Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dizainers

Ninon

Kur atrast normālu interjeristu-dizaineru, kas palīdzētu izplānot viesistabas-apvienotās ēdamistabas- atpūtas telpas mēbeļu izvietojumu?

Nekādu super-puper dizaina lidojumu negribu, vnk pati maldos esošajās mēbeles un pieradumos.

kaudze dizaineru

Pat vispelēcīgākās istabas interjeru atdzīvinās visparastākie bērni, smuki salikti kaktos. |||
Nekādu morālo gandarījumu nav iespējams salīdzināt ar amorālo.

Varu iedot vienas meitenes tel nr., ja interesē. Esmu redzējusi viņas gara darbus, ļoti gaumīgi. Pati arī veic sienas zīmējumus un vēl daudzas citas lietas, ja vajag. Viņai gan tagad ir pamatdarbs, bet domāju, ka jūs varētu vienoties par kaut ko. Un domāju, pavisam nedārgi.

Bet , ja interesē, tad raksti man uz meilu tepat pie info;)

LNT Dzīvokļa jautājumā ir bijuši daudzi ne slikti dizaineri.

Tev jāskatās, kura sniegums tev patīk, jo katram jau tomēr spīd cauri viņa konkrētā gaume. Tā teikt , lai rezultāts būtu labs, Jums ir ja'būt uz viena viļņa... kā tagad moderni teikt.

Man bija interjeriste, ko savulaik noskatīju Dzīvokļa jautājumā, tolai viņa strādāja Reatonā. tagad gan nezinu vai vairs strādā.

Vai kāds nevarētu ieteikt interjera dizaineri kurzemes pusē? Kuldīgas, Saldus, Liepājas pusē?

gece

Ir meitene Kuldīgā, kurai ļoti labi padodas! Izglītība viņai, ja nemaldos, nav šajā jomā, bet katrā ziņā rezultāts ir ļooti iepriecinošs!!! Zinu vēl klientus, kas izmantojuši viņas pakalpojumus! Tālr.26464640, Baiba

Ninon

Ja gadījumā vēl ir aktuali - varu ieteikt pazīstau dizaineri, 1 stundas konsultācija 10ls. Ja pēc tam būs vēlēšanās izstrādāt detalizētāku dizainu, tad par cenu vienosieties. Ja ir interese - nosūtīšu telefona nummuriņu.

Starp citu, no savas puses varu piedāvāt arī dzīvokļa pārplānojuma (sienu jaukšanas, izbūvēšanas) projekta saskaņošana būvvaldē. Arhitekta pakalpojumi šobrīd lēti. Iesaistīšanās no dzīvokļa īpašnieka puses - tik vien kā viens randiņš būvvaldes klientu apkalpošanas centrā, lai apstiprinātu dzīvokļa inventarizācijas lietas un Zemesgrāmatas apliecības kopijas.

Mans e-pastiņš: ievakeizare@inbox.lv

Mainīja ķeizarīte, 01.10.2009 09:17:35

Ninon

Varu palīdzēt ar dzīvokļa plānojuma izveidi. Varu izstrādāt arī pilnu dizaina projektu
(grīdas segumu, griestu klājumu plāni, sienu notinumi u.t.t. 3 d bildes, kā arī piemeklēt mēbeles un gaismas ķermeņus).

Ja interesē vienkārši labākais mēbeļu izvietojums, tad datorā es varu izstrādāt n izvietojuma variantus un pēc tam kopīgi izvēlēties īsto.

Man ir attiecīgā izglītība un arī 4 gadu pieredze interjera dizaineres jomā.

Ja ir interese, tad ar mani vari sazināties rakstot uz gicisss@inbox.lv , par detaļām tad jau vienosimies vēlāk.

gece

Vai vari pastāstīt sīkāk, kas tas par objektu, kuram jāizveido interjers? Atrodos Rīgā, bet, ja ir nopietnāks objekts, tad labprāt izbrauktu un strādātu arī ārpus Rīgas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13867509