Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Natālijas Draudziņas ģimnāzija.

ateni

Varbūt šeit apgrozas tās mamiņas ,kuru bērni mācās

Natalijas Draudziņas ģimnazijā? Vairak interesē vecako klašu skolēnu mamiņu viedoklis.Sakot ar 9-10 klasi.Vnk mūsu skolu nākamgad Grib apvienot ar natalijas Draudziņas ģimnaziju.Tapēc gribēju painteresēties jau laicīgi -kas un kā?

Paldies Jums visiem!

Kas tieši interesē?

klintara

Viss interesē. Kada skola,skolotaji,atsauksmes utt.Mājas lapa redzēju,ka skolēnus uzņem konkursa kartibā.

Paldies Jums visiem!

ateni
Mans bērns nupat pabeidza. Izglītības līmenis augsts, A, B, C klasēs exāmeni uz A,B līmeņa, reti-C līmenis. Ir priekšmeti, kur labi skolotāji- vēsture, latv. val. sports, valodas u.c, ir, kur pasniedz slikti- ķīmija, fizika. Bet varbūt, k/kas jau ir mainījies šajā jomā.

Klimats skolā- normāls, komunikablam bērnam pb nevajadzētu būt.

Vai jūsējos uzņems visu vai konkursa kārtībā, to vajag noskaidrot. Tiem, kam atzīmes virs 6, pb nevajadzētu būt.

Incuks

Liels paldies,ka padalījāties pieredzē.Man jau arī likās ,ka skola laba.Tikai gribējas kaut ko vēl tuvāk par to uzzināt. Nezinu vēl pagaidām ,kā būs uzņemšana-vai ar konkursu ,vai tā pat . Manējam ļoti labi padodas matemātika,Vēsture,Fizika,bioloģijaģeografija un arī visi citi priekšmeti.Izņemot zīmāšanu un dziedāšanu.

šinī skolā,kur viņš tagad mācās,arī uzņēma tikai ar vidējo atzīmi 7 balles,a manējam bija 8.3 balles uz astoto klasi.

Bet man vēl ir doma sūtīt savu jaunekli uz 1 Valsts ģimnaziju uz matematikas kursiem.Zinu ,ka tur būs liels konkurss ,a ja nu tiek.

Bet ,ja Jūs rakstat ,ka Natalijas Draudziņas ģimnazijā ir augsts līmenis,tad ies uz to.

Paldies Jums visiem!

Vispār vāks. Vakar no daudziem cilvēkiem uzzināju ,ka Natalijas draudziņas ģimnazija ir pašvaka skola, skolotāji nav nekadi izcilie. līmenis arī nu nekāds.

Tagad nezinu kam ticēt? Nezinu ,ko domāt?vai mani kāc var apgaismot šinī jautajumā?

Paldies Jums visiem!

daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka un tā ir visās skolās.

tie, kas gribēs mācīties - spēs to izdarīt arī pie velnišķīgas skolotājas ar 34 bērniem klasē, kas negribēs un slinkos - arī privāti mācoties neko nepanāks.

līmenis šajā skolā ir normāls. ja būtu jāizvēlas - atpakaļ neietu. kopējā noskaņa, cilvēki liekas pārāk haotiski. skolotāji, protams, visdažādākie.

un, starp citu, viedokļi par skolotājiem var krasi atšķirties, atkarībā no tā, pie kura konkrētā pasniedzēja cilvēks mācās ;)

PaiPai

esmu pavadījusi šīs skolas solā 11 gadus, un nevaru teikt neko sliktu. Skolotāji visdažādākie - kā jau visās skolās, atmosfēra - daudz kas atkarīgs no tā, kāds esi pats, izglītības līmenis - esmu bez problēmām pabeigusi Kultūras akadēmijju, domāju, tas ir savā ziņā rādītājs..

Normāla skola - nebūs nekas no prestižā gala bet nav arī galīgi garām.

Mainīja PaiPai, 09.09.2009 21:35:58
Papildināts 09.09.2009 21:37:20:

piemēram, angļu valodas pasniedzējai skolotājai Mednei esmu pateicīga līdz šai baltai dienai par to pamatu,, ko viņa man ielika, līdzīgi varu teikt par latviešu valodas pasniedzēju.

Ir gan pagājis laiciņš, kopš pabeidzu šo skolu, bet nedomāju, ka izmaiņas ir dramatiskas.

Papildināts 09.09.2009 21:38:41:

Vienīgais nopietnais mīnuss, (bet tas ir manās acīs), kādēļ es nelaistu savu bērnu šajā skolā - tā ir kolhozs visās izpratnēs - klases lielas, daudz, attiecīgi nekādu super personisko attieksmi un mājīguma atmosfēru šajā skolā nesagaidīt. Visādi citādi - ir ok.

Igucis

PaiPai
skolotājai Mednei
es arii vinjai vareetu pateikties un pateikties

ateni
es ar esmu nos enajiem beidzējiem, tad tur tiešām bija labs līmenis. Līmenis jau ir atkarīgs no skolotāja un lielās skolās jau ir vairāki pedagogi uz vienu mācību priekšmetu, tā kā tikpat labi var būt labs cik ne visai. Man nesen paziņu bērni beidza. Puisis pēc devītās aizgāja uz 1.ģimnāziju, jo gribējās spēcīgāk eksaktās zinātnes. vispār ja jau bērns ir tendēts uz mācīšanos, tad jau arī puslīdz labā skolā ir ok. Vismaz manā laikā parasti bija arī papildus darbi tiem, kas labi mācās. kaut kādas papildus nodarbības arī.

PaiPai
Igucis
es ar pie Mednes faniem:) Nez kā viņai iet... Faktiski Medne, Tuklere (matemātika) un Gorbāns (fizika) ir tie, kas manī vislielāko iespaidu ir radījuši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13847308