Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Natālijas Draudziņas ģimnāzija.

ateni

Jā, mani arī interesē pirmklasnieki (nākamgad). Šobrīd jautājums arī par pagarināto dienas grupu? Tāda ir? Cik ilgi?

Paldies

zeltenezeltene
Pagarinātā 1.-3. klasei līdz pl.18. Tajā laikā bērns parasti bija izmācījies, kā arī, varēja apmeklēt piedāvātos pulciņus.

Igucis

Klases izmēri dažādi ~ 28-34 skolēni katrā, baseins reizi nedēļā kā sporta stunda. Par ēdināšanu vēl grūti teikt, no šī gada mainījās ēdinātāji, bet nu esot iespējams paēst arī brokastis. Pirmajām klasēm ir pagarinātā grupa. Daļa skolas svaigi remontēta, darbi turpinās visos brīvlaikos.

N.Draudziņas vidusskola.(kādu laiku jau vairs nav ģimnāzija).

Pagarinātā grupa 1.-2.klasēm līdz 17:00( pašvaldība apmaksā).

3.klasēm apvienotā grupa līdz 17:00(skolas pretimnākšana vecākiem).

Baseins sākumskolā pulciņu veidā pēc stundām. Sākot ar 5.klasi viena no divām sporta stundām baseinā.

Ēdinātājs nomainījās. Bet , manuprāt, ir pat ļoti ok.Jau no 8;00 rītā esot pieejamas siltas siermaizītes.

Ir logopēds, speciālais pedagogs, sociālais pedagogs, psihologs.

Dazādas ārpusstundu aktivitātes, koris, ansamblis, angļu valoda, sporta pulciņi, zīmēšanas pulciņš.

Launags pieejams 14:20 , par to maksā vecāki , šobrīd 0,57 centi par dienu.

Mīlestība ir radījusi pasauli. Pasauli iepazīst mīlot.

bumbero

Diemžēl Sk.Medne vairs nav šai saulē.

Ievy
paldies par info

Pacelšu tēmu ar stulbu jautājumu - kā var zināt, kurā no NDV ēkām ir katra mācību klase? Citās skolās man nav bijusi problēma atrast mācību klases - uzkāp attiecīgajā stāvā un tik meklē, bet NDV tāda dīvaina, jo vairākas savienotas ēkas.

Šajā skolā es uzzināju ko nozīmē mobings. Un tieši no klases audzinātājas - Mednes un klasesbiedriem (situētu atvašu pēctečiem (vairāk jau pēctecēm)). Un kurš mani spieda videnē pāriet uz šo skolu. Man likās tur būs labāk kā manā skolā. Ja es būtu palikusi savā skolā, mani vidusskolas gadi noteikti būtu daudz laimīgāki. Mēs bijām diezgan nabadzīga ģimene. Man nebija daudz kā, kas bija klases biedriem. Man arī nebija iespējas paņemt privātskolotājus un kursus. Mani vecāki nevarēja man palīdzēt mācībās, jo to vielu vienākārši nezināja (vienkārši darba ļaudis). Tos gadus es visu mūžu atcerēšos un ne ar tām labākajām domām. Kaut kādu rūdījumu, psiholoģisku noturību un po##igismu tas manī uzaudzēja.

Par profilkursiem Vai tādi šajā skolā vēl eksistē? Man pamatskolā ļoti patika matemātika, padevās, mums bija super skolotāja un mēs bieži pildījām papilduzdevumus. Es vidusskolā izvēlējos profilkursu matemātikā, jo man tak patika matemātika. Un visu vidusskolu mocījos ar Menci (jaunāko) un viņa kosmosu matemātikā. Un, matemātiku es atkal sāku saprast īsi pirms vidusskolas beigu eksāmeniem, kad bija sagatavošanās eksāmeniem pie citas pasniedzējas. Jā, tā bija īstā matemātika, kas man patika, ko es labprāt apguvu, daudz ko no tā zināju un sapratu, un man bija tik žēl ka 3 gadus mocījos ar to, kas galīgi nebija mans. Tā ir piebilde vecākiem - nebāziet savus bērnus novirzienos, kas viņiem potenciāli var nepadoties, ja tas nav viņu, tikai sabojāsiet dzīvi.

Kaut kad bija aptauja ko pēc vidusskolas vēlētos darīt. Es laikam biju norādījusi, ka vēlētos LU Ekonomistos studēt. Atceros, viņa man piegāja klāt un teica, kaut ko aptuveni tā, ka es jau netikšot tur vai kaut kā tā. Gan bakalauru, gan maģistra grādu nokārtoju. Pat žēl, ka man nesanāca viņu pa šiem gadiem satikt, iemestu viņai acīs.

Pēdējās izmaiņas: Leo_nardi, 02.09.2019 12:16.
Pēdējās izmaiņas: Leo_nardi, 02.09.2019 12:17.

Ievy

Li
Sveika!

Principā kas un kur atrodas skolā,var uzzināt pie dežuranta. Tā stingri sadalīta skola nav. A korpuss ir jaunākais,tur visa sākumskola atrodama ,4 stāvā matemātikā un latviešu valodā.

B korpuss ir vēsturiskais,vecākais korpuss. Tur mākslas un mūzika vairāk. Mazā sporta zāle.

C korpuss tiek saukts par sporta kompleksu. Tur baseins,sporta zāle,trenažieru zāle,kā arī lielā bibliotēka un vēl dažas klases.

Mīlestība ir radījusi pasauli. Pasauli iepazīst mīlot.

aņa

Vai kāds var pateikt, cik skolniekus uzņēma 1. klasē 2019/2020?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13847308