. skaisti tauriņi un papagaiļi, savvaļā augoši mango, palmas , pludmale un citas extras....

vispār man domāt, ka LV ir bīstamāk, jo vasarā ar vīru bijām LV mežā , un kautkas nezināms vīram iekoda, kad dabūjām uz ātrajiem braukt, jo afigennāa alerģija sākās( kaut vīrs nav alerģisks)..

hariba
Es pa dzhungljiem nestaigaaju un nevienu chuusku redzeejusi taa arii neesmu. Vienu mazu klibu zirnekliiti redzeeju pagalmaa, tas arii viss. Paaraak jau mazs izskatiijaas lai buutu indiigs, virsuu neleca un es vinju ar kurpi noklapeeju.

Nez kaa Canberraa, bet Pertaa daudz jaunie rajoni un visaam jaunajaam maajaas visi logi un durvis ar sietiem. Tas gan laikam galvenokaart deelj mushaam, jo vasaraa vinjas nenormaali savairojas. Bet taa zirnekjus maajaa redzeejusi neesmu.

Gliemezhu nemanjaa daudz. Tiko zaalaaju laisti, taa vismaz 20 no kruumiem izlien.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13816428