Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Natālijas Draudziņas ģimnāzija.

ateni

no daudziem cilvēkiem uzzināju ,ka Natalijas draudziņas ģimnazija ir pašvaka skola, skolotāji nav nekadi izcilie. līmenis arī nu nekāds.

Es arī tikai tādas atsauksmes esmu dzirdējusi

Oh-kay. Mani palūdza atnākt un sniegt ieskatu.

Pabeidzu NDĢ un atmiņas man ir labas ^_^ Patiešām. Kaut ko riebīgu vienmēr var pateikt, bet visā kopumā dzīve man saldi dzīvojās NDĢ.

Fizika allaž ir bijusi iekšējais joks, bet es nevaru teikt, ka man bija iebildumi pret stundu, kurā var paēst pusdienas un atpūsties. Matemātikas skolotāji man vienmēr trāpījās ļoti labi un savam priekšmetam kā radīti (Ilze Dreimane, Maira Tuklere) un pārsvarā izvilku visu skolas laiku mīlot to priekšmetu. Latviešu valodas skolotāja Lisnere ir fantastiska. Ģeogrāfijas skolotāja Lipsberga ir lieliska, tiesa, dzirdēju, ka viņa esot aizgājusi. Vēstures un politikas skolotāja Liepiņa ir starp mīļākajiem skolotājiem. Kultūras vēstures skolotājs Eizāns ir neparasts pasniedzējs. Ekonomikas skolotājas Sergejevas atklātību es cienu pat, ja viņas priekšmets man nekad tā arī neiepatikās. Sporta skolotāji bija saprotoši un ar humora izjūtu.

Saprotams, bija arī skolotāji, kuri radīja vēlmi spļaut uguni, bet tas pārējos vēl mīļākus padarīja un galu galā - ja nebūtu 'izcilu' eksemplāru nebūtu arī patiešām jauku cilvēku un piedzīvojumu.

NDĢ ir milzīga - skola pa puskvartālu, daudz cilvēku un reizēm tāds bardaks, bet tas ir mīļš haoss. Var nočiept brīvus brīžus un ir reizes, kad ir jāmācās smagi, tomēr galu galā, ja klase notrāpās laba un pašam ir raksturs bez vēlmes tikt vadītam pie rokas visur - dzīve ir salda. Arī burtiski. Ir atvērts vēl viens pārtikas veikals NDĢ tuvumā.

Seven Men On A Dead Man's Chest & It's The Rum That Matters.
Igucis

e-gray
PaiPai

bumbero
es te taa padomaaju, ka daudzas skolotaajas ir dikti aizmirsushaas :D

Bet viennoziimiigi Top1 ir Medne, tad Tominja - Mangule, Eizaans. Veel bija jautri ar Kruuminju, Silinja arii bija OK. Un Bukshevica.

Nu labi, laikam jaataisa sava konference NDG beidzeejiem, citaadi autorei no muusu atminjaam labaak nekljuus, ja veel dalja no muusu iecieniitajiem tur vairs nestraadaa un vinjas beernu nemaaciis :D

Es jau nu ļoti pasen šo skolu esmu beigusi. Tajā laikā vēl pie "labā gala" skaitījās. Piekrītu arī par pozitīvajām atsauksmēm par daudziem patiešām labiem skolotājiem. BET savus bērnus tur nekad nelaistu, jo 1) milzīgs bardaks ar ļoti daudz paralēlklasēm. Līdz ar to bieži ir tā, ka pat visus savu paralēlklašu kolēģus nepazīsti. Tagad, kad ir ar ko salīdzināt (mazas pamatskolas pieredze), man tas liekas vēl trakāk! 2) skolā arī uz vidusskolas klasēm tiek paņemti bezmaz vai visi tie, kas nekur citur netiek. Konkrēts piemērs no šī gada - draudzenes puika knapi 9. klasi citā skolā pabeidza, un tur viņam skaidri pateica, ka uz vidusskolu viņš var pat nepieteikties, bet NDĢ ar atplestām rokām paņēma.... Līdz ar to skolā mikroklimats tāds ne visai uz mācīšanos vērsts, ko ir teikuši vēl vairāki draugi un paziņas, kam bērni tur mācās. Vairāki man zināmi un pazīstami ir arī pēc pirmā gada meklējuši saviem bērniem citas skolas. Tā ka, neskatoties uz to, ka pati šo skolu esmu beigusi, tā tomēr būtu pēdējā vieta, kur savus bērnus palaistu!

Es arī uzskatu, ka NDĢ ziedu laiki ir palikuši pagātnē, tā ka atsauksmes no senajiem absolventiem neatspoguļo šodienas situāciju. Savu bērnu tur nepalaidu, tieši šī - bet NDĢ ar atplestām rokām paņēma - iemesla dēļ. Kad pēc 6.kl. beigšanas nolēmu meitu pārcelt no mazpilsētas skolas uz centru man arī telefoniski klāstija par noteikumiem - zemākā atzīme 6 balles. bet realitātē, klātienē sastapos ar situāciju, ka tiek visi... tas lika aizdomāties tāpat - pašu skolotāju atsauksmes par savu kolektīvu bija.... so...so... un meitas vecajā skolā arī izskanēja viedoklis - lai nu kur, bet ne uz NDĢ... nu, tāda situācija bija pirms gada.

Dievs, dod man prātu mainīt to, ko es varu, necensties mainīt to, ko es nevaru un galvenais, atšķirt šīs lietas.
PaiPai

willere

tādēļ jau Igucis labi pateica, ka autorei no muusu atminjaam labaak nekljuus, ja veel dalja no muusu iecieniitajiem tur vairs nestraadaa un vinjas beernu nemaaciis

Es šo skolu esmu beigusi vēl 20.gs.

Mainīja PaiPai, 11.09.2009 16:35:28

Igucis

PaiPai
esmu beigusi vēl 20.gs.
es ar

manejais sogad maacaas 12.kl., viss tiesaam atkariigs no pasa cilveeka, maneejais ir gudrs, bet iists pofigists! ari oksfordaa vareetu dziit velnu! vinam lielaa cienaa sk. Ruza! un vinai laikam ari! ha,ha! taa ir viena no tam sk.kuru neesmu iepazinusi klaatiene, daudzas citas gan, un interesanti, ka peec taadiem randiniem, sim vairs nav probleemu attiecigaa maaciibaa!

p.s.no saakuma bija gruuti pienemt, ka audzinaataaja visu laiku man zvanija, sis to un sis sito, bet pieradu! kaa buus ar liimeniem, to redzeesim pavasarii!

inx

Jā,jā mani tieši interesē šī brīža atmosfēra skolā,nevis tā kas bija padomju laikos. Jo pēdēja laikā man nācas dzirdēt tikai un vienīgi sliktas atsauksmes. Tādas ,ka visi bērni ir viens liels bars,kontakti pašvaki,skolotaji arī nav īpaši norupējušies par katru individuāli. Oi nezinu ,kas un ka te būs....

Paldies Jums visiem!

ateni

nu par katru individuali norupeeties tik lielaa skolaa nevar!kaut gan tie biezie zvani tas jau ir baigaas ruupes!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13847308