Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Natālijas Draudziņas ģimnāzija.

ateni

PaiPai

ateni

mani tieši interesē šī brīža atmosfēra skolā,nevis tā kas bija padomju laikos.

nu labi, labi, tik veca es arī neesmu

inx

Ruža ir spēcīga pasniedzēja.


erm. Atmiņas, huh. Skolu es pabeidzu šogad, tā, ka man liekas, ka mani secinājumi ir visnotaļ up to date, sirdsmīļās.

Var jau mētāt savas atvases pa skolām un mētāties ar aptuvenām nojautām par to, kas, kā un nekas tā īsti neder, bet, ja ir, kur jāpaliek, NDĢ nav tā sliktākā izvēle.

Un par mācīšanos runājot - tas, kā kuram aizčāpo. Es esmu hroniska slinķe un mani CE ir A, B līmeņos. Ok, viens C, bet tas priekšmets mani galīgi vairs neinteresēja.


Seven Men On A Dead Man's Chest & It's The Rum That Matters.

e-gray

neiet runa par beerna meetaasanu pa visaam iespeejamaam centra skolaam, manejais starteeja uz 1.videni un tikai pavisam maz punktu skiira no uzvaras! 2.vsk. aizveeraas uz remontu, pats izveeleejaas NDG.

p.s.teemas autore manupraat tikai veelas savam beernam labaako! kas tur slikts?

e-gray

A ber lūdzu vajag izlasīt manu sākuma tekstu!! Tas ir viens!! Otrs-es nekur savu bērnu nemētāju un netaisos metat -no skolas uz skolu.!! Ir pieņemts lēmums sakot ar 2010/2011 macību gadu apvienot RKĢ ar natālijas Draudzīņas ģimnāziju.Trešais-mana,ka mātes intrese par jauno skolu ir veselīga,nevis incējos tāpat vien aiz gara laika.

Un mans puiks ir mācās labi -vidēja atzīme-8 balles.

inx

Mans arī stratēja uz 7 klasi 1 Rģ ,bet pietrūka 2 punkti ,jo taja skola ,kurā viņs mācījās līdz RKĢ ,matematika bija visai švaka līmēnī!!

Un vēl -mēs ,vecaki vēlamies saviem bērniem visu to labako! Ielikt labus pamatus izglītībā,jo tā ir mūsu misija un uzdevums.Un neredzu šeit it neko sliktu!


Paldies Jums visiem!


Fantastiski. Teksts par mētāšanu bija salīdzinājumam. As in var mētāties no šā un tā ar domu, ka nekas nav labs, bet...

inx - nekā slikta. nekā personīga arī. nav jāņem pie sirds.

ateni - Sirdsmīļā, komentārs ir vispārīgs, ne personisks. -_- Otrkārt, ģēla zināma. Treškārt - ziņkārība pilnīgi saprotama, tādēļ arī atsaucos.


Seven Men On A Dead Man's Chest & It's The Rum That Matters.
pumpucis

Labdien, meklēju svaigākās atsauksmes. Interesē 5-9.klašu posms. Cik lielas klases? Baseins kā stunda? Edināšanas klavitāte.

Sveiki! Arī labprāt dzirdētu atsauksmes par šo skolu sākot ar 1. klasi. Cik sapratu šogad mazos liek klāt lielajiem un viss ir zem viena jumta.

meeneshi

Meitenes, padalieties ar atsauksmēm, kam bērni iet 1.-4. klasē tur?

BaibaB

Esmu šīs skolas absolvente no dinozauru laikmeta. Arī skola bija un ir liels dinozaurs, bet skolotāji ir dažādi. Dažus atceros ar prieku, citus tā ne visai. Iepriekš pieminētā Medne kādu laiku ir bija manaklases audzinātāja, bet nu viņas vairs nav.
Laiku pa laikam painteresējos, kas tur notiek. Notikumiem var sekot sociālajos tīklos. Skolai ir gan mājaslapa: http://ndv.lv
Facebook: https://www.facebook.com/RNDVidusskola/
Konts tviterī: https://mobile.twitter.com/RNDVidusskola
Domubiedru grupa Draugos: https://www.draugiem.lv/groups/rndv.-rigas-natalijas-draudzinas-vidusskola_16000869/?f_tid=6150677
Piebildīšu, ka arī no vecāku aktivitātes daudz kas var būt atkarīgs.


Spulgacite

Elchi
meeneshi
Meita šogad pabeidz 4.klasi. Paveicās ar sākumskolas skolotāju, Vinetu Klusu. Ja viņa tagad atkal būs 1.klases audzinātāja, tie, kas tiks viņas klasē, būs ieguvēji. Iesaku!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13847308